Skoči na vsebino

Suzuki 650 Bandit N in S


punK

Priporočene objave

Le špekulacija?? al bo sodelovanje suzuki in kawasaki prineslo kaj podobnega??!!

...lepo se vidi da so navdih dobili iz kawasakijevega hita Z1000/750.

post-4-1093088375.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze, motor je identičen Z1000. Ista varijanta kot Vstrom:KLV

Bo pa ja vsak, kdor bo kupoval tak motor, raje kupil Z-ja ki je "original".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je tole photoshop - ista varjanta k Aprilia RSV 450. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav gotovo pa nima Kawasakijeve mašine not. Že ena točka v prid suzukiju.

Sicer se pa za novega "tavelkega" Bandita govori, da bi lahko dobil predelano mašino od GSX-R 1000. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le špekulacija?? al bo sodelovanje suzuki in kawasaki prineslo kaj podobnega??!!

...lepo se vidi da so navdih dobili iz kawasakijevega hita Z1000/750.

Dvomim, da bi tako kultni model, kot je Bandit, nastal le kot nek klon Kawasakija Z... .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav gotovo pa nima Kawasakijeve mašine not. Že ena točka v prid suzukiju.

ne verjamem da se da kawasakijev agregat tako na hitro odpravit. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GSF 650S

1201581.jpeg

GSF 600

1201579.jpeg

Novi Banditi bodo imeli po novem 656ccm, po višini nastavljiv sedež, opcijo ABS, nastavljive vilice, -4kg teže...

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč revolucije, majhna evolucija. Lahko bi mu privijačili zadni konc(za streetfigher predelave), zamenjali čeljusti, pa auspuh skrajšali, ane TC?

Ma pa usaj isto motor-povečan! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cotkan....s poloklepom pa sploh :wub: :yea2: Edin mogoče mal spredna strehca pa en kanček predolg auspuh motita,drgač bom pa kr začel šparat...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti s poloklepom je kar v redi, nagecu pa nagravžno plavo plastiko stran pobrat pa je zadetek v 0 :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo še 1200 sledil temu trendu ...... :OK: :OK: :notworthy: :OK: :OK:

Izpuh je res malo dolg, sicer pa to ni problem. Malo me moti, ker ima še vedno klasične zavore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa tale maska ne potegne. Preveč tumpasta, a la Vstrom. Tank pa mal vleče na obliko fazerke. motorizacija še zmeri ista. Saj ne da je slaba, prav nasprotno, ampak počasi bi bilo treba naredit korak naprej. Povečanje protstornine to ravno ni. Ror je pa tak kot pri letošnjem modelu, grd ko k****. Menda so vanj uturili katalizator, pa je še nekaj kilogramov pridobil.

To vsekakor ni nov motor, ampak spet lifting kot leta 2001. Če bo 1200 dobil iste malenkostne popravke, bom brez oklevanja ostal pri starem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa tale maska ne potegne. Preveč tumpasta, a la Vstrom. Tank pa mal vleče na obliko fazerke. motorizacija še zmeri ista. Saj ne da je slaba, prav nasprotno, ampak počasi bi bilo treba naredit korak naprej. Povečanje protstornine to ravno ni. Ror je pa tak kot pri letošnjem modelu, grd ko k****. Menda so vanj uturili katalizator, pa je še nekaj kilogramov pridobil.

To vsekakor ni nov motor, ampak spet lifting kot leta 2001. Če bo 1200 dobil iste malenkostne popravke, bom brez oklevanja ostal pri starem.

.... ja če pa nočeš mašine od Kawe :lol1: :xx: .) :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je ta nov Bandit/S, če bo prišel v prodajo, zelo všečen. Če bo cena takšna kot Kawa Z, pol pa bi blo že resno za razmislit. Je pa splošno znano, da Suzuki razvije motor, Kawa pa okvir pol pa kombinirajo. Glede na uspeh Kawe Z, ki so razprodani že skoraj vsi za drugo leto, je normalno, da bo svoj lonček pristavil še Suzuki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me moti, ker ima še vedno klasične zavore. 

Ej stari, to ni supersport zadeva, da bi mu prve zavore okrasili z radialnim brembom ali tokico. Touring mopedi,sploh pa naked variante nižjega cenovnega razreda po moje še kr neki cajta ne bodo imeli radial variante (če si to mislil povedat). Zaradi tega je tud cena ugodna-sj veš,manj dnarja manj muzike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!