Skoči na vsebino

Continental gume


Lucky

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

pred potjo sem dal novo zadnjo gumo ... po prevoženih skoraj 3900 km se po sredini še vedno vidi napis Conti Sport Attack :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, apirko pravi:

Je kaj hudo narobe če maš GT verzijo gume na ne tako težkem motorju?

daš kovče pa not 30kg :D

Razn da je mal bolj lesen občutek po mojem ne. Sicer jaz osebno mam raje navadne, ker GT mi je bolj "lesena" na občutek. Škoda ker nisi dal road attack2 evo. Kmet je zadovoljen, meni je tudi bila všeč, sicer sem vozil navadno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prodam conti road attack 3,zadnja 180/55,vozene cca1000km,cena 150eur. 041741412

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, luxsa pravi:

Prodam conti road attack 3,zadnja 180/55,vozene cca1000km,cena 150eur. 041741412

Nezadovoljen?

Men skor bolj kot pirelli angel gt

20180707_121102.thumb.jpg.dcecd2618512af634572f2805664d61e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma,nekak nimam dobrega obcutka,sem sel nazaj na mitas, gume so v Logatcu pri rumenem c.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes snel z mopeda. Bi rekel, da mi gre v desno bolje kot v levo. :P

IMG_20180709_091143.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S to se bolje pelje, moped ne sili vec pokonci. Continentalka je bila obrabljena v V profil, po desni strani ze do minusa... ;)

IMG-3abbba786eab9f7c9c21052fffde1f53-V.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, bikez said:

Michelin Pilot Power :naughty:.

Gre tud povprek povsem predvidljivo. :jezik::D

Boljse gume kot Conti na prejsnji sliki se nisem vozil. :worship: V celotni zivljenjski dobi se spomnim le enega zdrsa, pa se tisti je ostal nepojasnjen (verjetno nekaj na cesti). Medtem ko me je Dunlop Qualifier RR na zadnjem kolesu brez opozorila metala sem in tja po cesti. :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pilot Power 2CT jaz vozim že lep čas. Guma zdrži "nenormalna" zlorabljanja, jaz z njo nisem imel nekih težav, če pretiravaš, ti pove, da si šel predaleč, ni pa to guma za na pisto ampak to od nje niti ne pričakujem. Je pa zelo dobra v deževnem vremenu, sam po dežju se itak ne vozim rad. Bolj nepredvidljiva mi je bila Metzeler M3, Dunlop sem vozil dva kompleta in sem obupal. Od Dunlopa bi vozil GP Racer, ki pa je predrag. Zdaj sem nabavil Michelin Power RS.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, ProdriveR said:

Na FB-ju sem videl tole...

http://www.sm-moto.com/akcija/continental-contisportattack-120-70-17-in-180-55-17

 

Zgleda kr best buy tole. Me zanima, kolk so tole DOT?

Tocno tole gledam ze nekaj dni in se tolcem po glavi zakaj nisem tega opazil prej... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem imel prej na tuoni.. ok, sam pozrl jo je hitr.

Sicer jo pa jaz dobim za podoben denar.

dot je bil pa manj kot eno leto star.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam D211 bi ti mogl še prej pobrati? Al se motim? 

Jaz imam trenutno bridgestone S20 EVO in zaenkrat b.p. tudi obraba ni pretirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tezko recem.. sem naredil sele 700km, se to nevem ce?

Letos bo za mene bolj slaba sezona..

koliko km bos pa od oka naredil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud letos bol slabo kaže s furami :( 

Drgač so mi d211 zdržale dobrih 3000km, z bridgestonkami mam mal manj kot 3000km narjenih, pa recmo,da je na polovici. Tko da računam ,da bojo zdržale najmanj 6000km.

Popravljeno . Popravil ProdriveR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Kako se kaj obnese Conti Sport Attack 3 na mokri cesti?

Prednja Roadsmart 3 je na koncu. Zadaj imam trenutno Conti Road Attack 3 in sem zelo zadovoljen z njo. 

Spredaj bi dal nekaj bolj mehkega. Mitas mi ne disi, ker je baje slaba v mokrem, na zalivkah...odpade! Bistveno mi je, da se guma dobro obnaša v mokrem. Za videti je prodil RoadAttack in SportAttack zelo podoben. Odvodnjavanje je najbrz na podobnem nivoju.

 

IMG_20180814_123423.png

IMG_20180814_123307.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Rey pravi:

Kako se kaj obnese Conti Sport Attack 3 na mokri cesti?

men se super obnesejo po suhem in mokrem ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kdaj bo folku postalo jasno, da je "profil" na moto pnevmatikah zato, ker si je nekdo izmislil, da mora biti, in ne zato, ker je potreben!

@Rey  Razloži prosim, kam naj gre voda iz tistih sredinskih dezenov v pnevmatiki na sliki v prejšnjem postu!  :P ... so zaprti spredaj in zadaj!..   :D

Moto pnevmatika je ozka in okrogla...in vsa voda se takoj izrine levo-desno. (ne mi zdaj omenjati moto-GP pnevmatik... sem že pisal v preteklosti zakaj imajo profil)

Drugače je pri avtomobilskih pnevmatikah, kjer je prečni presek (na novejših avtomobilih) od 220-240mm in voda res nima kam iti in nastaja aquaplanning. Pri moto pnevmatikah tega ni.

Zalivke:

... primer, ko smo se enkrat peljali štirje, vsak na različnih pnevmatikah, jaz na GP Racer, en na Mitas, drugi na Conti...en pa na Briđitkah....   vsi štirje fiju -vijuu... malo na pošrek po zalivkah...  :D.

Profil na pnevmatikah je zaradi lepšega.... oz, tiste tahude pnevmatike imajo hud profil na izgled... druge touring, pa bolj umirjen.

Profil je zato, da ti policaj že od daleč vidi, al imaš znucano gumo al ne...   :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zivnorc govorim samo o prednji SportAttack, ki ima glede na sliko zgoraj skoraj identicen profil kot RoadAttack. Pri zadnji je razlika ocitna in mi je jasno kako je z izpodrivanjem vode. Npr.Mitas ima fuuul manj kanalov. Tale SportAttack pa deluje precej primernejsa za vodo kot npr.Mitas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!