Skoči na vsebino

Continental gume


Lucky

Priporočene objave

Koliko km si že naredil?

Koliko (okivrno) misliš, da jih še boš?

sj si jih vidu.. ene 2500 jih že mam ... pa še ene 3-4 jurje... z mojo vožnjo seveda.. tvoja je mau drugačna vožnja.. pomoje so za ene 5000 bolj dirkaške vožnje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem Godyjevemu mnenju glede ogrevanja. Res traja malce dlje, pred tem je pa Road Attack zelo zdrsljiva. Ampak potem pa drži.

Hi,

Sem se ravnokar vrnil iz malo daljše ture po slabih cestah (Bosna) in sem nad Conti RoadAttack zelo razočaran. Res da so ceste slabe ampak tako slabega občutka na gumi pa že dolgo nisem imel. Enostavno ni nobene povratne informacije, kot da bi imel hlod nameščen. Pumpane sem imel po FJR specifikaciji, kar pa je izgleda pri dobro ogretih gumah preveč.

Malenkost se je situacija izboljšala, ko sem znižal tlak, ampak ker sem to delal na ogreti še ne vem koliko je dejansko pri hladni sedaj tlak.

Na poti (isti tip ceste) smo malo menjali motorje in na TDMki z Z6 je bil občutek bistveno boljši, enostavno se je čutilo, kaj je pod gumo, pri Conti RoadAttackih pa tega občutka ni bilo.

Kakorkoli že, to je samo moje mnenje in občutek, lahko da bo za koga drugega čisto drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody01, ne se hecat - sm jih lih dons dobu :P Grejo čez eno urco gor pol pa da vidmo prve vtise.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mogoce roadATTACK res ni fajn, samo sportattack drzijo ko radirka...in odpuscajo tud kak pesek...se lepo nazaj ujame guma. Sej za moje pojme je za mal bl poskocno voznjo , tud na nakeda bols namestit sport attack kot road attack... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody01, ne se hecat - sm jih lih dons dobu :P Grejo čez eno urco gor pol pa da vidmo prve vtise.

Če ti bojo odgovarjale lahko pri meni dobiš še malo rabljen komplet.

Se poslavljajo po 2300 km. Kot izgledajo pa bi res lahko preko 10k kmo zdržale ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naredil en mal daljši krog z Trailattack gumami. V primerjavi s prejšnjimi Tourance gumami je zadeva kot dan in noč. Motor se obnaša čisto drugače, takoj pade v ovinek, dosti boljši je tudi občutek za cesto, v glavnem, kot bi imel drug motor. Me prav zanima, kako se bo kaj obnesla na kakšni daljši vožnji in na malo hladnejšem asfaltu, samo dosedaj je zelo dober občutek, pa še cena je bila več kot ugpodna za tako gumo.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne smeš pozabit, da so bile tourance znucane, te so pa sedaj nove.

:grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne smeš pozabit, da so bile tourance znucane, te so pa sedaj nove.

Maš prav sam tko kot se tale lepo pelje se niso peljale nit nove Tourance, še manj pa tiste T66 (al kere že)od Michelina, ki so bile gor na začetku, pa sem že kr dost kilometrov naredil z mojo Aprilio v 3 letih.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravil prvo daljšo vožnjo z novimi Trailattack gumami po zelo razgibani cesti (Litija-NM-Trebnje-Sevnica-Litija). Občutek je praktično isti, kot ga opisuje večina lastnikov Continetalovih gum, mrzla (in nova) je pri polnem plinu v klanec navzgor malo zaplesala, zato sem na začetku moral biti mal pazljiv, ko pa so se ogrele so super držale. Po avtocesti pa sploh druga pesem, kljub bočnemu vetru je bila potovalna hitrost neprimerno večja :whistle: ko pri prejšnjih gumah, ni ropotalo, ni treslo v glavnem super cestna guma za težke endure.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prvih 238 km na RoadAttacku je za mano. Splošni vtis je dobr, motor pade v ovnik kr sam, na pobarvanih površinah na asfaltu se tud dobr obnese( probov nekaj vožnje po neprekinjeni črti, s pospeševanjem in zaviranjem motorja, pa ni nč opletal) Seveda je blo vse to na vročem asfaltu, poročilo o daljši vožnji po dežju in z več kilometri še sledi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dajte se ostali ki vozte sportattack svoje mnenje,ker mi grejo moje bridgeston bt 014 proti koncu in bom moral kmal zamenjat.

Kaj pravte a so te gume primerljive z mojimi bridgestonkami. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dajte se ostali ki vozte sportattack svoje mnenje,ker mi grejo moje bridgeston bt 014 proti koncu in bom moral kmal zamenjat.

Kaj pravte a so te gume primerljive z mojimi bridgestonkami. :huh:

Nevem ce so primerljive z bridgestonkami ker jih ne poznam...pomojm da jih brez problema primerjas...Kot je blo ze napisano rabjo mal vec ulaufavanja...ko so ogrete drzijo ko nore prenasajo tud dokaj agresivna pospesevanja v nagibih...odpuscajo v redu kak pesek...povratne informacije o podlagi so dobre...z moje strani samo +-i.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako....naročil Continental Sport Attack, ki bodo zamenjava dosedanjim Michelinkam Pilot Power (za vragam prve ne morm dobit nikjer v slo).

Review bo sledil v petek ali v nedeljo zvečer, ko se vrnem iz morja.

Pa da probam neki novega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qrc, do zdej se še nisem zaje*** z izbiro. Profil mi pa tudi deluje zelo zanimivo :whistle:

conti-girl-sa640.jpg

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 200 ojrof, +/-, odvisn od dimenzij.

Fripsi,da se nisi ti mal zmotil ,je to 120/160 ali 120/180!

Je to sport ali touring?

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko, niso continental sam baj d vej jest mam tut nove gume :yea1: , ko bo pa fripsi sprobu te bomo vidl kaj naprej. Glavno da te grde dol dam končnoo, jaaa :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke obema :D

Fripsi pazi mal na začetku pol pa boš povedu kako se obnesejo, bi jih verjetno tudi sam probal če ne bi že našel perfect gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, danes sem namontiral Continental SuperAttack. Tlak prva 2.5 bara, zadnja 2.7 bara.

Prvi občutki so zelo vzpodbudni. Če primerjam proti Michelin Pilot Power, se mi zdi da motor mehkeje pade v ovinek. Ko si enkrat nagnjen imaš občutek kot, da se voziš po tračnici. Motor niti ne mrdne. Dobil sem občutek, da če bi spustil motor, da bi kar tako ostal. Na začetku malo čudn filing, ko se ga pa navadiš pa :worship:

Na belih črtah, naspram Pilotkam, ni niti mrdnila.

Menjava smeri (S ovinki) potekajo mehko in precizno! "Feedback" je za moje pojme odličen.

Skratka, to so prvi vtisi po narejenih uvodnih 150-tih kilometrih. Priganjanja še ni bilo. Več bomo pa vidli po vikendu :naughty:

P.S.: Vprašanje je samo obrabe, sumljivo mehka mi deluje, čeprav naj bi jo uvrščali v razred Pilotk oz Metzelerk M3 (tako mi je bilo rečeno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!