Skoči na vsebino

Moto trgovine - LJ


salesky

Priporočene objave

Živjo!

Sm iskal kako tako temo ampak je ni bilo še (vsaj po iskanju sodeč).

Torej zanima me kje so kakšni saloni motorjev v LJ, ker sam nism iz LJ ampak samo študiram tukaj, drugače sem iz Nove Gorice.

Zanima me Suzuki,Yamaha,Honda salon.

Hvala za odgovor!

LP,aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za to, ampak imaš mogoče tudi kake podatke kje se nahajajo? :rolleyes:

LP

Najdi si

Pa telefonski imenik ti bo tudi prav prišel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je ta TIS o katerem je govora.

Poiščeš in klikneš na nslov pa se ti odpre zemljevid in pokaže kje se nahaja. Za uporabo moraš imeti Java-plugin drugače ti odpre samo zemljevid pa ti ne pokaže kje je.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ne boste verjeli kaj so mi danes v Suzuki Odar rekli.

Kličem za enga kolega na tel. številko 01 58 10 133, oglasi se mi nek težek pe*er, katerega vprašam koliko je cena za novega v-stroma 1000. In kaj mi reče nazaj "ja odvisno od stranke", vprašam pametnjakoviča kaj to pomeni in mi reče da po telefonu so cene takšne kot so v katalogu, jebo mu js njega pa njegov katalog če bi reku cena je taka pa taka ok hvala in če bi se nam zdela ok takoj u avto pa tja tk pa se lahk kr gladko jebejo s svojomi forami, naj jim koza crkne!!! :SS

Matr so me razjezli. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre za to da po telefonu neradi govorijo o popustih....tore je po telefonu cena 1.000.000 ko prideš tja pa 980.000 kao malo popusta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

A pozna kdo tega prodajalca oz. je že kupil pri njemu klik

Meni se zdi mal sumljivo vse skup :unsure:

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ne boste verjeli kaj so mi danes v Suzuki Odar rekli.

Kličem za enga kolega na tel. številko 01 58 10 133, oglasi se mi nek težek pe*er, katerega vprašam koliko je cena za novega v-stroma 1000. In kaj mi reče nazaj "ja odvisno od stranke", vprašam pametnjakoviča kaj to pomeni in mi reče da po telefonu so cene takšne kot so v katalogu, jebo mu js njega pa njegov katalog če bi reku cena je taka pa taka ok hvala in če bi se nam zdela ok takoj u avto pa tja tk pa se lahk kr gladko jebejo s svojomi forami, naj jim koza crkne!!! :SS

Matr so me razjezli. :angry2:

Pridem v salon ODAR v LJ.,zanimal me je bandit 650, trgovina je bila prazna,nobene stranke ,levo od vhoda sedi za mizo prodajalec in me gleda,lepo pozdravim;dober dan,on pa nič :eek: ,pod stopnicami so mel parkiran gsxr in dva skuterja,najprej sem mislu ,da človek meditira,in ga pustim.Se zagledam v sportaka pod štengam(kakšnih 5 minut !) in primem za balanco,ko kr naenkrat pridrvi prodajalec in nejevoljno pravi:prepovedano je dotikanje motorjev in sedenje na motorjih(motor pa pod stopnicami) :eek: :Jaz pa še enkrat :dober dan,rad bi videl bandita 650!Ja zdaj ga nimamo mi odgovori!Kdaj ga pa dobite?Ja to pa jaz ne vem!Vam lahko pustim mobi št. pa me pokličete ko ga boste imeli?On pa :ja saj je vsak dan trgovina odprta! :xx: Takrat mi je pa zavrelo:ja kdo pa je tukaj,jaz zaradi vas al vi zaradi mene?Še dobr ,da so bla vrata odprta,drugač bi v razburjenju stopil skozi šipoTakega vsega naveličano ignorantskega obnašanja do potencijalnih kupcev še nisem videl!APAČI,če te zanima v-strom 1000 pejt do DKS in se zmen za Kawasaki KLV-1000 je isti pa še cenejši,pa tudi njihovi dilerji bojo s tabo normalni!

Jaz pa ne grem tja več NE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

APAČI,če te zanima v-strom 1000 pejt do DKS in se zmen za Kawasaki KLV-1000 je isti pa še cenejši,pa tudi njihovi dilerji bojo s tabo normalni!

Si ziher?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je prodajalec zanič oziroma nesramen to še ne pomeni da bi zamenjal znamko . Torej pojdi do drugega prodajalca in tam kupi motor. Saj ni Odar v Lj edini ki prodaja motorje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je prodajalec zanič oziroma nesramen to še ne pomeni da bi zamenjal znamko . Torej pojdi do drugega prodajalca in tam kupi motor. Saj ni Odar v Lj edini ki prodaja motorje.

LP

Obnašajo pa se tako. In to ne enkrat in ne samo nekaterim!!! Tudi oni spadajo v zgodbo, "zakaj sem denar pustil drugje"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tudi moje izkušnje kažejo, da je Odar totalen podn in čista izguba časa; nazadnje mi je to pokazal lani, ko sem želel za svojo lubico nekaj (tovarniške) dodatne opreme: izpuh, tanktorbo, crash pade... tko za dobrih 1000 EUR; sploh ni vedel katero dodatno opremo ponuja Suzuki in koliko kaj stane, pa sem mu pokazal na Netu kje dobi pdf file dodatne opreme s cenami (na nemškem pageu), fant se je pa samo čudil... :eek: tko velikih oči že dolgo nisem videl... Povedal sem da bom to zagotovo kupil samo ponudbo naj zrihtajo, pustil številko... a me ni nikoli poklical. Iz tega lahko sklepam le, da nočejo mojega denarja - očitno imajo svojega zadosti :hmm:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ziher?

Storil sem krivico vsem ostalim prodajalcem Suzukijev,zato se jim OPRAVIČUJEM,nočem dajati ostale v isti koš kot SUZUKI ODAR in to še ne pomeni ,da ne bi kupil Suzukija,samo ostane ti grenak priokus,ker jaz k njim nosim denar ne pa oni meni!SUZUKI ODAR je pa celo vesolje stran od dobre trgovine dokler imajo take modele za prodajalce!To je seveda moje mnenje,svojega pa si ustvarite sami ali pa iz naših izkušenj,saj zato pa imamo ta forum!SymRu,če si mislil ali sem ziher glede cene obeh 1000-akov sem!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolker jst vem, sta se suzuki in kawasaki nekaj razšla in ne vem, če se da KLV1000 (kavasakijev v-strom) še dobit ... to sem te vprašal, v bistvu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolker jst vem, sta se suzuki in kawasaki nekaj razšla in ne vem, če se da KLV1000 (kavasakijev v-strom) še dobit ... to sem te vprašal, v bistvu.

Ja res KLV-jev ni vec. Po eni strani skoda po drugi pa original je original- a ne???
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res KLV-jev ni vec. Po eni strani skoda po drugi pa original je original- a ne???

Poglej, na kaj se je nanašal moj odgovor - na to, da ga je on nekomu ful priporočal, naj gre na kawasaki klvja kupit ... no, mogoče še kje kakega iz zaloge vjaga, če se potrudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, na kaj se je nanašal moj odgovor - na to, da ga je on nekomu ful priporočal, naj gre na kawasaki klvja kupit ... no, mogoče še kje kakega iz zaloge vjaga, če se potrudi.

Ja no sej sem razumel, samo pac KLV-jev ni vec, ce pa je kje stara zaloga, zakaj pa ne- tud mene zanima, sam ni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejd na DKS. Vprašaj za Vojkota in mu povej svoje želje! Ti bo rade volje pomagal!

Imajo pa enega rabljenega KLV-ja, dobro ohranjenega z zadnjim kovčkom in ščitniki za motor!

Cena - pokliči DKS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mel tudi slabo izkušnjio s temle Odarjem. Po mailu sm ga spraševal za ceno in vgradnjo blokade za SV650. Fant ni vedel točne cene, rekel je okoli 50€, takoj sm mu napisal če mi lahko pove točno ceno in kam se blokado vgradi (fergazer, krivine, zmanjšanje diz...) tip je neki mutil da bo povprašal... OK celo dobim mail kjer mi nabije da motor rabi še elektronsko blokado in da to zelo poviša ceno, ni pa spet povedal na koliko... Vprašam ga za koliko točno, in mu povem da stari SVji ne rabijo druge elektronike ker imajo fergazerje in da se to vgradi na fergazerje, neki sm mu še razložil kako taka blokada deluje, od takrat mrtvo, jest, buča, k sm SVja vidu 2× sm vedu več povedat o njem kot on ki jih prodaja :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr temle Odarju sm jst zajlo za sklopko naroču za mojga daelima, ker naj bi biu Odar serviser za Daelime in tudi garanterov nove dele (potrošni material). Kličem tja, prašam če imajo na zalogi, pa je reku da ma lih stranko, če bi me on lahko poklicu nazaj. Dam mu cifro, in čakam pred telefonom kdaj bo on mene poklicu... ker po 2h urah ni blo nobenega klica, pokličem drugič... tip reku da gre v skladišče prevert in da me čez 5 minut sigurno pokliče! Čakam uro in pou... in pol sm ugotovu da če bom jst njega čakov da bo on mene poklicu, da bo že vikend prej (tisti vikend pa napovedano toplo in zelo lepo vreme). Usedem se na kolo, se zapelm do Odarja pa rečm za zajlo in tut povem da sm klicu pa me niso poklical nazaj... in tip men prbije: Ja sej vem, sam sm po nesreči Vašo (mojo) številko v smeti vrgu pa je pol nism več najdu :slap: no pol sm končno dobiu tisto zajlo in sm jo kr doma zamenu, ker sm vedu da ˝ne bi mel cajta˝ čeprov je serviser v zrak gledov pa žvižgov zravn :blink: pol sm se doma lotiu zamenjave zajle, tko da sm se čez vikend lepo vozu :rolleyes:

uglavnm... z vsemi se strinjam, da je ODAR totaln podn in da odnos do strank ni niti na kulturnem nivoju :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej tko je to pr nas ...mene čudi,da sploh še obstajajo te pooblaščeni prodajalci in serviserji,ker se ne znajo it biznisa <_< nimajo niti osnovnega odnosa do strank,v večini primerov izpade tko kt da smo mi kupci odvisni od njih,pa nismo loh gremo drugam,oni pa so odvisni od nas kupcev sam se tega ne zavedajo dovolj dobro :BUA: ...OK so redke izjeme ne rečem,ampak malo jih je...zelo malo...lahko bi jih naštel na prste ene roke :doze:

kar se pa Odarja tiče,...ne vem no a mora res vedet številko šasije motorja,če želim izvedet ceno za rezervne dele za Suzukija...pa sem mu lepo povedal,da motorja še nimam in mu ne morem povedat številke,lahko mu pa letnik in model...ampak ne,se ne da je reku...ok lep pozdrav,pa sem šel

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!