Skoči na vsebino

Habat moto center


Guest 1

Priporočene objave

ne samo izguba časa, tudi nepotrebno blatenje

vkolikor si njihovo napako uvidel, si jo verjetno pravilno sporočil njim. potem si pa si šel lasten ego futrat še v javnost. tu pa nisi več izgubljal le svojega časa, temveč si njim povzročal škodo...

Pa se lahko izmotavaš in upravičuješ svoje dejanje z "odnosi" in "kupec je kupec" in "možnost izbire" in "izboljšanje storitev" kolikor se češ ... dejstva govorijo vprid temu, da ti enostavno manjka pozornosti.

do popusta po izvršenem nakupu pa je le malokdo malokje upravičen in ne vidim razloga.

Sklep potegni sam.

No, kot rečeno v enem od prejšnjih zapisov, ne veš vsega. Pa, da te razsvetlim. Ob nakupu sem prodajalca povprašal, če mi pripada še kakšen popust, na 5% gotovinskega. Rekel mi je, da ne. Tako je bilo, pa če ti je všeč ali pa ne. Kakšne popuste in kje, kot član kluba imam pa ne nosim ves čas s seboj. Končno je v interesu prodajalca, da kupim pri njemu. Zato tudi dogovori popust s klubom. Se ti ne zdi to logično? Če bi mi takrat odgovoril, da imamo 10% bi se dogovorila in bi bilo ok. Res pa je, da ne tečnarim in v verjamem ljudem kar rečejo.

Habat in njegovi sodelavci vedo kdo sem in kje sem. In nič se ne izmotavam. Mi ne pade na pamet. Jaz sem bil oškodovan, ne oni. To je dejstvo. Drugič pa naj ne podpisujejo dogovorov s klubi. Pa bo. Pogoj, da sem kupil pri njih ni bil popust. Tudi brez tega bi kupil.

Cirkus okoli vsega zdaj delaš ti. Verjetno imaš močan interes. Glede na tvoj profil pa si lahko kdorkoli- tudi zaposleni iz te prodajalne, njegov prijatelj, prijateljica, kaj vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hurikan kot sem že napisal..brum brum aka SiR se vtakne v vsako temo in v vse..zato da pač teži..

in se strinjam s tabo da mora prodajalec v vsakem primeru ponuditi vse pa naj človek pride z motorjem za 15.000 evrov ali pa za 1.000 evrov..ne igra nobene vloge..

smo pa vsi ljudje pa nimamo vedno dobrega dneva..

kar se tiče tvoje izkušnje z habatom mislim da je ena zelo redkih takih negativnih..

sam sem bil danes tam, pa so se potrudili ampak tistega kar sem iskal niso imeli..

lahko pa še povem da se splača pri njih kupiti tudi kak rabljen motor.. so pošteni glede tega in ne kupiš kar tako mačka v žaklju..

torej habat v ljubljanski regiji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hurikan kot sem že napisal..brum brum aka SiR se vtakne v vsako temo in v vse..zato da pač teži..

in se strinjam s tabo da mora prodajalec v vsakem primeru ponuditi vse pa naj človek pride z motorjem za 15.000 evrov ali pa za 1.000 evrov..ne igra nobene vloge..

smo pa vsi ljudje pa nimamo vedno dobrega dneva..

kar se tiče tvoje izkušnje z habatom mislim da je ena zelo redkih takih negativnih..

sam sem bil danes tam, pa so se potrudili ampak tistega kar sem iskal niso imeli..

lahko pa še povem da se splača pri njih kupiti tudi kak rabljen motor.. so pošteni glede tega in ne kupiš kar tako mačka v žaklju..

torej habat v ljubljanski regiji :OK:

Hvala za pojasnilo. Je pa sedaj dodal svojo sliko in opis v profil. Sem pa prebral tudi nekaj njegovih objav o TC shopu pa še na nekaterih drugih temah.

Pri Habatu (njemu osebno) sem kupil moj prvi motor in vedno sem se rad vračal v to prodajalno.

Lani sem kupoval rabljen 1200LT, ki ga je imel v prodajalni, vendar je bila cena višja za starih 600.000 kot v Nemčijo, pa sem potem raje kupil novega v Avto Aktiv-u, ki je bil "samo" 700.000 SIT dražji in bolje opremljen.

V torek me je "razkuril" odnos, ne ponudba, saj sem mislil kupiti še rokavice.......Pa smeh, ko sem odhajal iz prodajalne. Tudi, če si ne vem kako dober, se ne smeš delati norca iz nekoga, ki ti dela promet.

In mislim, da je čas, da se ta tema zaključi. Če mi kdo želi kaj povedati, groziti, me zafrkavati......, naj mi pošlje PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kot rečeno v enem od prejšnjih zapisov, ne veš vsega. Pa, da te razsvetlim. Ob nakupu sem prodajalca povprašal, če mi pripada še kakšen popust, na 5% gotovinskega. Rekel mi je, da ne. Tako je bilo, pa če ti je všeč ali pa ne. Kakšne popuste in kje, kot član kluba imam pa ne nosim ves čas s seboj. Končno je v interesu prodajalca, da kupim pri njemu. Zato tudi dogovori popust s klubom. Se ti ne zdi to logično? Če bi mi takrat odgovoril, da imamo 10% bi se dogovorila in bi bilo ok. Res pa je, da ne tečnarim in v verjamem ljudem kar rečejo.

S krepkim imaš označeno, kje tiči problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hurikan - nič se zdaj nazaj vlečt. temo si vrgu na mizo in zdaj je, kar je :)

Sem si pa zmer predstavljal, kolk zanimivo bi blo, če bi prodajalci meli svoj forum in bi notri pisali smešnice o tem, kako folk pride kaj kupt :D (ne leti nate, Hurikan, da ne boš užaljen)... ker, če trgovc naredi napako al pa ima zgolj slab dan, ga stranka takoj pljuva itd ... in ta odnos ima pač dva konca, tako kot palice - zatorej verjetno .. .hm.. .aja... a trgovce morda kak zakon obvezuje k temu, da ne smejo okol govorit o strankah al pa na forume pisat? :D

:lol: :lol1:

in ne -nisem frend al pa v žlahti s prodajalci ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

jaz imam z njimi same dobre izkušnje.

nazadnje ko sem bila v ljubljani sem kupovala podložno ploščo (za kovček) za moje nosilce za motor. najprej sem se ustavila v tc-ju, kjer so me grdo odpravili z žaljivimi besedami :blink: ...

potem sem se odpravila v habat, kjer mi je prodajalec prijazno povedal, kaj potrebujem. šel je iskat, vendar ni imel točno prave velikosti plošče, zato mi je pokazal na malo manjši. zmenila sva se, da jo naroči in da bi naj v 14 dneh prišla, a on upa, da bo tam v roku 1 tedna. sem se popolnoma strinjala, ker se mi nikamor ni mudilo. potem sem šla 13 dan v graz. zjutraj sem poklicala v habat, če je plošča slučajno prišla. povedali so mi, da naslednji dan pride pošiljka. ko sem jih povprašala, če bo zraven, so rekli da ne vedo in da se tudi ne da preverit. prodajalca sem potem tudi povprašala, koliko možnosti je, da pride v roku 14 dni, ker potem sem šla na morje. je rekel, da bi že mogla bit tam in da nič ne obljubi. mi je pa tudi svetoval, da če jo dobim v avstriji, naj jo raje kupim tam. pa se odločim, da bom raje še počakala, če sem jo že naročila pri njih. potem kličem čez par dni in mi povejo, da je ni bilo zraven. ko jih spet povprašam o roku 14 dni, je rekel, da nič ne obljubi. na koncu mi je rekel, da jo naj kupim drugje, a me bodo vseeno poklicali, ko bo prišla. od takrat je minilo 40 dni, vendar plošča še ni prišla. jaz sem zadevo rešila drugače, ceneje.

pa smo se vse lepo zmenili, tako da ni zamere ne iz moje, ne iz njihove strani.

sem pa tam kupila še nekaj opreme in mislim, da ko bom kupvala novo jakno, se 100% oglasim pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Habat je moja prva postaja pri vseh moto nakupih. Do sedaj sem drugje kupil le , če resnično roba ni bila za moje dimenzije (Sidi škornji niso za mojo nogo :o ) Letna prepihljiva jakna(so imeli samo še mini številke).

Zelo prijazen in fer odnos. Se verjetno vidimo kmalu za novo mašinco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A se mogoče ve če so imeli že kaj popustov oz razprodaj za to sezono ker si moram končno kupit ene hlače iz kordure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer so ustrežljivi in prijazni ampak na začetku sezone mi pa prodajalec ni hotel nalepiti antifog folije na vizir-kupljeno tisti trenutek pri njih! Tečaj lepljenja antifog folije na vizir kliče... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

spet moram pohvalit habat-a.

sem bila prejšnji teden v torek pri njih, kjer mi je prijazni prodajalec z veseljem pomagal pri izbiri jakne. pogledal je v zalogo, čeprav sem mu pred tem povedala, da je takoj ne bom kupila, se pa zna zgoditi, da pridem nazaj.

potem sem šla v tc, kjer je trajalo 10 minut, da so me sploh opazili. potem so se potrudili maximalno.

v kmc-ju pa prodajalec ni bil najbolj zaineteresiran. komaj in s težavo mi je ponudil eno jakno za poiskusit. ko sem povprašala po razliki med dvema škornjema je bilo malo boljše. kmalu sva se obrnila in šla nazaj v habat-a.

malo preden so zaprli, sva prišla nazaj in brez problema mi je šel iskat pravo barvo v skladišče in da sem še enkrat poskusila.

res so pravi. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet moram pohvalit habat-a.

sem bila prejšnji teden v torek pri njih, kjer mi je prijazni prodajalec z veseljem pomagal pri izbiri jakne. pogledal je v zalogo, čeprav sem mu pred tem povedala, da je takoj ne bom kupila, se pa zna zgoditi, da pridem nazaj.

potem sem šla v tc, kjer je trajalo 10 minut, da so me sploh opazili. potem so se potrudili maximalno.

v kmc-ju pa prodajalec ni bil najbolj zaineteresiran. komaj in s težavo mi je ponudil eno jakno za poiskusit. ko sem povprašala po razliki med dvema škornjema je bilo malo boljše. kmalu sva se obrnila in šla nazaj v habat-a.

malo preden so zaprli, sva prišla nazaj in brez problema mi je šel iskat pravo barvo v skladišče in da sem še enkrat poskusila.

res so pravi. :worship:

Se čist strinjam s tabo. Tudi sam sem tam probl cel kup kombinezonov - ni bilo videti niti malo slabe volje - no vzel nisem nič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, mene pa mal moti, da vprašaš za 100€robe po mailu(v Lj sem brez avta) in sploh ne odgovorijo. Ko sem pa enkrat bil pa sploh nimajo cen ne za Powerparts ne za orange parts od KTM original. Pa so KTM prodajalci... Mal bedno mi je tam težit ko budala, ker bi enostavno rad mel vse cene na kupu, in se odloču kaj bi mel in kaj ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, mene pa mal moti, da vprašaš za 100€robe po mailu(v Lj sem brez avta) in sploh ne odgovorijo. Ko sem pa enkrat bil pa sploh nimajo cen ne za Powerparts ne za orange parts od KTM original. Pa so KTM prodajalci... Mal bedno mi je tam težit ko budala, ker bi enostavno rad mel vse cene na kupu, in se odloču kaj bi mel in kaj ne...

Cene za KTM Powerparts si lahko ogledaš na sledečih straneh http://www.ktm-sommer.de

http://www.ktm-versand.de,ali pa gre v Udine ali Trst kjer je trgovina od KTM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči še v Motorjet za ktm.

Isti shit glede e-mailov.

Cene za KTM Powerparts si lahko ogledaš na sledečih straneh http://www.ktm-sommer.de

http://www.ktm-versand.de,ali pa gre v Udine ali Trst kjer je trgovina od KTM.

Vemda si lahko ogledam na drugih straneh, samo to ni to. Se mi zdi malo "klošarsko" da držijo komplet KTM opremo(oz. jo naročajo sproti :rolleyes: ) in ne cen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sem pa rekel da pokliči.

Sej ni panike poklicat, ampak meni maili bolj ugajajo. Poleg tega je idiotsko, da imajo objavljene maile, in jih ignorirajo.

No, sej nima veze, če bom hotel nabavit, bom že zmozgal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
1. cene stvari, ki sem jih gledala JAZ, so bile v povprečju višje, kot drugje

2. ponudba slaba... če sem našla samo ene rokavice zase in eno čelado, pa še ta mi je bila prevelika (pa kot začetnica sploh nisem bila izbirčna)

3. odnos .... če me hoče tip prepričat, da naj kupim preveliko čelado, ker bi rad nekaj prodal, je zame to neprimeren odnos

Sklepam po tem, kar sem doživela. Smem??

a tam dela kak tvoj bivši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na HJC (AC-11) čeladi je na eni strani mehanizma zapirala izpadel en miniaturen zatič in vizir se ni več zapisal, kot bi se moral. Sem nesel v trgovino, smo ugotovili, da je čelada kot nova (res je bila rabljena samo parkrat), ampak da ni več v garanciji in so mi zamenjavo zaračunali po ceniku... Je pa bila ta čelada kupljena pri njih, skupaj z novim motorjem in kompletno opremo za dva človeka. Težko razumem, da se jim za tistih par € splača, da gre potem človek drugič raje drugam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž morajo tudi oni kupit in imet na zalogi te dele za čelado, tko, da to ni ravno za razumet narobe če so ti pač računal eno malenkost. Jest tud delam v štacuni pa imamo vijake na kos pa pač vsakega posebej računamo. Bol res boli ljudi, če artikli niso označeni s cenami ali pa če so napačne. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na HJC (AC-11) čeladi je na eni strani mehanizma zapirala izpadel en miniaturen zatič in vizir se ni več zapisal, kot bi se moral. Sem nesel v trgovino, smo ugotovili, da je čelada kot nova (res je bila rabljena samo parkrat), ampak da ni več v garanciji in so mi zamenjavo zaračunali po ceniku... Je pa bila ta čelada kupljena pri njih, skupaj z novim motorjem in kompletno opremo za dva človeka. Težko razumem, da se jim za tistih par € splača, da gre potem človek drugič raje drugam.

ja in zakaj bi potem oni morali to urediti zastonj? saj garancija se ne da glede na ohranjenost čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj garancija se ne da glede na ohranjenost čelade.

Garancija je omejena časovno (ne v smislu ohranjenost, to je jasno), ker je dan od nakupa mogoče natančno ugotoviti in ker se nekako pričakuje, da se bo ob običajno pogosti uporabi v tem času tudi pokazalo, ali je izdelek takšen, kot je deklariran oz. da deluje brezhibno. No, če bi čelado uporabljal jaz (v smislu pogostosti), bi ta zatič izpadel v... recimo najkasneje treh mesecih. Je pa Habat tudi uvoznik za HJC.

ja in zakaj bi potem oni morali to urediti zastonj?

Morali ne bi (nobenega zakona niso kršili), lahko pa bi. Gre za moje pričakovanje, ki izhaja iz izkušenj ob sorodnih situacijah pri drugih (ne samo moto) trgovcih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil samo enkrat.Trgovci res zelo prijazni,cene niti ne :unsure:

Po telefonu je bla ena cena,ko pa sem prišel tja pa je bila to cena samo za jakno a govorila sva o enodelnem...Potem kupil Clover v Grazu velik ceneje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po določenem času zopet pustil nekaj € v njihovi blagajni...zadovoljen z odnosom in na koncu tudi s ceno...dobil še dodatni popust :worship: ...se vrnem še po kak kos opreme, mogoče v bližnji prihodnosti tudi po kako pomarančo na dveh kolesih... B)

lp

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!