Skoči na vsebino

Izposoja motorjev


vrho1679

Priporočene objave

Motor si je mogoče sposoditi pri Černe Borutu pri brezovici. Če se pelješ proti Vrhniki, na desni strani ceste, takoj za Brezovico, druga hiša za križiščem za Dragomer.

Ima pa dva motorja. Hondo CBR 1000 RR ter Hondo XX blackbird.

Cena izposoje je 25000 SIT na dan. Cena vsebuje 500 km, pol milimetra obrabe gume ter kasko zavarovanje. AO+ po dogovoru. Za več info pa pokličite na

031 325449

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V deželi ob Muri je na voljo CBB 600 RR za 8 tisočakov /dan, do 150 ?? km.

Motor se baje prodaja, nasledil pa naj bi ga 1000 RR.

Pri Kleklu v MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani pri BMW izposojajo dva (ali tri) motorje različnih moči. Vse podatke sem dala kolegu, ki pa je žal na dopustu. Ne vem natančno, ampak cena se mi zdi je okoli 28.000 SIT :?, vem pa, da si lahko motor sposodiš za dan, ali pa za vikend: petek popoldan - ponedeljek zjutraj - baje je neki popusta. Pogoj je vozniška (ne vem če je pomembno, koliko čas jo imaš?) in denar!

Ker grem na dopust, ti ne morem pomagati kaj več. Če pa boš (ali kdo drug) čez 14 dni še zainteresiran, bom napisala podrobneje (kolega bo tudi že iz dopusta).

LP - M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V deželi ob Muri je na voljo CBB 600 RR za 8 tisočakov /dan, do 150 ?? km.

Motor se baje prodaja, nasledil pa naj bi ga 1000 RR.

Pri Kleklu v MS.

Če mi kdo po tej ceni renta motor, bom svojga prodal in ga rajš rental pri njem. Če ga najamem za dva dni na teden med sezono je to 26 tednov krat 2 krat 8 jurjev pride 416.000 , prevozim 7.800 km

Če mam svoj motor :

Sružim dva kompleta kum ..... min 100.000 (s ful popusti+montaža)

1 krat servis ..... min 30.000 (če nič ne crkne vmes)

registracija za pol leta ..... min 50.000 (brez kaska, s ful bonusom)

izguba vrednosti motorja ..... min 200.000 (pri novih še več, pri starih več servisov)

skupaj ...... min 380.000

Majhna razlika, s tem da plačujem sproti (svoj denar raje dobro naložim), lahko izbiram motor, tvegam kavcijo če se zložim in ne celega motorja...

Škoda, da nisem iz MS. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo vsem.

Sem precej nov na forumu in moram reči, da ste kar pisana družba motoristov. :)

Pred kratkim sem opravil izpit za kat. A, sedaj pa me zanima ali sploh obstaja možnost, da preizkusim kak tip motorja preden sploh grem v nabavo (Suzuki V-Strom 1000, če bom uspel do spomladi napraskati denar). Do sedaj sem 5 let vozil skuter in avto 3 leta.

Kolikor sem gledal rent-a-car podjetja voznikom z manj kot 2 leti starim izpitom ne izposojajo vozil. To mi predstavlja majhen problem, saj ga imam le malo več kot en teden. :)

Zanima me ali sploh obstaja rent-a-car, katerega sploh ne zanima koliko let imaš izpit. Rad bi si motor sposodil za kak dan, da si malce naberem kilometrov, saj sem v avto šoli prevozil mogoče vse skupaj le 200km.

Sem gledal ponudbo večjih rent-a-car podjetij preko interneta in nobeden od njih ne ponuja izposoje motorjev, tako da sploh nisem mogel videti, kakšno izbiro bi imel.

Če mi lahko kakšen od vas pomaga, bi bil zelo hvaležen.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči v Avto Aktiv d.o.o. na 01/ 28-03-150 ali PSC Trzin 01/560-58-00 ali pa Avto Aktiv Maribor d.o.o. na 02/46-01-000. To je oglas v Avtomagazinu(10. junij 2004) Mislim pa, da lahko najameš samo bmw f650gs(enduro).....ma za prve kilometre bo v redu.....in tudi za kaj več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar na Avto aktiv d.o.o. se obrn moj stricek tam dela pa mam info iz prve roke da se da dobit. Aja pa poznam nekoga ki si je tam motor ze sposodu. Nevem kako ze gre men se zdi da placas za en da oz 300km al pa neki tazga pol pa po par-deset sit za dod. km.. Splaca se jih koristit do omejitve ampak kar je pa za doplacat se pa ne splaca. :OK: Pa mislim da ni treba met 2 leti izpita

Popravljeno . Popravil Demolitionman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK,

Avto Aktiv zahteva minimum 1 leto izpit za motor in starost minimum 21 let,

SMTours zahteva 2 leti in starost minimum 25 let kolikor sem ga razumel,

Černe Borut s.p. je pa edini ki nima zahtev glede obeh (edino to, da moraš imeti izpit A kat. za neomejeno), ima pa le CBR1000RR (ni glih tisto kar mislim vozit v prihodnosti, ampak bo zelo v redu za poskusit). Cene za Černeta je pa omenil že Roly in se skladajo s tistim kar mi je povedal.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SMTours zahteva 2 leti in starost minimum 25 let kolikor sem ga razumel,

in še to razmišljamo, da bomo poostrili na 3 leta za nekatere modele v naslednjem letu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi kdo po tej ceni renta motor, bom svojga prodal in ga rajš rental pri njem. Če ga najamem za dva dni na teden med sezono je to 26 tednov krat 2 krat 8 jurjev pride 416.000 , prevozim 7.800 km

Če mam svoj motor :

Sružim dva kompleta kum ..... min 100.000 (s ful popusti+montaža)

1 krat servis ..... min 30.000 (če nič ne crkne vmes)

registracija za pol leta ..... min 50.000 (brez kaska, s ful bonusom)

izguba vrednosti motorja ..... min 200.000 (pri novih še več, pri starih več servisov)

skupaj ...... min 380.000

Majhna razlika, s tem da plačujem sproti (svoj denar raje dobro naložim), lahko izbiram motor, tvegam kavcijo če se zložim in ne celega motorja...

Škoda, da nisem iz MS. :xx:

....pa sej če ga boš vzel za dlje časa je vseeno kje motor prevzameš! Ali je problem dolga pot v Ljubljano?! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........ima pa le CBR1000RR (ni glih tisto kar mislim vozit v prihodnosti, ampak bo zelo v redu za poskusit)

Pa si ti siguren, da si z 200 prevozenimi kilometri sposoben vsaj za silo obvladat tak motor :unsure: :unsure:

Saj ne da bi te podcenjeval ali kaj podobnega....samo taka masina je najmanj primerna za zacetnike.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega se zelo dobro zavedam in imam že kar dobre premisleke glede izposoje. Samo tako kot sem že večkrat prebral na temu forumu, je glava tista, ki mora biti trezna, jaz pa mislim, da pri tej vožnji ne bi šel več kot 130kmh, saj se mi gre za izkušnje in ne zabavo.

Prvo bom šel sploh pogledat motor in vprašal, če bo imel še kak drug motor za izposojo, ker se res ne bi rad ubil s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega se zelo dobro zavedam in imam že kar dobre premisleke glede izposoje. Samo tako kot sem že večkrat prebral na temu forumu, je glava tista, ki mora biti trezna, jaz pa mislim, da pri tej vožnji ne bi šel več kot 130kmh, saj se mi gre za izkušnje in ne zabavo.

Prvo bom šel sploh pogledat motor in vprašal, če bo imel še kak drug motor za izposojo, ker se res ne bi rad ubil s tem.

Da te malo potolažim; jaz sem lani pri As-u v Trzinu dobila CBr-o 900RR; izpit sem naredila en dan prej; izkušenj na motorju pa praktično nobenih. Malo me je bilo strah kaj bo, ampak motor sem takorekoč obvladala; ni panike; samo pamet v glavo pa bo. .) B)

No, pa še to: Hodne so izjemno lahke za vozit; kot igračka. Pa da me ne boste takoj bombardiral z raznimi izjavami; to je pač moje mnenje.

Lp

Andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hodne so izjemno lahke za vozit; kot igračka.

in ravno zaradi tega začetnikom tudi nevarne (ne samo honde), ker supersport motorji s svojo vetrno zaščito vlivajo PREvelik občutek varnosti in vodljivosti ... in hitro je hitro prehitro, ker fizika kljub občutku še vedno deluje ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še to: Honde so izjemno lahke za vozit; kot igračka.

katere honde...vse.....goldwing tudi :hmm:

valjda da je cbr900rr lahko za vozit poglej kolk je težak in za kaj je namenjen....kar se tiče obvladovanja takega motorja je pa druga zgodba....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katere honde...vse.....goldwing tudi :hmm:

valjda da je cbr900rr lahko za vozit poglej kolk je težak in za kaj je namenjen....kar se tiče obvladovanja takega motorja je pa druga zgodba....

A ste slučajno spregledal prebrat:

Pa da me ne boste takoj bombardiral z raznimi izjavami; to je pač moje mnenje.

Ni mi zdej primerjat Godwing-a pa RR-ke; hočem rečt, da kakšenga druzga supersportnika ni glih tko u easy pelat. A ste dojel moje bistvo!! :hmm: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Živjo prjatli! A bi mi kdo znal povedat če se da dobit dirkalni motor na izposojo pa kje pa cca cena-za en dan?

Dirkalni ali cestni?!?!

Cestne motorje izposojua tudi Černe & CO. 031/325449.

MIslim da ima HOnda XX in še enga. Najbolje da ga pokličeš in vprašaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo, bliža se nova sezona, s tem pa iskanje pravega motorja; kupljenega ali rentanega?

A ima kdo kakšne nove podatke o izposoji motorjev? Torej, kje, kdo, kaj in za koliko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta podatek bi bil zelo dobrodošel,ker enkrat bi rad probal nekaj malo bol cestnega kot je KLR. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!