Skoči na vsebino

Odvetnik za izplačilo odškodnin, zavarovalnin


mat

Priporočene objave

ne seri s kakšnimi Odškodninami, Poravnavami,.... Pojdi k odvetniku. Povej na katerem koncu Slovenije stanuješ, da ti lažje svetujemo.

Popravljeno . Popravil kaciga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu Logatca, na Tržaški cesti v Ljubljani imaš odvetniško pisarno Jernejčič Krapenc, ki je specializirana za tovrstna zastopanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu Logatca, na Tržaški cesti v Ljubljani imaš odvetniško pisarno Jernejčič Krapenc, ki je specializirana za tovrstna zastopanja.

A v logatcu al v LJ??Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Živjo!

Mene pa zanima, če kdo pozna kakšnega dobrega odvetnika za izplačilo odškodnine!

Imel sem namreč prometno nesrečo pri kateri pa sem utrpel hude telesne poškodbe.Bil pa sem namreč sam kriv, ker sem se zaletel v odbojno ograjo oz. stebriček.

To je bilo 22. maja 2005.

Bil sem zavarovan nezgodno. Dobil sem že dnevno odškodnino za 200 dni in pa 30% za poškodbo jeter.

Hvala za odgovore :OK: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vsakem primeru ti svetujem odvetnika oz. vsaj kratek pogovor ali je sploh mogoče iztžiti pri nezg.zavar. kaj več kot je ptredvideno po pogodbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima, če kdo pozna kakšnega dobrega odvetnika za izplačilo odškodnine!

Imel sem namreč prometno nesrečo pri kateri pa sem utrpel hude telesne poškodbe.Bil pa sem namreč sam kriv, ker sem se zaletel v odbojno ograjo oz. stebriček.

To je bilo 22. maja 2005.

Bil sem zavarovan nezgodno. Dobil sem že dnevno odškodnino za 200 dni in pa 30% za poškodbo jeter.

Hvala za odgovore :OK: ;)

Mogoče kakšen % več za poškodbo jeter.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Na vaših straneh sem nova, zato najprej pozdravčke. Zanima me, ali kdo pozna dobre odškodninske odvetnike v Ljubljani? S fantom sva namreč majčkeno padla z motorjem, pa morava zdaj uredit stvari.

Hvala in lp,

Vesna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gdo je pa kaj na Celjsemu koncu med boljšimi :?

Hola!

Lahko puskusiš pri odvetniški pisarni Korošec, trg Celjskih knezov, 03 425-25-20. Kolegica dela pri njem, prav da majo ogromno odškodninskih primerov.

lp g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Moj prijatelj je doživel prometno nesrečo z motorjem Yamaha-fazer,vozil je naravnost skozi križišče z prilagojeno hitrostjo, ko mu je avto zaprl pot, (zavijal je levo na stransko cesto). Motor je bil totalka, on pa v bolnico z polomleno ramo, gležnjem in kolenom, sedaj se je že kolikor toliko že pocajtal, vendar z določenimi gibalnimi omejitvami. V nesreči je bila kriva voznica avtomobila , ki je zavijala levo, to so ugotovili tudi policaji in vnesli v zapisnik.Izjavila je da ni videla motorista, v nesreči ona ni bila nič poškodovana. Kolega bo počasi zaključil zdravljenje, sedaj pa bi rad dobil dobrega advokata iz področja Gorenjske, ki je specializiran za prometne nezgode-odškodnine.

Za vaše komentarje se že vnaprej zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je le mogoče, naj dobi na policiji kopijo zapisnika. Sicer pa naj gre na eno od odškodninskih družb. Vse imajo odvetnike, ki bodo uredili pravično odškodnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je le mogoče, naj dobi na policiji kopijo zapisnika. Sicer pa naj gre na eno od odškodninskih družb. Vse imajo odvetnike, ki bodo uredili pravično odškodnino.

Mislm da une odskodninske druzbe nimajo glih dobrih advokatov. Pa se oberejo te. Bols kaksnga tko najst ane :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da une odskodninske druzbe nimajo glih dobrih advokatov. Pa se oberejo te. Bols kaksnga tko najst ane :unsure:

Jaz imam dobre izkušnje, kar se tiče moje odškodnine (poškodba na poti na delo). Sicer pa je malo nazaj bila ena reklama na motosvetu za neke odškodnine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh kakšen promil možnosti da se iztrži kaj iz ao+ če je bila nesreča npr na Grobniku??

Po mojih info mislim da ne, me pa zanima če slučajno kdo pozna kakšno luknjo v zakonu, lahko tud na pm.

tnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh kakšen promil možnosti da se iztrži kaj iz ao+ če je bila nesreča npr na Grobniku??

Po mojih info mislim da ne, me pa zanima če slučajno kdo pozna kakšno luknjo v zakonu, lahko tud na pm.

tnx.

Lahko, če je bila zgolj vožna. NI bila kakršna koli tekma, oz. tekmovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, če je bila zgolj vožna. NI bila kakršna koli tekma, oz. tekmovanje.

Da ni AO+ veljaven samo na cesti :?

Mal so ratal tečni pri izplačilih. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni AO+ veljaven samo na cesti :?

Mal so ratal tečni pri izplačilih. :krneki:

JA meni je tako agent, pri katerem sem sklenil zavarovanje, povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mogoče pozna kdo kakšnega odvetnika iz mb ali ptuja z katerim je že urejeval podobne zadeve in bil z njim tudi zadovoljen??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!