Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


micamaca

Priporočene objave

Super Djoko! Kar sestavi dopis, kjer bos stvar podrobneje predstavil, ga bomo z veseljem uporabili :OK:

Hvala in Wellcome to the club!

Z veseljem bi kaj prispeval ampak nimam pa najmanjsega pojma kje bi se dalo dobiti podatke o vseh lokacijah takih ograj.. ne mislim pa sam okol po obcinah skakat in moledovat za info ali pa prevozit celo slo in si zapisovat..tko da hmm..ce kdo o tem kaj ve naj posreduje podatke.. pa bomo vidl kaj se da nardit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ops pa sem le nekaj nasel na direkciji za ceste RS samo vprasanje ce je do teh podatkov mozno prit...

Si že član!!! :OK: :OK: :OK:

Še mal pa boš dopis napisal kot je že omenil cOLI :010

Kaj 50.000 podpisov bo treba najmanj dobit??? :?

Folk na delo!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem napisal v objavi - nimam nič proti teb in nič proti temu da ZMKS podpira prizadevanja neodvisnih motoristov...... Ne vem kako si iz mojega stavka razbral da bi imel kaj proti temu!!!!!!

V kolikor pa misliš da se morva midva kej osebno zment pa povej kje in kdaj, v bodoče pa si ne razlagaj mojih stavkov tako kot to želiš sam ampak če kaj domnevaš raje vprašaj!

Se ti opravičujem , zgleda da sem res narobe razumel.

Tist "huuuuuuuuddoooo" me je mal zmedu. Itak pa pridem verjetno v torek na sestank pa bova za šankom obračunala.OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ops pa sem le nekaj nasel na direkciji za ceste RS samo vprasanje ce je do teh podatkov mozno prit...

Če jih zbira javna oz. državna ustanova in niso državna ali kakršnakoli že skrivnost, bi mogoče lahko pomagala pooblaščenka za dostop do javnih informacij ali kaj pač že je...pa še motoristka je (bila ali je še).

Povedat bi ji bilo treba za kaj se gre in ni vrag da nebi zvrtala informacij, ki bi nam še kako koristile.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da spomladi na kaki črni točki sami organiziramo montiranje dodatne ograje. Če se le da na odseku, kjer še gorijo sveže prižgane svečke. O tem obvestimo medije in poskušamo okoli tega narediti kar se da velik pomp. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da spomladi na kaki črni točki sami organiziramo montiranje dodatne ograje. Če se le da na odseku, kjer še gorijo sveže prižgane svečke. O tem obvestimo medije in poskušamo okoli tega narediti kar se da velik pomp.  :hmm:

To je bilo že predlagano na forumu.

Npr. nekdo zrihta en pas ograje in se ga zmontira. Na kraj bi prišla POP TV, ker bi dobila informacijo, da motoristični huligani uničujejo cestno opremo. Ko bi delali prispevek, bi pa mogoče kakšnemu novinarju kapnilo, da to delamo motoristi za svojo varnost.

Drugi del:

ali bi potem kdo od pristojnih odstranil dodatni pas ograje, ker ni postavljena v skladu s predpisi? Pa bi bil lahko potem naslov prispevka oz. članka: Smrtno past za motoriste so postavili nazaj

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 18h (točno) ... se dobimo s predstavniki ZMKS v Firestarters clubhouse-u, da jim predstavimo svoje dosedanje akcije in dorečemo možnosti za skupen nastop v zvezi z zaščitnimi ograjami ...

Vabljeni vsi, ki ste do sedaj sodelovali pri projektu motoristipredparlamant.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokovnjači smo pričeli z zbiranjem podpisov v soboto na naši prireditvi, pa smo jih do sedaj zbrali skoraj 7 listov...gremo naprej!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kdaj pa zberamo te podpise? :?

Jaz sm tud potalov enepar listov,sedaj pa čakam,da jih dobim,potem pa pošlem! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zpisnik zadnjega sestanka je bil danes objavljan na www.motoristipredparlament.com. Sprejeli smo nekaj konkretnih zadev pa tudi zadolžitve za naprej so zapisane.

Če so kakšne napake, me opozorite, da jih popravim.

Na isti internet strani vedno dobite vse informacije o aktivnostih in ciljih.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem obstaja tudi email naslov info@MotoristiPredParlament.com na katerem zbiramo konkretne podatke o črnih točkah , kjer so se že zgodile prometne nesreče s trki v količke zaščitnih ograj.

Pozivam vse, ki imate o takšnih nesrečah konkretne podatke, da jih posredujete na ta naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki se prizadevate za te ograje in ki sodelujete v tej akciji, še posebno pa ekipi www.motoristipredparlament.com res vsaka čast in priznanje za požrtvovalnost in trud ki ga vlagate :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!