Skoči na vsebino

Izposoja motorjev


vrho1679

Priporočene objave

Ali morda kdo ve, kje vse v Sloveniji oddajajo motorna kolesa v najem(naslov,telefon, kaj oddajajo in cena).

Ima kdo že kakšne izkušnje z najemom motorja v tujini. Malce sem si ogledal internetno stran http://www.nzbikes.com , pa me zanima, na kaj je treba biti pozoren.

Pozdravljeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasplosno bodi pozoren na tehnicno izpravnost motocikla in veljavno zavarovanje.to mogoce v srednji evropi ni tak probem,ampak na jugu.....stari,kante ki se tam vozijo se za na odpad niso (sprobano!).

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ali morda kdo ve, kje vse v Sloveniji oddajajo motorna kolesa v najem(naslov,telefon, kaj oddajajo in cena).

Ima kdo že kakšne izkušnje z najemom motorja v tujini. Malce sem si ogledal internetno stran http://www.nzbikes.com , pa me zanima, na kaj je treba biti pozoren.

Pozdravljeni

VCASIH JE TO POCEL MOTO PANIGAZ V ŠENCURJU PRI KRANJU. KOLEGA SPOSODIL LETA 95? ZXR 750 ZA CCA 150 DEM NA DAN + KAVCIJA CCA 500 DEM.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mene pa zanima, ce morda kdo ve kaksne so cene izposoje motorja v Grciji?

badfreek

Pri tistih dilerjih u Grciji je pametno motor dobr pregledat in na vsaki napaki na motorju zbit ceno najema na dan. Napak je kar nekaj, verjemi. Dobr je pa to narest tudi zato, ker ti potem ko pripelješ motor nazaj ocitajo vsako napako (kot da si jo ti naredu...) in zanjo zahtevajo denar... En kup problemov.

Pa tud na vec dni morajo dat popust. Ce ne gres pa k sosedu, sej teh sposojevalnic je povsod dost.

Kam pa greš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

A kdo ve za kaksno izposojevalnico motociklov. Po moznosti na Stajerskem.

Ker vsi si pac ne moremo privosciti svojega stroja, bi pa se kdaj pa kdaj le radi malo peljali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor mi je znano,je bila ena (ali dve) v MB,pa se ni obneslo - roba je prihajala hladno deformirana nazaj.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A kdo ve za kaksno izposojevalnico motociklov. Po moznosti na Stajerskem.

Ker vsi si pac ne moremo privosciti svojega stroja, bi pa se kdaj pa kdaj le radi malo peljali

Mislim, da razen kakšnih skuterjev na obali v Sloveniji sploh ne izposojajo motorjev.

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V samem MB trenutno ni nikogar, ki bi izposojal moto kolesa. Po razlagi človeka, ki je rental bike, se je folk preveč znašal in nazaj nemalokrat pripeljal motor v čudnem stanju. Omenil že ICE.

Kolikor vem je možna izposoja pri Elisi (Domžale)- naj me kdo popravi, če temu ni tako.

ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V samem MB trenutno ni nikogar, ki bi izposojal moto kolesa. Po razlagi človeka, ki je rental bike, se je folk preveč znašal in nazaj nemalokrat pripeljal motor v čudnem stanju. Omenil že ICE.

Kolikor vem je možna izposoja pri Elisi (Domžale)- naj me kdo popravi, če temu ni tako.

ROCKY

Temu zal ni vec tako!!! Se ne ukvarjajo vec s tem!!!

Sicer pa ce slucajno kdo ve kje bi se to dalo izvest, naj javi, bi sel-sla z klapo do Dubrovnika za 1. Maj!

lp

We are in this together!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki casa nazaj mislm da je bla o tem debata v Mobisux (forumu), nekoc je bla Elisa kot ste omenili, sedaj pa naj ne bi bilo nobene izposojevalnice vec!

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rento so pri nas zjebali rentarji sami. Najprej so imeli vse motorje kasko zavarovane - so to koristli toliko časa, da rent-a-bika niso mogli več kasko zavarovat, potem so pa kolegi od enega rentarja začeli najemat motorje pri drugem rentarju in jih načrtno uničevat .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred cca 6 leti jih je rental Panigaz v senčurju pri Kranju. takrat sta si kolega sposodila zxr 750 za cca 150DEM + kavcija 500DEM.

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Popravil/a - hanzi dne 08/03/2002 ob 14:12:35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte v rubriko mali oglasi na Motosvetu. En tipček oddaja BMW-ja F 650, letnik 2000. Kaj mislite, ali je krvavo potreben soldov, ali je altruist?

lp, john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Hej.

Zanima me, ce kdo slucajno ve za kaksno trgovino/rent a car, kjer bi se dalo sposoditi tudi motocikel... pa prosim ne o scooterjih niti zacet. A v Sloveniji to sploh obstaja in zakaj (po mojih podatkih) ne..?

Pa ce slucajno kdo kaj ve, mi plis posljite na mail

Dr_Jakob@email.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...A v Sloveniji to sploh obstaja in zakaj (po mojih podatkih) ne..?

Dr_Jakob@email.si

Zakaj ne, zato ker se ne splaca :idea: :arrow: predrago zavarovanje :wink:

Je bilo nekaj poizkusov pred leti :!: :?: so najemojemalci nove motorje z prevozenimi okol 300 km totalke delal :roll: :shock: :? to pa nazalost NO GO :? :evil:

Poanta je pa v tem, da vecinoma rentajo motorje tisti k svojega nimajo in bi se radi izziveli v dnevu ali dveh za celo sezono in vse to brez izkusenj :wink: :roll: :evil: :!: :?: :idea: :arrow: capish :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je v iskalnik vtipkaj najem, renta bike. sposoja motocikla in kaj podobnega pa boš zagotovo našel. men se že ne ljubi tega narest saj sem že najmanj trikrat naredu. :? :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D :D hahahahahahaaaaaaaaaaa.........hihihiiiihiiiiiiii.........sposojevalnica.........hrhrhhhihiiiioooooooo :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko se da rentat motorbike... in sicer BMW-je, pri Avto Aktivu. Od letos naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol sem jst to prav slišala. Tako postrani sem ujela en pogovor o rentanju. A mislte se da RS-a najet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!