Skoči na vsebino

Habat moto center


Guest 1

Priporočene objave

A je morala plačat škodo? Nesrečnica!

Ne vem tocno, sklepam pa, da je morala. Saj imajo napis, da je sedanje na motor dovoljeno samo v prisotnosti prodajalca. Sam v hmc se kupci tega bolj slabo drzijo oz. drzimo. :rolleyes: Tezi pa prav noben zaradi tega, kar je fino. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem tocno, sklepam pa, da je morala...

kolikor vem

NI bilo treba plačati oziroma le delno..

ni mi pa čisto jasno kako imajo to

zrihtano oz kako so se pomenili..

sumim, da ima kak Triglav ali pa Adriatic

prste vmes z recimo XY odbitno franšizo

katero vseeno nosi povzročitelj škode

:hmm:

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama imam s HMC-jem precej slabe izkušnje...

Kupovala sem svojo prvo čelado in najprej sem šla v HMC, brez najmanjšega pojma o motoristični opremi... razložila zadevo... prodajalec mi je prinesel par čelad, od katerih mi je bila všeč samo ena.... vse super, razen občutka, da mi je pa mogoče malo velika (proti ostalim, ki sem jih tam še poskusila)...ker manjše ni imel, me je začel prepričevati, da mi je tudi ta prav in da naj jo kar kupim... sem mu skoraj verjela in jo tudi skoraj kupila.... v tistih nekaj minutah, ko sem se odločala, je prišel ta isti prodajalec še nekajkrat do mene in mi vsakič zatrjeval da mi je prav, da je oh in sploh super in naj jo kupim. Hvalabogu sem dobila občutek, da mi jo vsiljuje (češ - ženska itak pojma nima, kaj kupuje) in sem samo zaradi tega zapustila trgovino, brez čelade seveda... in šla v naslednjo trgovino po spisku. Tam sem končno spoznala (ob pomoči zeloo prijaznega prodajalca), kaj to pomeni, da ti je čelada prav!

Sem pa v HMC-ju čez nekaj časa kupila rokavice (ker mi je bila najbližja trgovina, jaz sem jih pa nujno rabila).... a sem jih kasneje v drugi trgovini videla za okoli 30% ceneje..

...zato - nikoli več ne kupujem v HMC-ju!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam s HMCjem zelo dobre izkusnje s tem zadrzkom da vsaj kar se enduro celad tice nimajo kdo ve kaksnih izkusenj ... ampak nisem imel obcutka da bi mi vsiljeval celado ces da je "kot ulita" ali kaj podobnega. Odnos se mi je zdel zato vseeno povsem OK, predvsem zaradi nacina prodaje, pomoc dobis ce jo hoces, sicer lahko mirno gledas. V TCju po drugi strani dobis pomoc ko je noces in je ne dobis ko jo isces ... kakor imas sreco ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TCju po drugi strani dobis pomoc ko je noces in je ne dobis ko jo isces ... kakor imas sreco ;)

a ni povsod tako.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa v HMC-ju čez nekaj časa kupila rokavice (ker mi je bila najbližja trgovina, jaz sem jih pa nujno rabila).... a sem jih kasneje v drugi trgovini videla za okoli 30% ceneje..

...zato - nikoli več ne kupujem v HMC-ju!!!

V HMC-ju za razliko od Big Banga nimajo izobešene reklame, da če nekje kaj ceneje dobiš, ti povrnejo razliko.

Đizus, kaj je socializem naredil iz Slovencev. Lahko pa da imamo to nedojebanost v genih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa v HMC-ju čez nekaj časa kupila rokavice (ker mi je bila najbližja trgovina, jaz sem jih pa nujno rabila).... a sem jih kasneje v drugi trgovini videla za okoli 30% ceneje..

...zato - nikoli več ne kupujem v HMC-ju!!!

će si lena in se ti ni dalo it do naslednje trgovin z moto opremo je tvoj problem...tu ni habat kriv....

po cenah je težko sklepat kjera trgovina je najboljša...tu bi se morali pogovarjat kakšen je odnos do strank v trgovinah, kakšna je ponudba in podobno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja v trgovinah je na splošno tko - v prvi tgovini so eni izdelki mal cenej kot v drugi, so pa v drugi drugi <_< izdelki mal cenej kot v prvi .. tipiš primer Merkatorija & E'leclecatorija - ko vn neseš košaro si isto zapravu pr obeh - onadva sta pa isto zaslužla, čeprav so cene izdelkov različne (sam moj nečak (ekonomist) je tolk zaj..n, da ma popoln spisek cen in tež posameznih paketkov in eno kupuje v M drugo pa v L in prihrani kak tolar - butl je pozabu, da mu to požre vozakanje sem in tja)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po cenah je težko sklepat kjera trgovina je najboljša...tu bi se morali pogovarjat kakšen je odnos do strank v trgovinah, kakšna je ponudba in podobno....

1. cene stvari, ki sem jih gledala JAZ, so bile v povprečju višje, kot drugje

2. ponudba slaba... če sem našla samo ene rokavice zase in eno čelado, pa še ta mi je bila prevelika (pa kot začetnica sploh nisem bila izbirčna)

3. odnos .... če me hoče tip prepričat, da naj kupim preveliko čelado, ker bi rad nekaj prodal, je zame to neprimeren odnos

Sklepam po tem, kar sem doživela. Smem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. cene stvari, ki sem jih gledala JAZ, so bile v povprečju višje, kot drugje

2. ponudba slaba... če sem našla samo ene rokavice zase in eno čelado, pa še ta mi je bila prevelika (pa kot začetnica sploh nisem bila izbirčna)

3. odnos .... če me hoče tip prepričat, da naj kupim preveliko čelado, ker bi rad nekaj prodal, je zame to neprimeren odnos

Sklepam po tem, kar sem doživela. Smem??

Ne vem, zakaj se mi zdi tole mnenje malo pristransko...

Jaz sem spomladi kupoval jakno in hlače , pa sem hlače v TC-ju kupil, jakno pa v HMC-ju. Z obojim zadovoljen, sam odnos prodajalcev pa ni bil slab, le da so v TC ju bili malo bolj odrezavi in živčni. Sploh, ko sem šele na koncu povedal, da uveljavljam popust iz MOTO kataloga (oglas).

Drugače pa grem raje k enemu ali pa drugemu, kot v Italijo ali Avstrijo profit njihovim trgovcem delat...

LP

D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj se mi zdi tole mnenje malo pristransko...

Pa kako pristransko???

To je bila njena izkušnja in prav je, da jo je zapisala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako pristransko???

To je bila njena izkušnja in prav je, da jo je zapisala.

Saj zato sem rekel, da ne vem, zakaj se mi zdi.....

Če mi nekdo o nekomu govori samo najslabše, ali pa če ga preveč hvali, postanem previden. Kot je bilo že v tej temi rečeno, če izbereš košarico izdelkov, ne bo ne vem kakšne razlike med trgovinami.

Če ji je prodajalec hotel prodati preveliko čekado, je baraba,saj se igra z varnostjo,

malo manj verjeten pa se mi zdi podatek o 30% višji ceni rokavic, kot drugje, saj sem jih kupoval pred kratkim nove pa isto vse pregledal. Da, razlika med firmami, ampak ista firma in isti model ...!?!?

Dejstvo pa je, da če se nam nekdo "zameri" ob prvem stiku, potem pri njemu ne znamo več najti in videti dobrega...

LP D

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva z zeno sva iskalo celodi. sam sem se odlocil za concept, zanjo pa ni in ni bilo nic pametnega. ma tako glavo. in sva probavala vse zivo. v hmc nama jani odsvetuje dva modela hjc celad, ker nama ne bosta pasali. gledava dalje in cez par dni se spet vrneva v hmc. za hec probava celadi, obrnemo celo stacuno, da dobiva stevilke, ki so odstopale od obicajnih in na koncu vzameva dve hjc celadi.

sva zadovljna. zdej pa k ni janija je pa matjaz. tut super fant.

vso ostalo opremo sem nabavil v tc. so se tudi potrudili, a prepricala me je cena.skregal smo se pa pri kovckih in hlacah. dogovor je bil stranski kufri, pa dvoje hlace in ene rokavice za super ceno. ta super cena je bila -5% pri kovkih vec kakor ostalim.

boljso ceno kovckov sem dobil pri hmc.zato sem vzel hlace, kovke pa se iscem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes dobil od HMC-ja voscilnico in kartico zaupanja. Nic ne pise zakaj, najbrz za popust uveljavljat. Seveda zato, ker sem kupil pri njih motor. Ob nakupu mopeda so mi omenili, da bom popust dobival kaksni dve leti, kartica pa velja do konca 2006. Juhu :D Je se kdo dobil?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna pa je višina popusta?

Jaz sem danes od Servisa Štern dobil samo novoletno čestitko in "koledarček zaupanja" - mislim da ne prinaša popustov. :)

Normalni popust za kupce mopeda je 10 %.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil voščilnico od TC- motoshopa. Na žalost brez kartice ugodnosti.

Kolko imate pa kupci motorjev v TC-ju rednega popusta na nakup razne opreme?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdorkoli nepremostljive probleme z bednimi desetimi odstotki popusta, sme razliko v cekinih nakazati na moj račun. Potrudil se bom, da ga ta zoprnija ne bo več obremenjevala.

Vaš vdani PEPE B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdorkoli nepremostljive probleme z bednimi desetimi odstotki popusta, sme razliko v cekinih nakazati na moj račun. Potrudil se bom, da ga ta zoprnija ne bo več obremenjevala.

Vaš vdani PEPE B)

Pepe-majstore....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le 10% :(

a si predstavljaš, da nekomu, ki ni popustna tečnoba, ne dajo niti 10 %?

ma kaj ste vsi tolk na tote popuste mahnjeni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj ste vsi tolk na tote popuste mahnjeni?

Sym, tolk si pameten, pa se delaš da ne razumeš te "popust" psihologije. Vsak hoče imeti filing da je malo boljše prišel skozi, kot nekdo drug.

Še hujše pa je, da bi kdo kaj zaslužil na tvoj račun. Zelo dobro poznam resnični primer nekega kmeta, ki trenutno pordaja zemljo. Ko je izvedel da bo posredniku moral dati 2% se mu je skoraj zmešalo. potem je pa posrednik rekel, "ok, stari lahko se zmenimo tudi brez provizije, ampak potem ne boš več dobil 100.000 ampak 98.000 (recimo €)". In kmet se je pomiril, ter pristal na deal.

ps: vse skupaj malo asociira na temo "kdo plača prepis?" B)

Popravljeno . Popravil Jason
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!