Skoči na vsebino

Izposoja motorjev


vrho1679

Priporočene objave

Mogoce kdo ve ... se da kje v SLO izposodit KTM Duka ? za kak dan ali dva? (lahko tudi privat)

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gaaaassssssaaaaaaaaaaa :naughty:

Drugače pa mislim, da boš zelo težko našel duka na izposojo.. Razen če bi ti ga bil kakšen kolega pripravljen posodit, pa še to močno dvomim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa bi z njim?

Peljal bi se malo naokol z mojo malo.....

Da bi videl ce res "prevec" trese...al je ok :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

evo... od 20.4.2007 sem zasledil, da bo pri motoiglu možnost izposoje motociklov za dan, vikend, ali celo leto dni, med motocikli bo tudi nova cbr 600 rr, pa me zanima če že kdo mogoče ve kolk bo kaj približna cena za izposojo :? :D

- evo pa še link: http://www.motoigl.si/izposoja.html

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je cena odvisna od tipa motorja... :hmm:

Nekako se mi zdi da je bilo lani okoli 35.000,00Sit se pravi da bo letos za pricakovati okoli 150€

Sam nisem siguren za kakšen tip motorja.

Itak je 1000 RR dražja za najem od CBF 600.

Aja pa še kavcijo je treba položit.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lep pozdrav

imam eno vprašanje.Zelo rad bi se zapeljal z kakim supersport motorjem 600 ccm razreda.Kupiti si ga nebom mogel,še kar nekaj časa,zaot me zanima,kje bi si ga lahko izposodil za kak dan.Se pravi katera firma v Ljubljani izposoja npr.hondo CBR 600.Kakšne so kaj cene in če izposojajo tudi moto opremo?Zelo rad bi se zapeljal do morja in nazaj.

hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Pozdravljeni!

Zanima me če kdo pozna kakšno podjetje, ki oddaja Hornetke 600 v najem. Zelo hvaležen bi bil za kakršnokoli informacijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Jaz poznam tri, pa so jim letos vse razbili!

A zakaj?

Zato, ker je odgovor sam po sebi jasen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je, da se v turističnih krajih v tujini (Kreta, Kanarski otoki, ...) izposoja očitno izplača in je tudi zelo ugodna. Npr. Suzuki Freewind 650 je stal okoli 50€ na dan s čelado in zavarovanjem. Za več dni je popust. Ne vem, kako jim tam ne razbijejo vseh motorjev in kakšno je zavarovanje, da se izposoja izplača. Ko sem bil prvič na Kanarih še nisem vozil motorja, ampak ceste so pa prave - sami ovinki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je, da se v turističnih krajih v tujini (Kreta, Kanarski otoki, .. .) izposoja očitno izplača in je tudi zelo ugodna. Npr. Suzuki Freewind 650 je stal okoli 50€ na dan s čelado in zavarovanjem. Za več dni je popust. Ne vem, kako jim tam ne razbijejo vseh motorjev in kakšno je zavarovanje, da se izposoja izplača. Ko sem bil prvič na Kanarih še nisem vozil motorja, ampak ceste so pa prave - sami ovinki.

Kot ti je bilo že rečeno "denar moraš imeti" Meni je dal dober"kolega"prodajalec nov Suzikijev motor 1000ccm za probat! ! Dal mi ga je za en dan v uporabo in izrekel tele besede: tu ga imaš natankaj,če ti pade je tvoj ! ! ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je, da se v turističnih krajih v tujini (Kreta, Kanarski otoki, .. .) izposoja očitno izplača in je tudi zelo ugodna. Npr. Suzuki Freewind 650 je stal okoli 50€ na dan s čelado in zavarovanjem. Za več dni je popust. Ne vem, kako jim tam ne razbijejo vseh motorjev in kakšno je zavarovanje, da se izposoja izplača. Ko sem bil prvič na Kanarih še nisem vozil motorja, ampak ceste so pa prave - sami ovinki.

Niti ni tako zanimivo, zavarovanje v teh primerih je samo osnovno (samo zavarovanje škode, čeprav ti to opcijo ponujajo kot "kao" full zavarovanje). In pa motorji so konkretno zjahani, gume pa trde ko kamen. Načeloma ni nekih večjih težav, priporočam pa, da se pred najemom fajn "skregate" glede zavarovanja in naj vam obkljukajo vse možne opcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... in izrekel tele besede: tu ga imaš natankaj,če ti pade je tvoj ! ! ! :hmm:

Ja. Ampak ga moraš plačat (celega)...

S tem izposojanjem je tako. Tisti (turisti) ki si izposodijo motor na raznih otokih ipd. ponavadi vzamejo motor zato, da ležerno lažje vidijo tisto, kar jim organizirana zadeva ne omogoča.

Kdor pa si (v večini) sposodi težak motocikel "doma" v Slo, ga hoče sprobati, kako se odziva na gas, na bremze, kako se založi itd. itd... Hudič pa je, ko je treba zadevo ustaviti, odviti, založiti (& zvoziti).....

Meni je že veliko tipov reklo - na motor, pa pejt na džiro.

O.K. Če ga daš do morja in nazaj. Za par kilometrov.... Hvala! Zakaj?

Zato, ker rabiš nekaj časa, da ga osvojiš. (Pa ne mi reč't, da to ni res.) Pa tudi, če bi šel, bi zadevo postopoma sprobal v mejah "tolerance". Kdor ga pa zarenta, da okusi slast motociklizma - to je druga pesem... V negativnem smislu!

No, pa smo pri tistem, o katerem sem malo prej govoril; "Ustaviti, odviti, založiti ipd......" In vsak, ki nima motorja in hoče motorizem doživeti v enem dnevu, se mu slabo piše!

Vzemite(mo) to na znanje.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ni tako zanimivo, zavarovanje v teh primerih je samo osnovno (samo zavarovanje škode, čeprav ti to opcijo ponujajo kot "kao" full zavarovanje). In pa motorji so konkretno zjahani, gume pa trde ko kamen. Načeloma ni nekih večjih težav, priporočam pa, da se pred najemom fajn "skregate" glede zavarovanja in naj vam obkljukajo vse možne opcije.

tukaj se žal ne morem strinjat s tabo..vsaj kar mam jest sicer borih izkušenj..pa ne tistega kar se tiče zavarovanja ampak samih motociklov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem res pretiraval glede konkretno zjahani :D. Ampak kar pa se zavarovanj tiče pa še posebej v grčiji svetujem, da se predhodno malo pozanimate kaj in kako in preberete drobni tisk. Sem tudi videl ponudnka, ki je imel res lep nabor skoraj novih motorjev za izposojo, odlično vzdrževanih. Samo cene so seveda temu primerne (daleč od 50eur/dan). V glavnem več dnarja več muske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Kje v okolici Kamnika,Domžale, Mengeš.... bi se dalo sposoditi motor za čez vikend?

Imam A2 izpit.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

mogoče ve če je sploh mogoče kje v bližini (SLO - A) dobit na testno vožnjo ali rentat K1300S? V Sloveniji na pooblaščenem BMW ni niti enega testnega za dobit... kaj šele, da bi za kak dan rental...? Ma kdo kakšne drugačne informacije?

lp Urban

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v okolici Kamnika,Domžale, Mengeš.... bi se dalo sposoditi motor za čez vikend?

Imam A2 izpit.

LP

Poskusi v Elisi v Domžalah.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!