Skoči na vsebino

Yamaha MT 01


Dr. _MAXXI_

Priporočene objave

pred 13 minutami, mladench pravi:

as ti falu temo, pa te zanima mogoče MT-10? :hmm::D 

 

pred 2 minutami, quattroooo pravi:

Haha

al je falil al pa ne kdo bi vedel .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob ‎30‎. ‎12‎. ‎2015 at 7:08, ELO pravi:

evo, pripravljena na vožnjo...

mt01-right-side.jpg

video prvega zagona z novim izpuhom. se prav lepo vidi, kako se od krivin pokadi.

glede ustvarjalnega nereda v garaži, katere se v žaru ukvarjanja z mt-01 še nisem lotil, se prosim vzdržite komentarjev...

DOBRODOŠEL NAZAJ MED MT01......::)... Kmalu skupna fura....:)

 

10338868_836309446481661_1000829085623546444_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

če mogoče koga zanima prodam set originalnih sprednjih zavornih oblog  nissin  paše na mt-01 ter yzf-r1 več podatkov na slikah, dam za 90€ kontakt: 031/412-953

cbnvnmhcgj.jpg

fgxfghxfgh.jpg

Popravljeno . Popravil payback
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
pred 17 minutami, Burgi et orbi pravi:

Živjo,

za svojo ljubico (mt01, seveda) rabim nove zobnike in verigo. Imate kak predlog za kvalitetno nabavo?

Hvala za mnenja.

https://www.louis.eu/artikel/did-chains-zvm-x-type-with-connecting-link/60902100

Pri nakupu nad 100€ imaš popusta 20€.  Zdaj imajo polno akcij. Zobnike pa kupiš kje drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kettenmax.de

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste pripravljeni pomagat, zato palim dalje:)

Je priporočljivo kupiti neskončno verigo ali odprto in jo spajati sam. Rad bi jo menjal sedaj pozimi, vendar nimam ustreznega orodja za spajanje, po tem vremenu pa se ne bi vozil do mehanika. Torej, ali se dobi zaprta veriga ustrezne kvalitete za ta bikast agregat?

Hvala za odgovore, S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja malo pobrskaj .. kakšne so verige ti piše v opisu izdelka.. na nekatere motorje ne moreš montirat zaprte verige..za domačo montažo ima EK/ENUMA člen za montažo brez specialneg orodja- le en  ključ rabiš - ene najboljših če ne celo najboljše verige .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splača se menjat verižnike in verigo. Včasih se dobi v kompletu tudi orodje za kovičenje, ali pa najdi nekoga, ki to ima in ti posodi. Še bolje in bolj varno pa je, če montažo opravi nekdo, ki zna ali je to že počel. 20€ sem plačal serviserju in vem da je bilo BP

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Splača se menjat verižnike in verigo. Včasih se dobi v kompletu tudi orodje za kovičenje, ali pa najdi nekoga, ki to ima in ti posodi. Še bolje in bolj varno pa je, če montažo opravi nekdo, ki zna ali je to že počel. 20€ sem plačal serviserju in vem da je bilo BP

Jz sem veckrat tuhtu,da bi kupo...pa ves...pol bi mogu se komu naredit,nikoli ne bi bil siguren...frendu,ko odtrgalo verigo udarila po bloku,ki je pocil.(zaradi iztrosenosti verige)..in sem se odlocil,da bom raje vsakic dal tistih par fickov,da to mojster naredi...

Nazadnje...veriga in zeljena dolzina verige in stevilo zobov kupil preko ebay.de....doma menjal zobnike....se pocasi peljal do majstra,ki mi je medtem,ko sem jz sel na kavo že zamenjal verigo...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni. Še mali moj prispevek po nekaj letih. Sem eden prvih lastnikov MT 01, kupil aprila 2005. Sedaj ima cca 80 tisoč km, do sedaj nobenih, prav nobenih težav. Redni servisi, bila sta tudi dva vpoklica, zamenjano brez težav. Ni pa zadeva pred menjavo nič vplivala na vožnjo. Ko spremljam debato okoli verige, samo v opombo. Vsi lastniki vemo, kakšen navor ima to živinče. Če niste sami usposobljeni za menjavo, ne ga srat, v času akcij lahko za cca 200 EUR z delom vred zadevo uredite kot se zagre. To ni nek brenčač, odpili vam verigo v momentu, če šparate. Potem pa...

Še tole. Na motorju sem vozili tri tipe gum, vse šport touring. Najbolj se obnesejo Dunlopke. Ne, ne delam v industriji gum. Samo povem, kaj je bilo pri meni. Motor najbolje vodljiv, šele ko je guma res pri koncu, se vozne lastnosti spremenijo. Metzeler in Michelin to slabost povzročita že po kakšnih dveh tisočakih. Je pa res, da Metzelerka traja najdlje.

Lepo skrbite za živinčeta do pomladi potem pa ven.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni, mene pa zanima katere izpuhe razen Akrapoviča priporočate za MT-01? Da bo seveda imela prodornejši zvok :) pa da bi mogoče bila tudi cena malo prijaznejša :).

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!