Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


micamaca

Priporočene objave

Vsem, ki se prizadevate za te ograje in ki sodelujete v tej akciji, še posebno pa ekipi www.motoristipredparlament.com res vsaka čast in priznanje za požrtvovalnost in trud ki ga vlagate  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:

Tudi ti lahko pomagas, ce samo podpise naberes je ze nekaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se spet dobimo pri Firestarterjih ob 19h.

Dnevni red:

- pregled plakata in morebitna dopolnitev vsebin in odprava napak

- strategija skupnega nastopa v medijih ... povdarki, detajli ...

VABLJENI vsi zainteresirani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo plakat.

Fantje in dekleta, respect, but:

Iz plakata in prikaza "tehnične rešitve ki že obstaja", za laika sploh ni jasno kaj je tisto kar je nevarno in kaj se predlaga kot rešitev.

Kot nekaj časa odsoten od vaših izdelkov sem le debelo pogledal in nisem vedel, kaj plakat predlaga. Žal.

Bolj je potrebno poudariti, tale kol je nevaren in tole tu je rešitev, ki obstaja a se ne uporablja! Sicer stara mama in stric buljita v tisto dodatno planko in jima ni nič jasno, mogoče celo mislita, da protestiramo proti tem dodatnim plankam. :eek:

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj me boste sqrcal, kje sem bil do sedaj, a vendar:

Znaki avtorjev in soudeležencev so previsoko in na udarnem mestu. Brez skrbi, nihče ne bo pozabil na vas. Pa ponavadi je podpis spodaj na dnu!

Na vrhu je naslov, tisto najbolj udarno. Dajte gor tisti del, ki sprašuje starše o hitrosti njihovega skuterja. To bo pritegnilo, nakar pod tem ostalo in na dnu ali v praznih prostorčkih embleme in znake skupaj z www naslovi.

Nasploh bi bila bolj primerna horizontalna delitev. Čitamo iz vrha navzdol.

- Najprej smo čustveno motivirani, ko nas vprašajo o hitrosti otrokovega skuterja.

- Potem smo zgroženi, ko zvemo, da ga ograja lahko zreže.

- Nakar se zainteresiramo, ko nam plakat pokaže možno a ne realizirano rešitev

- in potem jezno ali v želji po rešitvi zahtevamo ponujen podpisni list, oz. ga gremo iskati na na tem mestu napisan naslov.

- Šele na koncu nas sploh zanima, kdo je ta plakat naredil.

Vertikalna razdelitev me zmede, skačem vamo tamo in mi ni nič jasno, ker moram iskati po plakatu. Sem pač tele kot večina in če želite, da preberem in odreagiram (podpišem), me morate kot teleta tudi peljati lepo do vrha navzdol.

Pa ne bit hudi, tkolele pač mislim.

LP HHV

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kaj takega.

Zamenjano zgoraj in spodaj - una plava zamenjana s crno, da je bolj enakomerno barvno urejeno.

PS: tole sem popravil v dveh minutah tko da je dalec od idealnega.

post-41-1109080265_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kaj takega.

...

Se mi zdi že mnogo bolje!

Edino še tisto horizontalno razdelitev bi mogoče preizkusili. Ali pa vsaj nekako bolj jasno poudariti tisti "bad" in "good". :hmm:

Že samo neka ločnica, črta, rob med tema dvema blokoma .... :hmm:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da tisti napis "Pri 30 km/ h postane...." Spraviti na vrh križa. Takoj pod vprašanje kako hiter je skuter vašega otroka.

Dobili bi zanimivo direktno povezavo:

- "Kako hiter je skuter vašeha otroka" in takoj pod tem grožnjo

- "Pri 30 km/h postane rezilo..."

Če to ne potegne, potem pa res ne vem... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem jaz za računalništvo :fight2:

Na letaku bi moralo pisati:

PRI HITROSTI VEČ KOT 30 km/h TAK KOLIČEK MOTORISTA HUDO POŠKODUJE ALI PA UBIJE

Podal sem samo idejo. Zadevo pa naj kdo izpili, ki se spozna na oblikovanje....

Tadej

PS: Robi nisem gledal maila, zato popravljam kar na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V računalniku imam sliko v originalni resoluciji, če jo kdo potrebuje (skor 2 MB)

Pa še to: na tem količku se ni nihče ubil. Te svečke sva dala z Misho zraven količka in zadevo slikala za zloženko ZMKS - torej ni možnosti, da bi se zaradi objavljanja slike pritožili prizadeti svojci.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Linije, ki ločujejo slike med sabo, in linije na slikah (ograje, ceste,... ) vse nametane skupaj povzročajo zmedo!

Jaz bi slikam zameglil robove in jih malo zaokrožil in jih ločeno postavil na podlago!

Upam, da sem napisal dovolj razumljivo.

Bi se potrudil s konkretnim izdelkom, pa nimam Corela pri roki! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tisti tekst "in kako hiter je skuter vašega otroka" nekako ne sodi v naslov plakata!

Glavno sporočilo plakata pač niso otroci in skuterji, ampak nevarne morilske ograje in je zato tak naslov zavajajoč!

Ni kritika, je le moje skromno mnenje! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z otroci in skuterji v naslovu se skuša vzbuditi zanimanje za akcijo tudi pri ne-motoristih, starših otrok s skuterji. S tem se jim skuša dopovedati, da se ta problematika tiče tudi njih in njihovih otrok, ne pa samo nekih "divjakov na motorjih" (kot se nas vse prevečkrat posplošeno etiketira).

Skratka, povedano drugače, ciljna skupina akcije ni samo vlada oz. parlament oz. tisti drekojebači tam, ampak širša javnost - starši najstnikov, šoloobveznih otrok itd.

Jaz sem zato, da napis ostane, mogoče se ga samo prilagodi oz. modificira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je!

Napis KAKO HITRO PA GRE SKUTER VAŠEGA OTROKA je za pridobivanje podpore pri tistih, ki sami niso motoristi - so pa starši otroka, ki ima v posesti moped oz. sedaj, v večini primerov bolj skuter,.....

Zato Maksi predlaga da govorimo o motociklistih. Ta beseda naj bi bila za mopediste, skuteriste in motoriste,....Tako bomo k akciji pozvali širši krog tistih, ki se jih problematika zaščitnigh ograj tiče tako ali drugače oz. posredno ali neposredno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKO HITRO PA GRE SKUTER VAŠEGA OTROKA

Ta napis bo marsikaterem staršu dal malo za misliti o ograjah.Če nebi bilo tega napisa bi verjetno marsikateri rekel da imajo norci na dveh kolesih spet neko akcijo in naj raje vozijo kot je treba in da divjajo po cestah.Ko pa bodo videli ta napis pa bodo malo drugače razmišljali.No vsj upam.

lp

Popravljeno . Popravil v-strom 650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKO HITRO PA GRE SKUTER VAŠEGA OTROKA

Ta napis bo marsikaterem staršu dal malo za misliti o ograjah.Če nebi bilo tega napisa...

Se povsem strinjam, da bo napis pritegnil še dodaten del poulacije in sem tudi sam za to, da ostane! Ne zdi pa se mi dobro, da je v naslovu in poleg tega tudi edini napis, ki se na daleč sploh opazi!

A se mogoče zavzemamo za počasnejše skuterje... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popolnoma se strinjam s premzo. ce je v naslovu skuter in hitrost bodo ljudje mislili, da se zavzemamo za hitrejse ali pocasnejse skuterje in ne za "neke" ograje. naslov mora biti udaren, dobro viden in mora povedati kaj na letaku je. ko dobim letak v roke najprej pogledam tisto kar mi najbolj pade v oci in ce me to ne pritegne potem gre v smeti. torej, naslov mora biti tak, da pritegne prvi pogled na letak in imeti vsebino, ki pa ne sme vsebovati nam skodljivih besed, kot je recimo hitrost: ...aha, neki norci na motorjih nekej hocejo, nic jim ne damo, so prevec predrzni na cestah in prevec divjajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!