Skoči na vsebino

Yamaha MT 01


Dr. _MAXXI_

Priporočene objave

Sem sedla gor. Brni ko vlki.

Konjev sicer ni lih za vstran metat ampak dokler ga ne peljem ne bom rekla popolnoma nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj zgleda OK ampak da so pa tko mal kojev not dali mi pa ne gre u glavo..... S temi komponentami bi jih lohk vsej 50 več blo. Kar so se u glavnem tut testerji pritoževali, u glavnem pa tisti, ki na predstavitivi niso poslušali japoncev kako jih prepričujejo da "navor" je pa tisto pravo. In navora niso pozabli v nobenmu stavku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes

sem pri Habatu sedel na Kodo

in prijazni prodajalec mi je dovolil prižgati stroj

maaatr

ko je zadeva zatresla celo trgovino

ko so zašklepetala stekla izložb in se stresle police

kakšen filing

to ni za popisat

ko sem se pokal v avto

jo je spet prižgal (nabralo se je kar nekaj publike) v trgovini

in avto na dvorušču je drhtel

kakšn motor, kaaaakšn motor, ljudje moji

:wub:

kaki harley, kaki CB 1300, kaki XJR, kaki V Max, kaki ...

Kodo

je mašina vseh mašin, Bog Bogova Bog Bogovima šef

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj se je zgodilo med 27.02.05 in danes da si tako spremenil mnenje. A te je res samo zvok tako navdušl.

Moram priznati da sem ga videl v TC ju (neprižganega) sedej na njemu. Men je motor super. No ja mogoče naslednjo sezono razmislim celo o nakupu. Najprej se moram nabrati par km z navadnim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. A te je res samo zvok tako navdušl....

ne samo zvok

cel občutek ... ko začutiš, da se pod tabo zbudi in začne tresti zver, ki te bo ubogala ...

zvok ... tispares ... :doze:

potem bi skoraj vsi nosili trombone okoli, ne pa vozili motorjev

:lol1:

povrh

vsega pa, ali člowk po tvoje ne sme spremeniti mnejnja o motorju, ko o njem zve malce več od izložbene slike?

poleg tega

nisem nič rekel, da bi ys vozil to pošast, saj zahtevam od motorja druge lastnosti, kot jih ima Kodo - kar pa ne pomeni , da Kodo ni fascinanten motor, ko zaživi.

komprende?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki jim primankuje konjev, je Yamaha poskrbela s kitom, kateri poveča moč motorja na 130KM, pri tem se menjajo bati, odmične gredi, izpuh, prenosi?,...

Potrebno je le pokazati 1.8 mio SIT + še nekaj za vgradnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se trese ko ga vžgeš. Bo treba na kakšno rundo vožnje počakat. Balanca je zelo nizka in naprej tako, da bo res treba od kafiča do kafiča furat. Al mam pa sam jest kratke roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem ga videl na sliki in gledal podatke, me so me le ti navdušili niso me pa prepričali. Pomislil sem še ena krava na cesti.

No potem sem ga videl v HMC in rekel "Peezda je luškan". Nič prevelik ravno prav. No zmotile so me tačke za sopotnika in zadnji sedež, ki ga pravzaprav NI.

Zadeva se bo prodajala za med, upam pa da bodo naredil konkurenti kako izboljšano verzijo, ki bo tudi za sopotnika bolj dovzetna.

Osebno si želim zapeljati en krog, potem pa verjamem, da bom močno razmišljal da bi s plastičnega presedljal na železnega konjička.

Lepo lepo res lepo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvala nadvse prijaznim uslužbencem in šefu TC-motošopa, da sem se na zverino lahko vsedel in jo prižgal. Še detajl motorja. Levo spodaj je rezervoar za olje v katerega gre preko 5 litrov olja ....

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bil v Delta team-u in kaj naj rečem..................divota-strahota :OK: :OK: .

mika za popizdit.....sam cena je pa kar lepa......in če bi se odločal za motor bi verjetno vzel kaj drugega....

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ta vikend sem z njim naredil 30 km. Motor je lahkoten, zavore so super,

cetrta prestava, ki je po mojem najbolj primerna za prehitevanja, trga gate. V peti ima pri 100 km/h 2200 obr/min. Ne nasedajte mnenjem, da na motorju vse tako zelooo trese.. Pospesuje vse do okoli 185, za kaj vec pa potrebujes ze ravnino. Prva prestava daje obcutek, da hkrati koplje in postavlja na zadnjo! Presenecen sem bil, da je zelo dobro poziral neravnine. Kaj se?

Skratka: fajn gre! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po podatkih prodajalca generalnega zastopnika, naj bi jih bilo prodanih v Sloveniji preko 30 ....

... upam, da ga bom lahko v kratkem sprobal ....

... zanimiv motor ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj pri moto center Laba sprobal to čudo,katastrofa-motor trese vsezkozi čez celotne obrate,pri jajcih-tiču pa še posebej,lahko rataš neploden,skratka samo za na kofe do 10 km daleč,razočaran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pri moto center Laba sprobal to čudo,katastrofa-motor trese vsezkozi čez celotne obrate,pri jajcih-tiču pa še posebej,lahko rataš neploden,skratka samo za na kofe do 10 km daleč,razočaran

Moje mnenje je ravno nasprotno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!