Skoči na vsebino

Continental gume


Lucky

Priporočene objave

Just now, maus said:

no ja .. AC sploh ni za motorje :P ... SA ni povsod mehka .. po sredini je trda ;) ... 4000 km turistične poti, pa se je še poznal napis :P

 

A si ziher? A ni SA3 povsod mehka? Zato se ji tudi reče Sport Attack in ne Road attack ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, apirko pravi:

A si ziher? A ni SA3 povsod mehka? Zato se ji tudi reče Sport Attack in ne Road attack ... :)

zihr sm ... sj jih vozim odkar so vn prišle ;) ... I, II in III ;)

čaki da najdem graf ...

Povezana slika

Povezana slika

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 4. 2018 ob 14:01, Akito pravi:

Je kdo že testiral conti roadattack 3?

Sem jih vozil to sezono.

Gume od prvega do zadnjega trenutka brez zdrsa, pohvalno.

Pri 5000 km je bila zadnja na markerjih, sprednja pa precej "nažagana", posledično je motor tresel ob zaviranju. Pri slabih 8000 sem prišel na zadnji gumi do platna, sprednja ob straneh brez profila. Cca polovico km prevoženih v dvoje.

Na jadranki, ko so še imele precej profila sem jih tako pregrel, da vožnja praktično ni bila več možna, kot bi se vozil po "čigumiju", to je po moji oceni tudi edini minus pri teh gumah. Pa recimo, da sem pričakoval nekaj več prevoženih km, glede na to, da so road attack. 

Je bil pa to prvi komplet gum, kjer sta sprednja in zadnja guma omagali istočasno.

Sedaj, tik pred koncem sezone sem namontiral SF+, poročilo sledi ob menjavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 33 minutami, Marko P. pravi:

Sem jih vozil to sezono.

Gume od prvega do zadnjega trenutka brez zdrsa, pohvalno.

Pri 5000 km je bila zadnja na markerjih, sprednja pa precej "nažagana", posledično je motor tresel ob zaviranju. Pri slabih 8000 sem prišel na zadnji gumi do platna, sprednja ob straneh brez profila. Cca polovico km prevoženih v dvoje.

Na jadranki, ko so še imele precej profila sem jih tako pregrel, da vožnja praktično ni bila več možna, kot bi se vozil po "čigumiju", to je po moji oceni tudi edini minus pri teh gumah. Pa recimo, da sem pričakoval nekaj več prevoženih km, glede na to, da so road attack. 

Je bil pa to prvi komplet gum, kjer sta sprednja in zadnja guma omagali istočasno.

Sedaj, tik pred koncem sezone sem namontiral SF+, poročilo sledi ob menjavi...

Hvala, čeprav nisem spraševala...ne vem kako je do tega prišlo...se pa strinjam z vsem napisanim :)...takole je bilo:

 

Screenshot_20181227-155053_Samsung Internet.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Akito pravi:

Hvala, čeprav nisem spraševala...ne vem kako je do tega prišlo...se pa strinjam z vsem napisanim :)...takole je bilo:

Očitno res neka "anomalija", ampak nima veze.

Le odgovor na vprašanje, kot informacija drugim...

Aja, pa preveč "limajo", imam sedaj speskan motor od kamnov, ki so se lepili na gumo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus koliko km ti zdrži zadnja SA3? Koliko trša je sredica? Jaz sem ravno zaradi vožnje v dvoje vzel RA3. Zdaj sem na 9000km pa je še profila.

Tako, kot nekateri pišete... tudi meni se guma kar lepo svaljkala ampak spustila pa ni nikoli.

20181011_114755.thumb.jpg.de2375d893ed564bb824a6ea0495efcb.jpg

Je to zaradi njihove tehnologije, ker je guma enokomponentna in le različno temperaturno obdelana, da sredica dlje zdrži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

no ja .. AC sploh ni za motorje :P ... SA ni povsod mehka .. po sredini je trda ;) ... 4000 km turistične poti, pa se je še poznal napis :P

 

Meni je prva SA zdržala 7000km...in to brez divjanja :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Akito pravi:

 

Hvala, čeprav nisem spraševala...ne vem kako je do tega prišlo...se pa strinjam z vsem napisanim :)...takole je bilo:

 

Screenshot_20181227-155053_Samsung Internet.jpg

Katere gume imas gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, maxxa pravi:

Katere gume imas gor?

...saj veš katere gume imam gor ...in motit se je tudi človeško ali ne ;)...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, mladench pravi:

@maus koliko km ti zdrži zadnja SA3? Koliko trša je sredica? Jaz sem ravno zaradi vožnje v dvoje vzel RA3. Zdaj sem na 9000km pa je še profila.

men zadnja zdrži okol 7-8 kkm .. sprednja pa cca 14 kkm normalne vožnje ... seveda skoz sam ... napumpano ko sem na poti 2.5 - 2.9 ... ko se pa tko vozm do kala pa nazaj al pa do paklenice pa nazaj 2.4 - 2.8...

jebiga .. kaj pa vem kok je trša sredica ...  js vozm SA3 in mi odgovarja 

pred 13 urami, skofk pravi:

Meni je prva SA zdržala 7000km...in to brez divjanja :kva2:

kaj pa zadnja :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Akito pravi:

...saj veš katere gume imam gor ...in motit se je tudi človeško ali ne ;)...???

Kaj pa imaš gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, KARMEN1 pravi:

Kaj pa imaš gor?

....kolebala sem med ContiRoadAttack 3 in ContiSportAttack 3...kupila  sem slednje..od tod tudi zmešnjava pri meni ;);)...sem mausa "posnemala":P...

Popravljeno . Popravil Akito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Akito pravi:

....kolebala sem med ContiRoadAttack 3 in ContiSportAttack 3...kupila  sem slednje..od tod tudi zmešnjava pri meni ;);)...sem mausa "posnemala":P...

a si razočarana s CSA3 :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Akito pravi:

...niti malo...:)....

tis taprava baba :lol1:

k nisi z mojim nasvetom razočarana :P

sicer pa ... js jih vozim in sem res zelo zadovoljen .. silom prilike sem dal gor Pirelli Diablo rosso III ... sj ne rečem, da so slabe, ampak mi ne dajo tok dobrega občutka kot CSA3 ... za stat preko zime, da ni motor na feltnah, so dobre :P

komaj čakam, da jih spet nataknem, čeprav je uradni uvoznik za Conti en navaden šalabajzer :dry: 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

tis taprava baba :lol1:

k nisi z mojim nasvetom razočarana :P

sicer pa ... js jih vozim in sem res zelo zadovoljen .. silom prilike sem dal gor Pirelli Diablo rosso III ... sj ne rečem, da so slabe, ampak mi ne dajo tok dobrega občutka kot CSA3 ... za stat preko zime, da ni motor na feltnah, so dobre :P

komaj čakam, da jih spet nataknem, čeprav je uradni uvoznik za Conti en navaden šalabajzer :dry: 

 

 

... če sem odktita, nimam nekih izkušenj z gumami...2 sezoni sem vozila Bridgestone, ne spomnim se več oznake...vem samo, da so mi te CSA 3 super :) in glede na letošnjo pretežno mokro "motoriranje", so me več kot prepričale.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

kaj pa zadnja :hmm:

Zadnjo sem imel pa road atack...je zdržala pa 12000km

Morda morm mal prvo vzmetenje naštelat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skofk pravi:

Zadnjo sem imel pa road atack...je zdržala pa 12000km

Morda morm mal prvo vzmetenje naštelat :D

SA3 bi ti manj zdržala, še posebi, ker se večinoma v dvoje vozš ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

SA3 bi ti manj zdržala, še posebi, ker se večinoma v dvoje vozš ;)

 

Jap zato sem dal zadi RA3, spredaj pa zaradi "boljšega občutka" mehkejšo SA3...bil sem pa res presenečen da mi jo je po robovih tako hitro pobralo...morda je kriv tisti grob asfalt v dolomitih :?:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni vedno ko je bila zadnja zanic, je prednja bila na meji, ali bi pa bila zanic oz. na nuli prej kot v tisoc kilometrih. Tako da vedno menjam v kompletu, brez izjeme. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Akito pravi:

....kolebala sem med ContiRoadAttack 3 in ContiSportAttack 3...kupila  sem slednje..od tod tudi zmešnjava pri meni ;);)...sem mausa "posnemala":P...

malo me čudi, če voziš sama mt07, to bi bila Mitas sportforce+ idealna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!