Skoči na vsebino

Program za urejanje filmov


Priporočene objave

jst delam filmčke na Pinnacle studio version 8.1 in zadeva mi je zaenkrat kr enostavna...omogoča mi lepo izdelavo,dodajanje glasbe....vglavnem zadovoljen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst delam filmčke na Pinnacle studio version 8.1 in zadeva mi je zaenkrat kr enostavna...omogoča mi lepo izdelavo,dodajanje glasbe....vglavnem zadovoljen :D

Jaz delam v 9.0. Res program zelo enostaven, vendar na žalost tudi poln hroščov :devil: Mogoče je Liquid Edition, kaj boljši. Kar nekaj prijateljev ga uporablja in se še ni zgodilo, da kdo z njim ne bi imel kakšnega problema. Velja tako za verzijo 8 in 9. Ma ja, dvakrat ga prekurcaš in je :D

Drugače glede tega pa Adobe Premiere boljši, je pa tudi težji, vendar ko ga prekužiš ni problemov. Izogibaj se verziji 6.5, ker zna konkretno zajebavat! Ima programsko napako, kar pomeni, da se včasih zgodi, da ti cel projekt zbriše in ga ne moreš več priklicat nazaj. Ostane ti le, da začneš vse skupaj na novo. Če se že odločaš za Adobe priporočam Adobe premiere PRO.

Kar se enostavnosti tiče ga ni boljšega kot je Pinaclle Studio. Vendar vzemi v zakup, da boš z njim kdaj konkretno popizdil :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Zanima me če ve kdo za kak dober program s katerim bi lahko urejal filme, npr. iz več majhnih videov napravil film, v ozadju glasba,....  ;)    :hmm:

Veš kdo ga ima renton......................vprašaj ga kje ga je pobral in ti bo znal pomaga :hmm: t!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

movie maker je čist OK zadeva za začetek,...sicer ne da bi bil nevem kakšen strokovnjak, ampak k primerjam filmčke od sina in te na netu, ne vidm nobene razlike......

pa velik uspeha,....mixanja, ...rezanja.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Mene pa zanima nekaj glede movie maker-ja...

Nekaj sem zmontiral ampak je ta zadeva v tako velikem formatu... Če kdo zna zmanjšat to stvar bi bil zelo hvaležen, če bi me naučil :grim

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že na začetku v čarovniku za shranit film

Dokončevanje filma=>Shrani v moj računalnik

lahko po tem ko nastaviš ime filma klikne pokaži več možnost in nastaviš natančno velikost filma

Popravljeno . Popravil Inžinir.ing
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vse video posnetke montiram s Cyberlink-ovim Power Directorjem 3. Zdaj je zunaj verzija 4, ampak ni kakšne bistvene razlike. Program je enostaven za uporaba a hkrati omogoča veliko možnosti. Sem poizkusil tudi z Adobe-ovim programom (ne vem več točno kako se reče), ampak je ta mnogo enostavnejši za uporabo.

Power Director omogoča zajem videa, montažo (izbira kadrov, brisanje kadrov, vstavljanje različnih prehodov med kadri, vstavljanje teksta, govora, glasbe, uravnavanje glasnosti itd), produciranje (zmontiran video ti sproducira in shrani v željeno obliko (ali v nestisnjen avi, ali DVD format, Divx format, VCD in SVCD itf) in na koncu zapeče na medij (jaz sicer za to uporablam Nero vision express.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam film, posnet z digitalnim aparatom, velik je 24 mb, čeprav je kratek...

rad bi iz tega filma imel le avdio, torej zvok...kateri program to zna...oz. kako naj izvlečem ven avdio in s tem zmanjšam velikost fajla?

recimo da je vseeno zaznan kot film pa pokaže le black screen in zvok....ker zvok me zanima :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adobe premiere? sicer malo kompliciran a vseeno zelo ucinkovit.

Js, to je ta program. Prav zakompliciranost me je odvrnila od njegove uporabe.

kul :)

Simfonija :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

OK da obudim temo. rabim program za montirat filme posnete z digitalno kamero. se pravi da ima vse funkcije kot je audio in video posebaj, dodajanje in širok izbor efektov in filtrov. kaj je trenutno najboljše? pred leti sem že delal nekaj malega z adobe premier tako da se ne ustrašim tudi česa bolj kompliciranega. torej rabim ime, program bom že nekje dobil, če pa ga kdo ima in mi ga lahko posreduje pa še toliko boljše :OK:

v osnovi bi prvo moral zmontirat en glasbeni video, potem pa predvsem domače posnetke ko končno nabavim kamero.

gracias :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adobe premiere je kar v redu, na macintoshu pa še Final Cut pro raztura ... filtri so pa itak potem dodatna zadeva in efekti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Adobe premiere je kar v redu,....

sem inštaliral novo pro verzijo - U JEBA!!!! :headbang: je kar napredoval, se ga bo treba še fajn učit preden bom znal kaj dobrega skupaj spravit :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premiere ( adobe) absolutno!!!

...ce cte kej resnega delat...

glede pa zakompliciranosti>>>sloh ne tako strasit...user friendly

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!