Skoči na vsebino

Habat moto center


Guest 1

Priporočene objave

vsak malar ima svoje oči pa tudi to je važno na katerega trgovca naletiš če prodajalec nima blage veza kaj prodaja oziroma podatke o artiklih in se mu tudi pogledati ne ljubi v katalog ali priročnik to ne pomeni da je trgovina zanič ampak osebje enkrat si zadovoljen tukaj drugič tam tako pač je jaz mislim da je pred vsem krivo osebje ne pa sama trgovina :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

:blink: ... jaz vidim tudi slikce (levo spodaj vremenska napoved, v sredini slike motorjev na poligonih, spodaj slike artiklov... ) :?

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

OK, Fantje in dekleta, .... ČESTITKE HABATU!

Mi je moja Sy Max lepo nerodno iz roke padla, ko je bila dvignjena. In po g. Murphyju, direktno na lok od gobca, pa je polomilo obe plastiki z zobniki, ki so osnovni del dvižnega mehanizma.

Dva dni kasneje, na easy kličem, v Habata, če imajo kakšne rezervne dele, pravijo jap. Pridem, dobim oba dela, .... gledam vprašam koliko bo to, ... odgovor: "pusti to, a še kaj pridi!".

Hvala in Čestitke na odnosu! :OK:

Zoolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pocila plastika nosnika pri HJC-jki, mogoce tud po moji krivdi in so zamenjali brez problema :OK:

zelooo pohvalno!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak mesec nazaj, sem kupoval vetrobransko steklo za mojga lubčija :wub: In ko sem po internetu gledal in izbiral, sem videl da je habat tisti, ki tudi prodaja te zadeve. Odpravil sem se tja in se pomenil. Bili prijazni in vse. Svetovali so mi tako, kot se mora. Izbral vetrobransko steklo, smo ga naročili in v enem tednu sem ga že imel. In točno takega kot sem želel. Pohvalno HMC :OK: :OK: :OK: :OK: Edino kar me je malo "zmotilo" je bilo to, da me je prodajalc poklicu en dan kasneje, kot so dobili robo. Mogoče so name pozabl al pa niso računa plačal za mobitel. :devil: No ampak vseeno pol me je poklical in me obvestil, da me roba čaka. aja pa ko sem prišel iskat sem moral kar ene 10 min čakati, da so našli pravo stvar. <_< :glare: Ampak na koncu so jo najdl. :OK: Imajo pa tudi razmeroma visoke cene v Habatu ampak kot sm reku že pri TC-ju.. če rabiš nimaš kej... :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni

kak mesec nazaj sem se odločil menjat motor pa sem začel poizvedovat kje bi mi prodali motor na varianto staro za novo ne boste verjeli edini ki mi je vzel moj stari motor v račun je bil g.habat tudi cena za katero sva se zmenila je bila korektna mislim da so mi samo še v dobovi dali ponudbo a je bila nemogoča v tc-motoschop pa se tudi pogovarjat niso hoteli

mislim da so pri habatu dobili novo stranko in tudi vsem mojim prijateljem bom vedno priporočal trgovino HABAT seveda tudi ostalim motoristom :OK: :OK: :OK: :OK:

p.s. danes dobil (kupil) novo hondo ta l.p.janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

KTM in Habat Moto Center

Po novem je v Ljubljani s popolo ponudbo motociklov, opreme, oblačil za prosti čas in dodatne opreme ter s servisom prisoten avstrijski KTM. Habat Center tako več ne bo obarvan modro in rdeče, temveč tudi KTM-ovo oranžno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi servis pri Habatu :hmm:

...trenutno še nimajo servisa. Nameravajo pa imeti servis za vse znamke motornih koles, katere prodajajo, najkasneje bi naj začeli s servisnimi storitvami meseca marca oz. aprila 2006...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Celotnemu kolektivu HMC!

SREČE & ZDRAVJA, OSEBNEGA ZADOVOLJSTVA & USPEŠNO POSLOVANJE V LETU 2006,

želi

fičo

Zadovoljstvo je bilo popolno!!!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem eden iz med, mislim, da kar mnogih kateri je zelo zadovoljen z njihovo ponudbo in predvsem z postrežbo, in komaj čakam, da mi dostavijo extra naročene rokavice in dežnega od Sidija, upam, da bom tega čim manj prihodnjo leto uporabljal. in vsemu kolektivu želim zelo uspešno leto in čim več zadovoljnih strank.

LP

Se vidimo prihodnjo leto. See ya in 2006 soo many times.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa reku tako. Kupil sem čelado HJC odprto pa par dneh se mi je začela barva na nakaterih mestih

luščiti pa prjatu Miro sploh ni hotu nič slišati o eventuelni reklamaciji.Morm reč da me je silno razočaral in žal midva sva zaključuila trgovanje. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celotnemu kolektivu HMC!

SREČE & ZDRAVJA, OSEBNEGA ZADOVOLJSTVA & USPEŠNO POSLOVANJE V LETU 2006,

želi

fičo

Vse enako želi Gamma! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Torej, če bo jutri plača gremo v soboto po ledvičn pas pa rokavice u Habata :kva2: , drgač pa zihr nasledno soboto. A mogoče kdo ve če dajo kdaj kaj popusta ker je sezona že skoraj tu, pa upam da se ne bodo cene sedaj spremenile na gor. :cry: Sicer pa če bodo taki kot ste jih omenili v objavah pridem čez en mesc še po jakno pa pol čez dva še po hlače. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa cudno zdelo kje bodo imeli plac zdaj ko so se KTM vzeli.....torej Yama ven pa "Heider" not :P

bilo je pravzaprav obratno

A mogoče kdo ve če dajo kdaj kaj popusta ker je sezona že skoraj tu, pa upam da se ne bodo cene sedaj

včasih dajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj povem da sem bil v Habatu. Zdi se mi da imajo za nekoga ki tam še ni bil bolj slabo označeno kje se nahajajo. :BUA: Sem se odpeljal predaleč in prišel skoraj na avtocesto v enem križišču nepravilno obrnil in naredil vsaj en prekršek :lol1: No ja , važno da sem jih nazaj grede našel prepoznal pa po oranžnem napisu na trgovini. Ponudba je super, tud odnos do strank je definitivno na višku. Dobil tisto kar sem iskal in še nekaj dobrih nasvetov. Naslednji mesec skočim še po jakno, sicer pa se bo težko odločit ker imajo toliko izbire modelov in barv :worship: Aja, pa popusta ni blo. :whistle: verjetno kar je sezona že tu pa tud znesek je bil prenizek (23k) tko da bom mel več sreče upam prihodnjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!