Skoči na vsebino

Honda CBF 500 (CB 500)


raje

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Obstajajo taki adapterji za amortizer, poviša ali zniža. Louis tudi ima. Bom malo pogledal.

Tole je že eno.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo taki adapterji za amortizer, poviša ali zniža. Louis tudi ima. Bom malo pogledal.

Odvisno za kolk bi ga rad dvignil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Zanima me če slučajno kdo ve iz česa je narejen zadnji lonec, pri hondi cbf 500. Kupil sem namreč rabljen motor, ki ima popraskan lonec pa me zanima ali je lonec le kromiran ali je izdelan iz kakšnega svetlečega materiala. ker če je mogoče iz rostfraja bi se ga dalo malo pošmirglat pa pol spolirat, če pa je kromiran pa ta način odpade.

Hvala za odgovor LP

David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni!

Za prvi motor si ogledujem Hondo CBF 500, letnikov od 2005 do 2008. Zanimajo me predvsem hibe teh letnikov (splošne, starostne). To bi bil moj prvi motor, omejen naj bi bil na 25 kW - verjetno je več kot primeren za začetnika...

Me pa tudi zanima ali se splača kupiti motor tega tipa, če/ki je bil vožen v avtošoli. Avtošola pomeni da ima redne servise in ni bil teran, slabost pa je ker je bil večkrat na tleh.

 

Drugače imam v mislih točno določen oglas na: http://www.avto-net/_MOTO/ad.asp?ID=6918205 (med avto in net je pika)

 

 

 

Hvala za odgovore.

 

Lp, Coo


 


 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!