Skoči na vsebino

Habat moto center


Guest 1

Priporočene objave

Nasplošno imam dobre izkušnje pri obeh. Sem pa tudi sam naletel na dolgočasje pri TC, pri Habatu pa še ne. Navadil sem se, da pri TCju vedno povprašam šefa za pomoč. Vedno prijazen dec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to NI reklama...

Sem bil en dan najprej v TC motoshop potem pa se v Habatu....

v TC-ju sem bil izredno razocaran nad prodajalce, saj je onrk pokazal da mu je dolgacs se z mano ukvarjat :BUA:

Takoj zatem sel sel v habata in postavljal enaka vprasanja.... bil skoraj 1 uro tam in prodajalec si je res vzel cas in mi povedal, predlagal, razlozil...tako da :worship:

:grupni: :grupni: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, ima kdo izkušnje s Clover Hydro hlačami? Kako se izkažejo poleti če daš ven podlogo in nepremočljivo membrano?

Imam te hlače eno sezono; na splošno zadovoljen, ker lahko obe podlogi vzameš ven, kar pride prav poleti... Ko odpreš še zračnike, niti niso vroče poleti (večja kriza je jakna), edino pri škornjih ti je bolj vroče...

Pa brez podlog lepše stojijo, čeprav to niti ni tako pomembno.

Aja, pa fajna stvar je tudi povišan ledveni del...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Habat je kul. V TC se pa prodajalcem prov vid da se jim ne da delat. Če bi bla to moja štacuna bi vse dam steru

Pomojem so oni ze tolk "veliki" in "znani" da kar nekaj prodajo... in dokler je prodaja ok... zakaj bi se kdo kej sekiral?

Samo... na dolgi rok pa.... bomo vidli :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam te hlače eno sezono; na splošno zadovoljen, ker lahko obe podlogi vzameš ven, kar pride prav poleti... Ko odpreš še zračnike, niti niso vroče poleti (večja kriza je jakna), edino pri škornjih ti je bolj vroče...

Pa brez podlog lepše stojijo, čeprav to niti ni tako pomembno.

Aja, pa fajna stvar je tudi povišan ledveni del...

So že doma, skupaj z jakno. :D Moram pa pohvalit HMC, saj so vsakič uslužno (pa ne nadležno) svetovali, kar je bil tudi razlog, da sem na koncu kupil tam še jakno in škornje. Cena primerna kvaliteti, pohvale pa Matjažu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Habat je kul. V TC se pa prodajalcem prov vid da se jim ne da delat. Če bi bla to moja štacuna bi vse dam steru

s tem se strinjam. v tc sem kupla samo jakno in mislim, da ne bom ničesar več. :nono:

pri habatu pa sem kupila hlače in bom verjetno še kaj, ko bom potrebovala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

v četrtek sem v Habat Centru na Šmartinski v Ljubljani, kupil dve Jakni Fun ter kavbojke v vrednosti okoli 460€. Na plačilo z gotovino so mi dali 5% popusta, ki pa jih takrat po pravici povedano nisem preračunaval. V nedeljo mi kolega iz kluba pove, da imamo v Habat centru 10% popusta.

Danes sem šel v Ljublajno in se oglasim v Habat centru in jim povem, da mi niso ponudili popusta v višini 10%. Gospa (zelo neprijazna) mi odbrusi da tega ne povedo nobenemu???, ampak, da moram to sam zahtevati. Prav. Potem pa mi reče, da mi dajo 8%. Pravim, da je 10% za Guzzi klub ona pa 8%. Tudi to prav. Obračuna mi 3% in jaz dobim celih 3,27 Eura nazaj. Obrnem se in grem. 3% bi moralo biti 13,26€. V glavnem- goljufajo pa še zelo neprijazni so.

V tej prodajalni sem kupil motor Guzzi, 4 komplete Cover jaken in hlač, 2 kompleta wind stoperjev,2 kompleta toplega perila, rokavice, 2 čeladi, alarm za motor, plus nakup prejšnji teden. Kar zajetna vsota.

No, od danes naprej ne bodi od mene videli niti Eura.

Toliko, da pazite, ko pri njih kupujete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

v četrtek sem v Habat Centru na Šmartinski v Ljubljani, kupil dve Jakni Fun ter kavbojke v vrednosti okoli 460€. Na plačilo z gotovino so mi dali 5% popusta, ki pa jih takrat po pravici povedano nisem preračunaval. V nedeljo mi kolega iz kluba pove, da imamo v Habat centru 10% popusta.

Danes sem šel v Ljublajno in se oglasim v Habat centru in jim povem, da mi niso ponudili popusta v višini 10%. Gospa (zelo neprijazna) mi odbrusi da tega ne povedo nobenemu???, ampak, da moram to sam zahtevati. Prav. Potem pa mi reče, da mi dajo 8%. Pravim, da je 10% za Guzzi klub ona pa 8%. Tudi to prav. Obračuna mi 3% in jaz dobim celih 3,27 Eura nazaj. Obrnem se in grem. 3% bi moralo biti 13,26€. V glavnem- goljufajo pa še zelo neprijazni so.

V tej prodajalni sem kupil motor Guzzi, 4 komplete Cover jaken in hlač, 2 kompleta wind stoperjev,2 kompleta toplega perila, rokavice, 2 čeladi, alarm za motor, plus nakup prejšnji teden. Kar zajetna vsota.

No, od danes naprej ne bodi od mene videli niti Eura.

Toliko, da pazite, ko pri njih kupujete.

Hm, kaj pa vem, do mene so bili vedno prijazni, nategnil me še niso :unsure: :whistle: bom šel še kdaj probat :naughty:

Popust morš po moje res sam zahtevat saj valda ne bojo vsakmu kar ponujal maksimalnega popusta, saj vendar živijo od prodaje...

Moj stari bi lepo povedal: Prej bi mislu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Stari, kje si pa še vidu, da bi v trgovini spraševali, če si član kluba in ali ti lahko ponudijo popust?

Če si Guzzist in imate 10% skonto, je običjna praksa, da ti kot kupec ob nakupu to zahtevaš.

2. Zakaj misliš, da se človek ki dela za kaso ne more zmotiti, zato pa imaš od banke do lekarne nalepljena opozorila, da denar in ostale stvari preveri preštej takoj. Najlažje je na nekoga drugega prenesti odgovornost za svojo malomarnost ali nepazljivost.

3. Habat trgovina z moto opremo, pač trgovina z moto opremo, solidni, kaj več pa še nisem videl med našimi trgovinami. Da bi pa nategovali ljudi in bili osorni, pa hmmm mnogokrat kupoval pri njih pa nisem na kaj takšenega naletel niti slišal nekih hudih kritik.

4. Morda bi moral pa upoštevati s kakšnim odnosom in tonom si ti vstopil v trgovino. In ne mi prodajat buč, da je kupec D' Zar, ... k pol je lahk oprodajalec glih kar hoče.

Sam tok mal preden se začne še ena debata tipa T* M******....., kjer ljudje pizdijo večinoma pa ne pomislijo, da morda k svojim izkušnjam večji del sami prispevajo.

Respect Zoolo :blink:

P.S.: In ja fakt je da ne delam v nobeni trgovini z moto opremo, nisem ne genitalno ne genetsko povezan z omenjenimi trgovci in to NI plačan odgovor. Pač samo odgovor, ki upošteva Einsteinov dvom o tem kaj je zares neizmerno. Vesolje in človeška neumnost, pa za prvo ni bil povsem prepričan. Think, than React! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kaj pa vem, do mene so bili vedno prijazni, nategnil me še niso :unsure: :whistle: bom šel še kdaj probat :naughty:

Popust morš po moje res sam zahtevat saj valda ne bojo vsakmu kar ponujal maksimalnega popusta, saj vendar živijo od prodaje...

Moj stari bi lepo povedal: Prej bi mislu :evilgrin:

Glede na to koliko sem kupoval pri njih imaš popolnoma prav. Prej bi moral misliti in predvsem dobro računati. Ko grem nakupovat v Mercator, ....., me vedno vprašajo, če imam njihovo kartico. Stranka, ki se vrača je najboljša stranka. To vsak trgovec najbolje ve. No, ne vsak. Bi me lahko vprašal, če sem član kluba......., a ne??

Se strinjam, da bi moral takrat zahtevati, vendar to ne pomeni, da so me zato lahko danes tako "obdelali". Spregledal pa si, da so narobe obračunali 3%, pa še okoli so me prinesli za 2%, saj na spletni strani motoguzzi Slovenija lepo piše, da ima član v HMC 10% popusta. Gospa v tej prodajalni še tega ni vedela.

V istem tednu so mi v neki drugi moto trgovini dali 10% popusta, ker sem njihova dobra stranka, plus 5% na plačilo gotovine. Pa pri njih nisem kupil toliko vsega kolikor sem v HMC v zadnji nekaj letih.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Stari, kje si pa še vidu, da bi v trgovini spraševali, če si član kluba in ali ti lahko ponudijo popust?

Če si Guzzist in imate 10% skonto, je običjna praksa, da ti kot kupec ob nakupu to zahtevaš.

2. Zakaj misliš, da se človek ki dela za kaso ne more zmotiti, zato pa imaš od banke do lekarne nalepljena opozorila, da denar in ostale stvari preveri preštej takoj. Najlažje je na nekoga drugega prenesti odgovornost za svojo malomarnost ali nepazljivost.

3. Habat trgovina z moto opremo, pač trgovina z moto opremo, solidni, kaj več pa še nisem videl med našimi trgovinami. Da bi pa nategovali ljudi in bili osorni, pa hmmm mnogokrat kupoval pri njih pa nisem na kaj takšenega naletel niti slišal nekih hudih kritik.

4. Morda bi moral pa upoštevati s kakšnim odnosom in tonom si ti vstopil v trgovino. In ne mi prodajat buč, da je kupec D' Zar, ... k pol je lahk oprodajalec glih kar hoče.

Sam tok mal preden se začne še ena debata tipa T* M******....., kjer ljudje pizdijo večinoma pa ne pomislijo, da morda k svojim izkušnjam večji del sami prispevajo.

Respect Zoolo :blink:

P.S.: In ja fakt je da ne delam v nobeni trgovini z moto opremo, nisem ne genitalno ne genetsko povezan z omenjenimi trgovci in to NI plačan odgovor. Pač samo odgovor, ki upošteva Einsteinov dvom o tem kaj je zares neizmerno. Vesolje in človeška neumnost, pa za prvo ni bil povsem prepričan. Think, than React! :P

Glede na 1/4 bi rekel, da si na drugi strani pulta, mladenič moj.

V trgovino sems topil prijazno, dal račun, vprašal za popust, fant je račun nesel v zadnji del trgovine, prišla je gospa........

Jaz ne p***** (nauči se lepega pisanja), ampak sem samo napisal svojo izkušnjo, ker menim, da niso bili korektni. In to je vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na 1/4 bi rekel, da si na drugi strani pulta, mladenič moj.

V trgovino sems topil prijazno, dal račun, vprašal za popust, fant je račun nesel v zadnji del trgovine, prišla je gospa........

Jaz ne p***** (nauči se lepega pisanja), ampak sem samo napisal svojo izkušnjo, ker menim, da niso bili korektni. In to je vse.

ni,ni......je pa res, da je velikokrat za šankom....ampak to verjetno ne šteje...

in tudi lepo piše.....če se mu zahoče seveda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi tud zdi, da je una teta bolj malokrat u štacuni, ker ostali prodajalci so bili do sedaj korektni in večinoma so mi brez, da bi rekla obračunali 10% popust glede na to, da smo kar nekaj motorjev in opreme tam kupili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi tud zdi, da je una teta bolj malokrat u štacuni, ker ostali prodajalci so bili do sedaj korektni in večinoma so mi brez, da bi rekla obračunali 10% popust glede na to, da smo kar nekaj motorjev in opreme tam kupili.

Si plačala z gotovino ali kartico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, manjši nesporazum T* M****....., al neki tazga v prvi objavi je za ime neke moto trgovine in ne kletvice, tako da sorry čist lepo sem pisal in nikogar nikamor pošiljal, če je kdo to pomislil. :whistle:

Ostalo, ... že povednao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ni zanemarljiv podatek o najvišji dnevni temperaturi tisti dan - če je ta presegla +35 st.C, je čisto možno, da je vsa štorija posledica vročine te dni :whistle:

Mimogrede: do sedaj imam z njimi same dobre izkušnje (pri njih sem kupil dva motorina, enega rabljenega so mi prodali preko komisijske prodaje) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kdaj.

A pravilno razumem, da popust NI bil odvisen od oblike plačila (gotovina, kartica). In so ti ne glede na to dajali 10% popusta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem po pošti dobil iz Habat centra nov račun, kjer so upoštevali 10% popusta ter tudi 20€, kolikor mi po njihovem izračunu še dolgujejo.

Vsaj v tem so bili korektni, žal, po vsem cirkusu.

Ne vem sicer, če so brali vse komentarje, pa saj je tudi vseeno.

Odgovor od Civave pa me še vedno zanima.

Lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor od Civave pa me še vedno zanima.

... boš potem šel tja in rekel, da "čivava je pa tako rekla. .."

daj, ko boš to naredil, povej, da pridemo firbcat v štacuno - bo moral bit hudo zabavno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrnem se in grem. 3% bi moralo biti 13,26€. V glavnem- goljufajo pa še zelo neprijazni so.

V tej prodajalni sem kupil motor Guzzi, 4 komplete Cover jaken in hlač, 2 kompleta wind stoperjev,2 kompleta toplega perila, rokavice, 2 čeladi, alarm za motor, plus nakup prejšnji teden. Kar zajetna vsota.

No, od danes naprej ne bodi od mene videli niti Eura.

Toliko, da pazite, ko pri njih kupujete.

PS: hvala za to pomembno obvestilo. To, da se je morda zmotila in namest 13,26 vrnila 3,27 ... to verjetno res ne more biti kar nekakšna "pomota", a ne? Je treba takoj na križ, valjda.

KO boš pa mentaliteto voznika starga guzzija spremnil v mentaliteto voznika luksuzne križarke BMW LT, te pa mogoče ne bojo več tko nategoval.

PS: sori, če sem mal zloben, ampak ... ne bi si mislil, da bo kdo z LT-jem javkal in se imel cajt vozit prerekat v štacuno za 5 procentov nakupa... razn, če bi šlo za 5 procentov od cene 1 leto starga LT-ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam take izkušnje, do danes vedno ok !

svašta, a tut taki obstajajo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!