Skoči na vsebino

Izposoja motorjev


vrho1679

Priporočene objave

A pol sem jst to prav slišala. Tako postrani sem ujela en pogovor o rentanju. A mislte se da RS-a najet?

Hmmm... kako si ze napisala :?:

...Pa bleščeč nasmeh in prijazna beseda delajo čudeže.
:idea: :arrow:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol sem jst to prav slišala. Tako postrani sem ujela en pogovor o rentanju. A mislte se da RS-a najet?

Pokliči na Avto Aktiv in vprašaj. Potem pa sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol sem jst to prav slišala. Tako postrani sem ujela en pogovor o rentanju. A mislte se da RS-a najet?

Ja.

Če pa ga misliš najet kot preizkus pred nakupom -- pri morebitnem nakupu ti ta znesek (23 000) potem vštejejo v kupnino.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rentanje?

Nekaj let nazaj so jih posojal pri Panigazu (ZRX 750) pa se ni obneslo, so si taki amaterji sposojal motorje.. Enkrat sem enga vidu, je padu že na parkirišču pred delavnico. Grozno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Če pa ga misliš najet kot preizkus pred nakupom -- pri morebitnem nakupu ti ta znesek (23 000) potem vštejejo v kupnino.

Andrej

Se pravi, da to ni rent a bike ampak samo test pred nakupom :!: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa se ni obneslo, so si taki amaterji sposojal motorje.. Enkrat sem enga vidu, je padu že na parkirišču pred delavnico. Grozno

Tocno to :!: :idea: :arrow:

Rent a bike, ne hvala.... Brez izkusenj na tako masino... :shock: pa postanes vodeni projektil :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mislm ,da je čist kul tale rent a bike ...sam folk se je narobe lotil tega.

Oni bi mogli malo selekcije izvajtat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa se ni obneslo, so si taki amaterji sposojal motorje.. Enkrat sem enga vidu, je padu že na parkirišču pred delavnico. Grozno

Tocno to :!: :idea: :arrow:

Rent a bike, ne hvala.... Brez izkusenj na tako masino... :shock: pa postanes vodeni projektil :roll:

misliš da vodeni :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rent a bike, ne hvala.... Brez izkusenj na tako masino... :shock: pa postanes vodeni projektil :roll:

misliš da vodeni :?:

:lol: :lol: :lol:

Sm prvotno hotu napisat kAmIkAzA pa mi nekak ni slo pod prste :idea: :arrow: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste čudni. Pri sposoji motorja moraš pokazati izpit za vožnjo le tega

in po vašem so sami bebci tisti ki ga rentajo. Kdo so pa pol tisti,ki naredijo

izpit grejo v štacuno kupijo motor in se vozijo po možnosti kupijo motor okoli 900ccm. :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš že dolgo izpit, recimo, še ne pomeni, da imaš tudi veliko izkušenj, a ne :wink: Izkušenj se pa ne da preverjat, razen če bi ti preden te spustijo na cesto dali med stožci cik cak vozit pa osmice delat ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste čudni. Pri sposoji motorja moraš pokazati izpit za vožnjo le tega

in po vašem so sami bebci tisti ki ga rentajo. Kdo so pa pol tisti,ki naredijo

izpit grejo v štacuno kupijo motor in se vozijo po možnosti kupijo motor okoli 900ccm. :?: :?:

A je to velik? :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v Cerknici je eden izposojal hondo transalp, pa še enega drugega se mi zdi.

Ne vem pa kako je s tem letos??

Če koga zanima naj pogleda v imenik pod avtopralnica urbas(ali nekaj podobnega), Cerknica, pokliče, vpraša........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rentanje?

Nekaj let nazaj so jih posojal pri Panigazu (ZRX 750) pa se ni obneslo, so si taki amaterji sposojal motorje.. Enkrat sem enga vidu, je padu že na parkirišču pred delavnico. Grozno

Dva kolega sta si pri njem sposodla omenjena motorja leta 95. En je celga prpelu nazaj drug pa ga je po končanem vhheliju na bok zvrnu zategnu gas in mu je olje pršel nekam gor v frgazarje al neki takega in je bilo konec veselja. Sicer druge škode ni blo. Še dobro da to pozno zvečer in je kljub temu naredil preko 400km do takrat. Danes pa preganja ninjo 9 :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v Cerknici je eden izposojal hondo transalp, pa še enega drugega se mi zdi.

Ne vem pa kako je s tem letos??

Če koga zanima naj pogleda v imenik pod avtopralnica urbas(ali nekaj podobnega), Cerknica, pokliče, vpraša........

Točno tako - Urbas. Kolikor vem, Transo še ima, krosa (125ccm Suzuki) je pa menda prodal. Srečava se namreč natanko enkrat letno - na motozboru v Rakeku, zato nimam ravno svežih informacij...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da to ni rent a bike ampak samo test pred nakupom :!: :?:

Ne. Je rent, vendar pa ti najemnino v primeru nakupa vštejejo v ceno, kot sem napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da to ni rent a bike ampak samo test pred nakupom :!: :?:

A ni fajn, da si lahko motor sposodiš in stestiraš preden ga kupiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da to ni rent a bike ampak samo test pred nakupom :!: :?:

A ni fajn, da si lahko motor sposodiš in stestiraš preden ga kupiš?

sicer ne vem če pri avtih to že obstaja (pa ne mislim samo na BMW) ampak tudi pri avtih bi bilo dobrega kaj takega narediti. Tistih nekja km ki ti ga dajo za probat pred nakupom je praktično skoraj nič :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mislm ,da je čist kul tale rent a bike ...sam folk se je narobe lotil tega.

Oni bi mogli malo selekcije izvajtat!!!

oziroma primerno stimulirati .... :arrow: .... v Novi Zelandiji moraš ob izposoji pustiti blanket od kreditne kartice v protivrednosti ca. 200.000 SIT za primer nezgode, odtujitve :shock: ..... preverjeno odlična stimulacija :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da to ni rent a bike ampak samo test pred nakupom :!: :?:

A ni fajn, da si lahko motor sposodiš in stestiraš preden ga kupiš?

Zelo dobro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mislm ,da je čist kul tale rent a bike ...sam folk se je narobe lotil tega.

Oni bi mogli malo selekcije izvajtat!!!

oziroma primerno stimulirati .... :arrow: .... v Novi Zelandiji moraš ob izposoji pustiti blanket od kreditne kartice v protivrednosti ca. 200.000 SIT za primer nezgode, odtujitve :shock: ..... preverjeno odlična stimulacija :roll:

Tud leta 95 je blo pri Panigazu mislim da 500DEM kavcije pa še gumo ti je seveda s šublarjem zmeru. On je že vedu kje da te je pol lahko še za tiste desetinke obril. In kolega ker ga je pač zvrnu j epač pustu tam 500 DEM kljub temu da ni naredil praske ampak samo olje v fergazerje??? nabutu :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, tako je s to zadevo..sem se malo okrog pozanimal in ugotovil, da je v SLO precejsnja revscina, obstajata samo dva placa, kjer se da rentat motor

Avto-Aktiv...

Moras imeti velajaven izpit vsaj 5 let, 100.000 sit varscine, in 25.000 sit na dan.. od petka zvecer do ponedeljka zjutraj je torej zadeva 50.000 sit.. imas pa na izbiro vse modele BMW-jev... se kar znosno

Avtopralnica Urbas...

vsaj 30 let mores imeti, kategorijo A bez kazni, 60 sit/km je izposoja, motorji niso zavarovani, tako da vse kar gre narobe placas iz svojega zepa, firme pa lahko uveljavljajo zadevo kot poslovno sodelovanje = davcna olajsava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj 30 let mores imeti, kategorijo A bez kazni, 60 sit/km je izposoja, motorji niso zavarovani, tako da vse kar gre narobe placas iz svojega zepa, firme pa lahko uveljavljajo zadevo kot poslovno sodelovanje = davcna olajsava...

Moraš da se šališ. 30 let? A to pomeni da si lahko motorje sposojajo samo 50 letni dedki?

Sicer pa dobra ideja za selekcijo. Si vsaj lahko siguren (za večino) da ga ne bo polagal na vsakem ovinku pri 12.000 obratih...

:rainbowafro:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!