Skoči na vsebino

Izposoja motorjev


vrho1679

Priporočene objave

Si poskusil tukaj:

http://www.bmw-motor...i/sl/index.html

Tle se zgleda da dogovort za vse modele BMWjov zgleda.

Oj,

saj to je uradna BMW stran za SLO tržišče. Bom mogoče malo drugače napisal... BMW Slovenija nima nobenega K1300S... za testo vožnjo ali za rentati... Zdaj me pa zanima če kdo ve kakšno alternativo... sepravi kak "privat" rentabike (kot je nap. Itineris d.o.o) in imajo na izposojo ta motor...ali pa kak BMW.AT kje v bližini...?

lp Urban

p.s.: v salon so me vseeno povabil, da mi sestavijo ponudbo... keri carji... me zanima koliko avtomobilov prodajo brez predhodne testne vožnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Kolega sprašuje če se da kje pri nas ali v avstriji (celovec ker je iz LJ) rentat Harleya. Enemu kolegu bi za darilo dali najem H-Dja za dan ali več, jasno odvisno do cene.

Za Slo sem mu že rekel da je mala šansa, ve kdo vseeno kje bi se dalo kaj dobit?

 

Aja oni tip ima izpit in vse ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega sprašuje če se da kje pri nas ali v avstriji (celovec ker je iz LJ) rentat Harleya. Enemu kolegu bi za darilo dali najem H-Dja za dan ali več, jasno odvisno do cene.

Za Slo sem mu že rekel da je mala šansa, ve kdo vseeno kje bi se dalo kaj dobit?

 

Aja oni tip ima izpit in vse ostalo.

Na bluelu v Gracu se verjetn da 2005 je frend pusto tam ninjo in šel z bluelom okoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kolega sprašuje če se da kje pri nas ali v avstriji (celovec ker je iz LJ) rentat Harleya. Enemu kolegu bi za darilo dali najem H-Dja za dan ali več, jasno odvisno do cene.

Za Slo sem mu že rekel da je mala šansa, ve kdo vseeno kje bi se dalo kaj dobit?

 

Aja oni tip ima izpit in vse ostalo.

Motodrom Klagenfurt je pravi naslov za vse okoli HD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ima kdo kake novejše informacije za izposojo? Mogoče ve kdo za koga, ki ima kak kawasaki zx6r, cbr600rr ali r6 za izposojo? Odločam se namreč za nakup enega od teh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!