Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


micamaca

Priporočene objave

NO tri podpisane liste že imamo..prvega je dostavil Klimbra! Svaka čast. Drugega MK Pik AS in tretjega Firestarterji. Kakšnega pričakujem še od Rokovnjačev.......

Kaj pa ostali.........?!?!?

na nasem koncu jih bo ene 10 listov, sam bo treba pocakat se par tednov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rok ni določen..prej ko bomo imeli znatno količino podpisov - prej bomo lahko postavljali argumente na podporo množice....čim prej tem bolje!

Le tako bomo do sezone lahko tudi že kaj ukrepali in morda štrajk sploh ne bo potreben! Saj veste, ni bistvo v štrajku temveč v tem, da dosežemo kar nam pripada že po zakonu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ostali.........?!?!?

Delamo na tem - :yes: Dostavim drug teden do torka :OK:

p.s.

Zanimivi podpisi pr men na mojmu listu :grim :grim :grim :OK: :) :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, Langus in še nekaj kolegov zelo pridno zbiramo podpise... mislim da jih boste dobl kar zajetno količino :OK:...(česebovseizteklokotsmonačrtovalipress :))

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ostali.........?!?!?

Jest mam tud sam že 2 lista pa še mal, pa še ene par sem jih raztalu okol in čakam da mi polhne dostavjo, tko da jih bo tut z našga konca nekej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huuuuuudo fantje ...in dekleta!

Tudi ZMKS bo podprla naša prizadevanja pri pridobivanju podpisev!

Mislim ne vem kaj imaš proti temu.

Sem mislil da z podpisi potrebujete mal pomoči al kako.

Ma dobr sej se zmer najde kak, ki ne ve kaj bi pisal.

Drugač pa je zveza že delala v tej smeri pa smo prišli do tam kjer ta skupina.

Mogoče in upam da nam bo skupaj uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav da se trudite nekaj nardit v zvezi z zascitnimi ograjami ampak...

zanima me ce ste naredili tudi spisek vseh lokacij kjer take ograje so??

Namrec, dejstvo je da je veliko teh ograj postavljenih na mestih in odsekih cest kjer to ABSOLUTNO NI POTREBNO oz. te ograje cetudi bi bile brez stebrickov predstavljajo NEVARNOST za VSE udelezence.

Dajte se to vkljucit v zahteve. Na ta nacin bi tudi drzava prihranila oz. to kar je bolj pomembno...varnost bi se na takih odsekih povecala, dobili bi pa cele ograje na odsekih kjer je to treba..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ne vem kaj imaš proti temu.

Sem mislil da z podpisi potrebujete mal pomoči al kako.

Ma dobr sej se zmer najde kak, ki ne ve kaj bi pisal.

Drugač pa je zveza že delala v tej smeri pa smo prišli do tam kjer ta skupina.

Mogoče in upam da nam bo skupaj uspelo.

Pa ne vem zakaj ti vsak moj stavek vzameš za slabonameren! Men se zdi kul da nas bo zveza podprla in sem to tudi napisal! Ali si morda bral med vrsticami tisto kar si sam hotel! Vem da je zveza že nekja delala na tem in če želi lahko to tudi prevzame in pelje naprej proti uresničitvi.....sploh ni panike.....

Prosim v bodoče si ne razlagaj po svoje mojih stavkov!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ne vem kaj imaš proti temu.

Sem mislil da z podpisi potrebujete mal pomoči al kako.

Ma dobr sej se zmer najde kak, ki ne ve kaj bi pisal.

Drugač pa je zveza že delala v tej smeri pa smo prišli do tam kjer ta skupina.

Mogoče in upam da nam bo skupaj uspelo.

Kot sem napisal v objavi - nimam nič proti teb in nič proti temu da ZMKS podpira prizadevanja neodvisnih motoristov...... Ne vem kako si iz mojega stavka razbral da bi imel kaj proti temu!!!!!!

V kolikor pa misliš da se morva midva kej osebno zment pa povej kje in kdaj, v bodoče pa si ne razlagaj mojih stavkov tako kot to želiš sam ampak če kaj domnevaš raje vprašaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IXS ... a je kej novega iz ministrstva ... je že odgovor ? si jih kaj klical ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes sem tudi jaz 2 lista sošolcem na faksu potalal pa da vidmo kolk se jih bo nabral, enga bom pa probu še kje drugje napolnit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se res niste ugotovili da ste se zadeve lotili z napacne strani in da tud ce zberete 50.000 podpisov iz tega ne bo nic?=!

pa bi nas ti mogoče razsvetlil

mam občutek, da si eden tistih, ki bi vedel vse, dokler bi se sam pogovarjal, k bi blo treba pa kej narest, te pa nikjer ne bo

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se res niste ugotovili da ste se zadeve lotili z napacne strani in da tud ce zberete 50.000 podpisov iz tega ne bo nic?=!

A dovoliš, da se ljudje ukvarjajo z zadevami, s katerimi se želijo ukvarjati? Hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vejsh da symru ..samo :photo:

bladzo se bos pa moral kar sam razsvetliti..mi je lih vcer baterija crknla.. :hmm:

drugac pa sprememba tega zakona al karkoli ze..je utopija ker drzava kao nima denarja za nic kar se tice varnosti..take in drugacne.. in preteklo bo kar nekaj casa dokler se bodo oni vsaj malo zmigali in na koncu nasli kako se bolj butasto resitev kot so pa zdaj te ograje...

A imate zbrane podatke o tem kje vse sploh so take ograje?

70-80% teh ograj je popolnoma nepotrebnih in kot take predstavljajo samo nevarnost in zraven tega obremenjujejo obcinske in drzavni proracun.

Torej ukinitev nepotrebnih ograj in dogradnja obstojecih tam kjer je to res treba oz. postavitev ograj na nevarnih odsekih kjer ograj ni.

Na ta nacin bi jim ponudili tudi financo resitev za postavitev boljsih ograj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super Djoko! Kar sestavi dopis, kjer bos stvar podrobneje predstavil, ga bomo z veseljem uporabili :OK:

Hvala in Wellcome to the club!

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!