Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
salesky

Moto trgovine - LJ

Recommended Posts

SiR

jah sej tko je to pr nas ...mene čudi,da sploh še obstajajo te pooblaščeni prodajalci in serviserji,ker se ne znajo it biznisa <_<

Kmalu ne bodo več 'potrebni', EU sprejema take predpise, da bo možno tudi nudenje storitev 'preko meje', vsi vemo, kaj to pomeni. No, če bo pršu Švabo z bolj kvalitetno storitvijo, bo ta verjetno tudi dražja, kr prpravte eurose.

Edited by SymRu

Roger G. Jagger

Da pobrisem prah s teme in si jo sposodim (ce kaksna podobna tema obstaja, naj se prestavi).

Ni iz LJ ampak.....pozna kdo Bubamotor iz Bistrica ob Sotli? Kakna info.?!

Hvala,lp

Yagi

Edited by Yagi-san

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Luka66
      Gospod Repsol, ne želim komentirati vaših nekorektnih in ne-verjetnih teorij, ker so totalen podn. Kot kupec, ki pošteno plača, imam pravico reklamirati nekvalitetne zadeve. Očitno niste dobro prebrali kaj sem napisal, saj je v tem primeru šlo za praktično novi čeladi, ki sta bili uporabljeni le parkrat in je na obeh razpokal vizir. Pa to ni nič posebnega, dogaja se tudi najboljšim, kar so korektno priznali pri proizvajalcu čelad. Razočaran sem bil nad odnosom v trgovini, da mi kot dolgoletni stranki lažejo v obraz, da vizir ni v garanciji  in zagotovo nisem bil ne prvi in ne zadnji, ki je to slišal, kljub temu, da proizvajalec daje celostno 5 letno garancijo........žalostno......ko smo to stežka razjasnili pa sem sam moral narediti prijavo reklamacije, ker menda gospa v trgovini, ki je zadolžena za te zadeve ni bilo do tega......tudi to mi ni bilo težko, mi je glupo, da delam namesto njih......ne vem kaj razmišljajo o svojih kupcih....... tako je pač bilo in sem razočaran nad odnosom, to je to. 
    • Guest rudiz
    • mladench
      https://leovince.de/downloads/ABE/co-7653.pdf Preveri številke na izpuhu
    • MitjaF
      Ne, na srečo, sem se že na prejšnjega napalil, je bil samo 14k+ s kufri seveda. Model Versys 1000 se ima vse serijsko, mislim ,da tudi kovčke. Ta cenejši mislim da nima ročk ima pa 12v.
    • mladench
      @Loba odlično napisano 🏆 @MitjaFvalda nis dau 18000 za to? 😲 @DAMI34 in ostali ... A Versys ima 12v in gretje ročk serijsko? Sem spregledal... Ali je tudi pri temu modelu Kawasakija dodatno? Če nima, zanimiva odločitev Kawe 😒  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!