Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

kar preveč novosti se mi zdi...modeli, ki so komaj postali aktualni pa jih že spreminjajo....vsekakor lepo.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro lepo...ma sploh vse ninje od l.95 dalje so zakon!!!

Edino tale je pa res mal prehitr ven prišla, saj se še zdaj "stare" 636 nisem nagledu... :lol1:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, modeli se menjajo na 2, največ na 3 leta. Ninje so bile, če se ne motim:

model '95-'97 (3 leta)

'98-99 (2 leti)

'00-02 (3 leta)

'03-04 (2 leti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy:

:notworthy:

:notworthy:

In sedmi dan je Bog ustvaril motor...

:notworthy:

:notworthy:

:notworthy:

In ker so nekateri zašli na stranpota se je zopet priklonil in jim pokazal resnično lepoto

:notworthy:

:notworthy:

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelooooo lep motor...izjemna pohvala kawasakiju za radialne vpete čeljusti glede na to da je 600 :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt mal med skutrje pogledat. mislm de boš doživu še eno presenečenje glede radialnih zavor. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka ste nori!!!!!!!!!! Kawasaki je novo šestko ful zadel. Definitivno najlepši v svojem razredu, izpuh pod sedežem je specijaln!!!!!!!!!!! mislim da se bo jo konkurentje suzuki in honda itd lahko kr skril!!!!!!!!!!!!!!!!

Let the good times roll!!!!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelooooo lep motor...izjemna pohvala kawasakiju za radialne vpete čeljusti glede na to da je 600 :OK: :OK: :OK:

Drugače je imel že prejšnji model radijalke B) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim samo zx6-rr (599 kubov) :hmm:

LP Bajsi

:ph34r: zal tudi 636 model, vsaj tako pise. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izredno lep moped, dobr so ga scmarl skupy. Pa končno so mu dal lepšo zadnjo nihajko. B) Prejšnja je bla tko, nekak starikava.

Kumy čakam, da ga vidm na Intermotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je imel že prejšnji model radijalke B) .

Ups....nism biu lan tok pozorn na 6ko očitno...sm sfaliu...se oprašičujem

Sam še zmer je lepš k prejšna :D :D :D Pa po svoje je auspuh tut dobr da je pod ritjo, ker če slučajn mal podrajsaš (kr bi blo po murphyu vedno na tisti strani kjer je auspuh <_< ) auspuh ni opraskan in naj bi blo manj stroškou...gledano iz tega vidika. B)

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo vprašanje: kako resno je kapljanje olja - recimo 10 kapljic na dan iz nekje pod pokrovom levega pokrova sklopke al menjalnika. Bi bilo možno, da je samo tesnilo zanič, tista guma se nekaj cufa tam naokoli...

Drugo vprašanje: Ko hočem motor zagnat, se sicer vrti, vendar pa nobenega efekta - ne vžge. Po zdrsu ne vžge, pred tem naj bi mašina delovala super. Mašina direktnega udarca ni dobila in nima vidnih poškodb, samo nekaj praskic ma na desnem pokrovu - na pokrovu sklopke in pa na tistem delu pred njim. Sicer je bila pretrgana žička za kontrolo olja, ampak tisto itak najbrž niva veze - je tudi že zvezana nazaj. Ne vem kaj bi še lahko bilo narobe, poškodb ni vidnih, prav tako ne kakšnih pretrganih žic, motor vrti normalno.. lahko pride pri zdrsu do kakšnih poškodb motorja, ki na prvi pogled niso vidne...?

Vse skupaj sprašujem, da ne bom zarad kakšne banalnosti vozil celega motorja na servis. :D Hvala vsem za odgovore!

ojla,

a si ti mogoče kupu tisto zeleno ninjo 6 97l. razbito po desni strani, ki se je (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) prodajala ?... :?..slabo zgleda...

no ok, da ne bom sam spraševal... tud sam sem lastnik ninje 6, isti model, in najprej morm reč, da za svoj letnik res odličen motor! teče kot urca..nobenih problemov...olja, sploh ne vem če kaj rabi :D itd..

Sem pa tud sam mel manjši zdrs, na desni bok...sam plastika desnega boka je bila podrsana. Motor sem enostavno pobral in delal je kot urca....tko da ne vem za nobeno stikalo ki bi prekinilo delovanje motorja če ga "uležeš".

in ja, vedno so možne notranje poškodbe, čeprav na zunaj zgleda vse v redu.

..upam pa, da ni nič!

tolk za enkrat...se še slišmo!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@iurist,

tega ja. Ja na slikah zgleda res precej divje, ampak ko mal zemljo očistiš, pa razbito plastiko dol pobereš, je že precej boljše :D

Zakaj praviš, da zgleda slabo? Kakšne notranje poškodbe bi lahko bile po tvojem mnenju? lahko se tudi na P.M. razpišeš, da ne bova tu smetila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vicko kaj pravis bos kupil novo 636 al bos na stari ninji ostal:) ?

:ph34r: Sem ze klicu zastopnika, moram pocakat IMOT, ker takrat bo znana cena ter barvna paleta motociklov.

Prvo sprobat na IMOT-u polozaj, potem pa ce bo :OK: bomo mojo pretopil pa novo narocil :notworthy: :yea2: in potem :ph34r: :kva2:

L.P

vicko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotavljam, da po vseh tehničnih specifikacijah za Kawasaki Ninja ZX6R l.98 piše, da ima 108 konjev. Meni v prometni piše 72kW, kar je cca 98 konjev. Ali je možno, da je "zaprta" za nemško tržišče in ali mogoče kdo ve, kako se odstrani zapore, ker 10. konjev pa ne bi podaril kar tako.

Sem že brskal po arhivu, pa nisem nič v zvezi s tem našel.

Hvala za informacije in pomoč.

Možno je ja, če ti gre cca 240km/h?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice :) Ker bo ravno prvi se lahko pa zmenimo za kakšen photo session z motosvetovimi hostesami na tvojem motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!