Skoči na vsebino

Yamaha MT 01


Dr. _MAXXI_

Priporočene objave

NOISA V RAZVOJNI ODDELEK YAMAHE pa bojo lepi in učinkoviti motorji! :yea2:

saj lahko mašino "upgradaš" z oStage 3 Hop On kitom (al neki tazga), dodatnih 30 kavalov in navor poskoči na 190 Nm ... primerljivo s Triumphovim Rocketom III?

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj lahko mašino "upgradaš" z oStage 3 Hop On kitom (al neki tazga), dodatnih 30 kavalov in navor poskoči na 190 Nm ... primerljivo s Triumphovim Rocketom III?

:)

Slaba tolažba SYM, ... daš 3 mio in potem še mio za upgrade, pa to ni jebeni MICROSOFT, ... za božjo voljo govorimo o motorjih.

In Sorry vozim Bulldoga in jap itaQ Yamaho ampak hej tole je pa že preveč in preveč predaleč od napovedi, Yamaha si kaj takega enostavno nebi smela privoščiti.

Pišuku kot da bi BMW napovedoval novega športnika na 160 KM potem bi ti pa prodal motor vizuelno identičen in zraven listek za dodatnih tok in tok $$$$ boš dobil pa tisto kar si pričakoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so pri Yamahi mal mim udaril s tem modelom, saj je point streetfighterjev ali pa cafee racerjev predvsem veliiiko konjev pa hitrih pospeškov, ne pa da dajo not motor od chooperja. Pa tok je enih pokrovov gor da je že kar kičast. Ne vem no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so pri Yamahi mal mim udaril s tem modelom, saj je point streetfighterjev ali pa cafee racerjev predvsem veliiiko konjev pa hitrih pospeškov, ne pa da dajo not motor od chooperja. Pa tok je enih pokrovov gor da je že kar kičast. Ne vem no...

a je kdo reku,da naj bi to bil streetfighter ali pa caffeeracer?

Gre predvsem za ovinki-pleasure-machine... in pridih metalsko-ubijalskega... Meni je všeč - kot kak bajk iz stripov Heavy Metal ... :) In kaj vas tolk tist agregat jebe? Pač ne bo šlo to tolk gladko na zadnjo kolo, kot grejo štirivaljniki, jebat ga :)

Kolikor vidim, ima dost radikalen kot prednjih vilic/glave (Ice, se motim?), po ovinkih premetavat teh 240 kg bo pa verjetno podobno, kot premetavnja tastarga GSa, ki je tudi bil tu-nekje, ali malo "pod"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teži sploh ni panike saj je samo 30kg težji od moje Diversionke 600.

Me pa kr mal mika,da bi spomladi mal krede poču pa menjal za ta motor,ki me je čist fasciniru...pa še Yamaha je .) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zivo je se precej lepsi in bolj fascinanten kot na slikah :wub: in ce naj bi s tistim nagibanjem obeh rastavljenih motorjev (en serijski in en spedenan z akrapovicem in drugo opremo visjega razreda) na vrtljivi podlagi zeleli povedati kako zelo se ga da nagniti v ovinkih, potem je to TO. glasu obeh dimnikov se pa ne da opisati :wub: in sedenje na njem je pravi uzitek. hudoooo.

lahko bi rekel da je yamaha odprla nov razred motociklov.

cena pa mislim da sem zasledil na intermotu, da je nekaj vec kot 13.000 EUR. za toliko motorja je cena v primerjavi z ostalimi za moje pojme precej nizka (ampak za moj zep se vedno previsoka :cry: ).

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, men tut na slikcah zgleda precej impresiven B) , mislm da so ga kr v redu popedenal. Pa najbrž pr Yami že vejo, zakaj so ruknil notr takle agregat.

Zgleda kool! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi jst zdajle bil v fazi nabavke ... hmjna .... bi eden od Yamahinih prodajalcev že moral gnjaviti v centralo, kdaj bodo za Syma prpelal končno tole mašino.... :)

napram drugim motorjem je tale kot Frankensteinova pošast na tekmovanju za Miss sveta ;) AMpak zato mi je pa všeč. Pa še plug ima na levi strani montiran, lahko njivo s krompirjem preoravaš po želji, če se pojavi potreba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi eden od Yamahinih prodajalcev že moral gnjaviti v centralo, kdaj bodo za Syma prpelal končno tole mašino.... :)

Hear hear... tudi meni je zelo všeč... Sicer obvezno z Stage3 kitom, pa smo na konju. Oziroma 130-ih.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorja nisem v živo videl,na slikcah pa ne razločim stopalk za sopotnika :? .Tisti ki ste bili na sejmu mi prosim povejte,ali je ta motor sploh za dva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
V teži sploh ni panike saj je samo 30kg težji od moje Diversionke 600.

sej kaj pa je to 30 kil. Na koncu koncev je samo 70 kil tezji od r6 in samo 60 od R1. To se verjetno sploh ne pozna. Ne vem zakaj je Horneta tezka 190kg, ce bi lahko bila tud 300 pa ne bi blo razlike. Mogoce bi moral japonce opozorit na to. Da se ne matrajo z eksoticnimi materijali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Nekoč dobil odgovor na tole vprašanje:

Če se hoče vozit naj si kupi motor :devil:

Zgleda pa v živo res enkratno tale Kodo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se o okusih ne razpravlja, ker itaq ima vsak najboljsega

... in marsikdo to, SKROMNO, prizna :BUA:

:OK: MT-01 :OK: ; nekaj izrednega in originalnega

Mogoce bi res 10 konjev vec bilo dobrodoslih, vendar...

Dokler ga ne peljem, ne trdim da jih je premalo, ker...

Drugo leto :wub:

Otroske bolezni in finance :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Ta motor je tud men zelo vsec, me pa zelo zanima ce bo kdaj serijsko proizvodnjo tud MT-03 ugledala. :yea2: V bistvu ta motor trenutno nima kaksne neposredne konkurence. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj v TCju:

videl

se vsedel

razočaran odšel

moped = naduvan brezvezen caffe racer,

katerega sestavljajo kubiki, design in neuporabnost:

- ys spadam med majhne in imam na njem tako pokrčena kolena, da bi v 30 minutah doživel poštene krče

- majhen tank, kar pomeni vsakih 150km postanek na bencinski pumpi

- kakršna koli prtljaga samo v nahrbtniku

dejansko je namenjen kratkim kafić-furcam z denarnico v žepu

in to s 1700 ccm pod ritjo

da o ceni ne rečem nič, kaj šele o ABSju

nedvomno bo tak motor

našel izredno malo SLO-kupcev

alpane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jur: a je kdo mogoče omenjal ta motor kot potovalen ali kej druzga? .) ...mislim da ne,ker to je čistokrven caffe racer in motor za krajše izlete...in se mi zdi pravi naslednik V-MAX-e ki prav tako ni bila potovalni motor pa je vseeno nekaterim zelo prirasla k srcu :) ...zato tud mislim,da bo MT-01 dobila svoj krog kupcev,ki jo bodo z veseljam kupili za tako ceno kakršna je...

Men je ta Yamaha definitivno eden trenutno najbolj "vročih" motorjev na trgu :OK: :devil:

Pa ne vem, jz mam 191 cm pa se mi ne zdi tko majhen motor,..položaj voznika je čist zadovoljiv :)

Še tist tovarniški kit za predelavo daš gor in imaš bombnik :OK:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tale motor zgleda kot da bi se nekdo z njim zaletel v zid .....čelno.

Plus tega je popolnoma neuporaben, ciljna skupina pa verjetno folk ki ne ve kam z denarjem da se bodo vozili od kafiča do kafiča v supergah in čelado na roki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!