Skoči na vsebino

Habat moto center


Guest 1

Priporočene objave

ker se zelo veliko piše o TCju, me pa res zanima, kaj mislite o HMCju, saj sem v trgovini srečal že veliko motosvetovcev, kar pa verjetno ni nič čudnega - kenede

:D

ys vse v glavnem kupujem tam, ker sem zelo zadovoljen s izjemno prijaznim odnosom do strank, me pa malce moti skromna izbira.. seveda pa se da naročiti karkoli iz njihovih katalogov

:)

potrpljenjejebožjamastpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da je nekdo odprl to temo, da je meni ni treba.

Ta teden mislim iti vplačat aro za motor in še ne vem kam. Zato bi prosil za nekaj odgovorov. Mislim pa glede popustov na opremo ob nakupu novega motorja. V HMC-ju bi kupil čevlje in jakno Clover Hydro (mislim, da je pri nas Hyper), glede na to da sem porecej obilen me zanima ali so pripravljeni naročiti tudi številko XXXL? V njihovem internetnem katalogu je ni, videl pa sem da obstaja na strani od Clover-ja? Pri njih bi kupil tudi čevlje SIDI. Ostalo opremo mislim nabavit na IMOTU ali kje drugje.

Zato me zanima kakšne so izkušnje z tem? Ali naj naročim pri njih in ali mi bojo dali kak popust na to opremo ali je vseeno kje naročim motor ker popusta tako ali tako ne bom dobil?

Aja, mislim naročit FZ6.

Hvala za odgovore.

lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da je nekdo odprl to temo, da je meni ni treba.

...

Zato me zanima kakšne so izkušnje z tem? Ali naj naročim pri njih in ali mi bojo dali kak popust na to opremo ali je vseeno kje naročim motor ker popusta tako ali tako ne bom dobil?

Glej PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žIVJO pri HMC dosedaj veliko kupoval tudi motorje vedno kaj popustov,letos pa sem menjal tip-slog motorja,pri HMCimajo samo čelade HJC in oblačila CLOVER zelo dobrain draga(priporočam)in še nekaj ostalih znamk,ker imajo v TC več izbire in dobil več popusta (motor,oprema) sem se odločil za TC LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva v HMC kupila zaenkrat samo stranske torbe HUMPBACK, ki pa niso bile ravno poceni,vendar sva se za nakup odločila tik pred odhodom na morje in sva jih nujno potrebovala.

Drugače pa prodajalci prijazni, brez problema smo sprobali in odpakirali še par drugih torb, preden sva se odločila za nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živlo,Vale tudi jaz sem mislil kupovati v ITali AV,pa izdelki niso bili nič ceneje samo dražji(schubert,oxtar,clover)sem v SLO dobil take popuste,da se ni splačal švercat in podobno LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kjer kupujem sama je drugač ... in še vedno sem dobila ceneje ... sicer pa smo to obdelali že v drugih temah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz pa sem z HMC kar zadovoljen. V dbeh letih sem tam kupil dva motorja (Yamaha FZS 600 in HONDA VFR 800), ter celotno Clover opremo in rokavice, čelade Nolan. Mislim, da sem tam pustil cca 4.500.000 SIT in tabo bi pričakoval malo več popusta pri motorjih, kot pa so ga pripravljeni dati.

Kar se tiče kvalitete, vse O.K., tudi postrežba je bila dobra, vedno. No to pa pri TC - shopu ne more reči, ker kadarkoli sem prišel tja, sem vedno naletel na kakšnega zelo zateženega prodajalca, tako, da mi TCni všeč in vedno kupujem v HMC.

LP matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S HMC zelo zadovoljen, tam kupil motor in nekaj opreme.

Vedno so zelo prijazni.

Pa nimajo "pametnih" trgovcev, ki mislijo, da so vso pamet tega sveta požrli, kot npr. v TC-motoshop-u. :angry:

No, tud v TC imajo prijazne trgovce. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem v hmc nabavil svoj motor. Zakaj ne v tc? Ker so mi v hmc dali vec popusta :P Tudi precej opreme sem kupil tu in grem ponavadi vedno zadovoljen iz trgovine. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam imam s Habatom dobre izkušnje...tam sem kupil par kosov opreme...s postrežbo sem zadovoljen....tudi kolega ki je tam kupil motor je bil zadovoljen z postrežbo in cenovno ugodnostjo.....Habat mu je dal fajn ceno ko je dal stari motor not in vzel novega ven to je bilo pred leti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vso opremo (razen škornjev) sva kupila pri Habatu. Dal veliko popusta, zelo prijazni prodajalci in prodajalke. Pa še za "ritjo" ti ne stojijo kot v TC-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da je nekdo odprl to temo, da je meni ni treba.

Ta teden mislim iti vplačat aro za motor in še ne vem kam. Zato bi prosil za nekaj odgovorov. Mislim pa glede popustov na opremo ob nakupu novega motorja. V HMC-ju bi kupil čevlje in jakno Clover Hydro (mislim, da je pri nas Hyper), glede na to da sem porecej obilen me zanima ali so pripravljeni naročiti tudi številko XXXL? V njihovem internetnem katalogu je ni, videl pa sem da obstaja na strani od Clover-ja? Pri njih bi kupil tudi čevlje SIDI. Ostalo opremo mislim nabavit na IMOTU ali kje drugje.

Zato me zanima kakšne so izkušnje z tem? Ali naj naročim pri njih in ali mi bojo dali kak popust na to opremo ali je vseeno kje naročim motor ker popusta tako ali tako ne bom dobil?

Aja, mislim naročit FZ6.

Hvala za odgovore.

lp B)

Če kupiš pri njih motor ti dajo 10% popusta na opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupu skornje pa MRA sipo dobil poust obakrat in prijazni so bili.

P.S: Drugac pa kadar grem min se ustavim in se tam mal po motorjih obešam pa niso se nikol zivcev zgubil :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kadar grem min se ustavim in se tam mal po motorjih obešam pa niso se nikol zivcev zgubil :) :)

to pa res ne..

ys sm bil enkrat v trgovini, ker sem si ogledoval neko obrazno pol-masko z vindstoperjem za vrat, ko sta prišla zakonca v trgovino.. žena v popolni motorni obleki (prišla z avtom), tam nekje 1,5m visoka, kakih 40kg

kako ji je to ratalo nikoli nobenemu ne bo jasno..

:?

v prodajalni je stal zaaran rabljen Varadero v odličnem stanju & malo kilometrov z napisom "prodano"

ženska je v trenutku nepozornosti prodajalcev nekako začela plezati na motor, ki se je prevrnil.. kako hudiča - pa tako težak moped :?

na srečo so ravno pet minut prej premaknili sosednji motor, tako da je imel Varadero dovolj prostora, ko je padel in ni poškodoval še kakega drugega motorja

ženska, majhna & suha pa je tudi srečno odskočila in se ji ni nič zgodilo

posledice: polomljen oklep, ogledalo, zadnji žmigavec, nekaj prask..

neverjetno, kako so vsi ostali mirni..

kulturno so rešili vse skupaj brez ene same hude ali žal-besede

no seveda, so pogledi in oči izdajali vse kaj drugega kot mir

posebej nerodno bitje je bilo skoraj v šoku od strahu

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na srečo so ravno pet minut prej premaknili sosednji motor, tako da je imel Varadero dovolj prostora, ko je padel in ni poškodoval še kakega drugega motorja

To sem pa slisal, sem prisel pol ure po tem dogodku v stacuno. Baje, ce ne bi odmaknili tiste cbr-e zraven, bi sla cela vrsta motorjev kot domine po tleh. :unsure: :D :D :D :xx:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater žalosten dogodek.

Drugače se se mi zdijo v HMC bolj prijazni kot v TC,mam občutek da v TC majo za mar tiste ljudi ki jih presodijo da so polhni keša,po obleki in videzu.Tako je na primer hotel znanec kupiti tam motor in je prišel lepo uštiman,so ga takoj postregli pa ne sam eden,no ko se je oglasil bolj po domače oblečen,ga pa noben ni mel za mar.Tako da ga je šel kupiti drugam.Drugače pa je HMC zame super trgovina.Pa tud TC ni slaba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem pa slisal, sem prisel pol ure po tem dogodku v stacuno. Baje, ce ne bi odmaknili tiste cbr-e zraven, bi sla cela vrsta motorjev kot domine po tleh. :unsure: :D :D :D :xx:

lp

A je morala plačat škodo? Nesrečnica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!