Skoči na vsebino

Izposoja motorjev


vrho1679

Priporočene objave

Avto Aktiv izposoja BMWje. Med ponujemi bi letos naj bil tudi ta nov sportak.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa vprašal kje bi lahko krossko al pa hard enduro najel za kšne 5 krogov po kross

progi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšne nove podatke o izposoji motorjev? Torej, kje, kdo, kaj in za koliko?

Če te zanima Kawasaki Z750S vsaj za 3 dni, mi piši na PM. Cena je približno cena srednjega rent-a-car, pomnožena z 2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Evo, bliža se nova sezona, s tem pa iskanje pravega motorja; kupljenega ali rentanega?

A ima kdo kakšne nove podatke o izposoji motorjev? Torej, kje, kdo, kaj in za koliko?

He, he .. bratec .. je obleki in čeladi v garaži že malo dolgčas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nujno!!!!

Kdo v Lj. ali bližnji okolici (razen Boruta) še sposoja motorje proti plačilu seveda????

lp

Andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud TC Motoshop ma po novem nekaj takega ..

post-5241-1117625508_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno!!!!

Kdo v Lj. ali bližnji okolici (razen Boruta) še sposoja motorje proti plačilu seveda????

lp

Andreja

Na gregsa ali bladzota se obrni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo prjatli! A bi mi kdo znal povedat če se da dobit dirkalni motor na izposojo pa kje pa cca cena-za en dan?

Na Panonni-i sta bila svoj čas 2 kom. - "dodelana" 900RR Fireblade in ZX6R.

Cena-nimam pojma...je pa kolega opustil idejo o poskusni vožnji po pisti, ko je model na grobo omenil, kako si zamišlja vrednost motorjev in odškodnino v primeru padca :wacko: .

Kaki dve leti je od tega....kako je trenutno stanje, ne bi vedel...poskusi v temi Panonniaring.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je še kdo zadnjo sezono sposojal motor razen omenjenega A.Aktiva in Urbasa? Mogoče kaka info kako kaže za naprej..

www.smtours.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene so zanimive (visoke).. TC Motoshop ima nižje - primerjava GS 650 in V-Strom 650.

Popravljeno . Popravil lo1ma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No do sedaj si sploh nisem znal predstavljati kolko stane izposoja, ampak meni se to vse zdi :blink: ogroooooooooooomno. 250.000 SIT na mesec? Wow. Če bi bil velik interes še jaz kupim enega in ga dam v izposojo. V pol leta je izplačan potem pa samo še dobiček.......... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...al pa bi motor(ji) sameval v garaži...neki že mora bit na tem, da tole ni ravno "...tržna niša desetletja..."

150k garancije (pologa) pol najem pa še tankat pa še met za kosilo/ipd...

mora met človek tolk denarja. če pa ga ima (beri-če bi ga jaz imel) bi si verjetn omislil kak motorino za 200-300k. ta znesek pa ni preveč daleč od končnega seštevka nekaj vikendaških najemov...

Res pa je tudi, da kdo, ki nima motorja, nima želje biti lastnik motorja, družba pa predlaga izlet, da gre in najame motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hy folks;

čez vikend se s prijatelji dogovarjamo za eno "turo" in imamo člana, kateri bi si rad sposodil motocikel; po možnosti bližina Celja ali Maribora.

Ima od Vas kdo kakšne informacije, katere bi bile v pomoč.

Hvala za odgovore. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ni ravno bližina omenjenih krajev, ni pa tudi pretirano daleč iz Maribora.

V Murski Soboti izposoja motorje, cena proti TC-ju bolj ugodna zraven tega pa še bistveno zanimivejši motocikli na razpolago, recimo Honda Cbr 600 RR, letnik 04 in 05!

za več informacij kliknite tukaj

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm....je Elisa v Domžalah?

Kaj pa kaj na Štajerskem?

Pa ne se delat norca; frend bi rad očaral eno žensko bitje :wub:

nej ji kupi rože, pelje na večerjo, jo osvoji na tradicionalni način... če jo bo zapecu na motor mu bo spizdila tisti trenutek ko bo vidla lepši(dražji) motor...

moje mnenje: ta tvoj frend je tepec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izposoja motorja. (Privat)?!

A SI ZNORU!!!!!!!!

Saj veš kako je tisto...

Jaz tebi motor, ti meni punco!

Jaz bom j....

Ti boš naj....

Preizkušeno!! Strici so mi povedali!

Ne posojam motorja!

Pa sem ga! Vseeno. Rekel sem tabol'š (tečnemu) p'rjatlu:

"Samo pazi, po ovinkih je pesek in gladek asfalt!

Pa je šel.

A veste kje je padel??!!

Tam, kjer sem mu že prej povedal! Budalo jedno! In to v kratkih hlačah, pa majčki in sandalih in... A je treba še kaj govor't?

Ko sem bil še mlad in naiven (no, saj sem še, a ne več toliko), sem dal matacikl frendu za en giro.

A veš kje je fuknu? Na kravjem dreku. Butelj! Motor pa v koruzo...

Pa še in še...

Jaz sem imel še kar srečo. Prijatlom in znancem, so se pa pobijali. In to zares!

Največ se jih zarine z izposojenim motorjem!!! Zato, ker hoče vsak, ki drugače ne pride na račun, izprobati špico, "tahiter orgazem", v enem šusu stresi s sebe ves adrenalin itd. Da o ovinkih, nagibanju, zaviranju, asfaltih, zalomljenih ovinkih itd. sploh ne govorimo.

Danes vsi vedo, da ne posojam svojega motorja. Na tujega se pa nerad usedem, čeprav, mi ga često kdo ponudi. Zadaj se pa ne grem peljati, če mi plačaš. A veš zakaj?

Zato, ker nobenem ne verjamen, da:

Je na ovinku pesek, da je gladek asfalt, da vozi nasproti polno utrganih budal, ki jim moraš reševati lastno kožo, da ve koliko je "pilot" sposoben itd. Redkokdo se zaveda s kakšnimi pnevmatikami ima opravka, v kakšnih pogojih... V vseh pogojih, pa je motor zmogljiv. Enako! Enako pa se ponavadi pelje nesojeni "pilot".

Torej, tako je, kot sem rekel.

Da imam zjeban motor in ne vem, kako bi ga spravil na odpad in pod enim pogojem:

Ti meni žvirco!

Jaz tebi skirco!

Jaz bom ...

Ti boš !!!

Aha! Pa še ena frišna!

Zadnjič mi je kolega vsilil svoj motor. Pa sem šel. Malo počasi, malo hitreje, potem sem izbral teren in malo kot je treba in... Zdrs! Pa ne na tla. Sprožil se mi je le alarm, lastnega občutka! Hudiča jasnega, zakaj. Saj ni bilo do meje.

- Pogosko verigo mu je za spremembo "spreyal kolega. ŠE PO PNEVMATIKI!!!

Jaz budala, pa poskusni zajec!!!

To je primer, ki ga do sedaj še nismo jemali! Zgodil se je pa.

Upam, da le meni.

Samo v razmislek...

Pa da ne bo kdo mislil, da je to vse? Še zdaleč ne!

naivec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne se delat norca; frend bi rad očaral eno žensko bitje :wub:

To mi ni čisto nič jasno - kako naj nekdo s SPOSOJENIM motorjem očara žensko. :hmm: Kako ji bo s tem kaj dokazal, konec koncev je motor sposojen, ni si ga kupil, uporabljal ga bo zgolj enkrat - razen če bo s tudi s to punco ''one night deal''. :hmm: :slap:

:hmm: Resnično upam pa, da s sposojenim motorjem ne bo peljal te punce, ker z motorjem, ki ga ne pozna (da ne govorim glede dosedanjih izkušenj z motorji :wacko: ) zgolj izziva nesrečo. Po možnosti še oba brez opreme! Jao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!