Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
igralec

Prikazovalniki prestave med voznjo

Recommended Posts

maus
pred eno uro, a79 pravi:

Ima kdo to zmontirano, katerega, kaksna je odzivnost, kam namestiti?

sm meu na FZ1 ... ne spomnem se kerga ... odzivnost - dobra ...... na vidno mesto 

:ninja: 

glej sliko .. spodaj se vidi .. bil je delan posebi za FZ1 in je pasal pod armaturko ... 

FZ1.jpg.fac948a1671efb29cf5b3aa04de959dd.jpg

Edited by maus

Gušter
Spasku

Pred nakupom teh indikatorjev se je potrebno pozanimat če  ga je možno priklopit direktno na motor (plug and play)če ima motor plug and play  je montaža enostavna in  indikator bo deloval ob vsaki menjavi brzine hitro in precizno po kalibraciji.Univerzalini indikatorji  so nezanesljivi in netočni škoda dnarja.Na Hondi imam montiran PZRacing deluje hitro in precizno ob menjavah zelo sem zadovoljen.Vidljivost številk je dobra tudi v največjem soncu poleti. Deluje na dotik  in ima na izbiro 6 različnih barvnih nastavitev.

https://www.pzracing.it/en/project/geartronic-zero-new/

Kupil sem ga v Bepsu v Trstu tam je bil najcenejši:

https://www.beps.it/it_it/moto-accessori-moto-strumentazioni-segnalatore-marcia-gt3000-36x27x15mm-pzracing-1539599.html

a-lex

Kje se sedaj skupaj z montažo dobi najbolj ugodno delujoč števec prestav?

Spasku
20 hours ago, a-lex said:

Skupaj z montažo ne boš dobil razen če imajo indikator v AS Domžale ali kaki motoristični trgovini kjer  imajo še servis in ti ga oni zmontirajo.Je pa montaža tako enostavna kot spit kavo.

Joker
Ob 28. 2. 2019 ob 0:09, a-lex pravi:

Ne vem, če je najcenejši, vem pa, da ti ga pri Čarmanu tudi zmontirajo.

maus
pred 13 urami, spasku pravi:

Skupaj z montažo ne boš dobil razen če imajo indikator v AS Domžale ali kaki motoristični trgovini kjer  imajo še servis in ti ga oni zmontirajo.Je pa montaža tako enostavna kot spit kavo.

skupaj z montažo se da zment v Elisi v Domžalah .. kar nekaj jih poznam, ki so storili tako ;)

a-lex
Ob 1. 3. 2019 ob 10:58, a79 pravi:

Meni ga je nabavil in zmontiral Motostatus iz Trebelnega..

kakšna cena?

Ob 1. 3. 2019 ob 8:36, Joker pravi:

Ne vem, če je najcenejši, vem pa, da ti ga pri Čarmanu tudi zmontirajo.

sem poslal povpraševanje pa še čakam odgovor

Rogerg
Ob 1. 3. 2019 ob 10:05, maus pravi:

skupaj z montažo se da zment v Elisi v Domžalah .. kar nekaj jih poznam, ki so storili tako ;)

mogoce ves katera barva je najbolje vidna? rdeca ali modra? zelena oz rumena je slabo vidna na soncu.....

maus
pred 5 minutami, Rogerg pravi:

mogoce ves katera barva je najbolje vidna? rdeca ali modra? zelena oz rumena je slabo vidna na soncu.....

rdečo sem imel .... sicer pa daj tko, da je senca ... tud bela se dobro vidi na črni podlagi ... 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Akito
      BErgle bo potem rabIL
    • Snečer
      Sem razumel, jaz sem mimogrede omenil še aplikacijo osmand (to niso karte) in osm pomorske mape za mobilnik,bolj za "prosti čas"  Rutanje mi je poznano, to so znale že garminove naprave z bluechart mapami, to kar si ti opisal pa je že izjemno. napredna zadeva, ki upošteva še več parametrov. 
    • bobi1001
      CApin je pozabu k je šu u hriBE
    • bobi1001
      Ležim kje hočem......
    • nemo
      Zgleda, da sem bil pri opisovanju namena aplikacije Squid premalo jasen.  Squid ni pomorska karta kot npr. Osmand ali pa recimo meni ljubši Navionics ( https://www.navionics.com/fin/charts?charts=NavionicsPlus&fn1/ ), ki  se mi zdi preciznejši, zlasti zaradi oznak globine, kar pride zelo prav ne le za navigiranje ampak tudi za iskanje primernih mest za ribolov. Squid ima "v ozadju" grobo pomorsko karto, da ne planira rute čez obalo in otoke. Osnovni namen aplikacije je planiranje rute ob upoštevanju vremenske napovedi, torej predvsem vetra, v določenem akvatoriju. Kot sem omenil na koncu posta, je aplikacija namenjena za planiranje več dnevnih rut. V daljšem časovnem obdobju nujno prihaja do spremembe smeri vetra. Te spremembe so zajete v vremenski napovedi. Aplikacija upošteva polaro jadrnice (hitrost jadrnice v odvisnosti od TWA, True Wind Angle, glede na simetralo jadrnice), napoved jakosti in smeri vetra v prihodnjih dneh in na ta način izračunava koliko časa / kako daleč bo plovba potekala po začetnem kurzu, kdaj/ kje bo potrebno spremeniti kurz zaradi napovedane spremembe smeri/jakosti vetra itd. vse do ciljne točke.   Aplikacijo Squid sem opisal bolj kot zanimiv pripomoček za planiranje rut. V Jadranu uporabnost aplikacije za dnevna križarjenja ne pride do izraza zaradi majhnih razdalj, predvsem pa zaradi razgibanosti obale, številnih otokov in nenazadnje  zaradi zelo volatilnega vremena.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!