Skoči na vsebino

Continental gume


Lucky

Priporočene objave

@maus na eicmi sem videl CSA4 ... 

Se vedno so grde, ampak manj kot trojka. 

Na pomlad gredo gor. 

 

20191109_123336.jpg

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
16 hours ago, Hytech said:

Je kdo vozil Conti Attack SM gume? Zanime me kilometrina (koliko km se z njimi naredi), grip v mokrem, pa grip na zalivkah in talnih označbah?

Fotografija osebe Samo Umek.

Prednja ima 4500km od tega 1000km do Splita in nazaj z dokaj umirjeno vožnjo zadnja pa ima na sliki 3500.

Oprijema nisem občutil nič več kot na M7RR, Mitas, Dulop sem pa večkrat lovil prednjo, ki je zdrsnila. Mogoče bi se razlika pojavila na pisti.

Namontirane na KTM 690 Duke R.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
pred 17 minutami, maus pravi:

Pa jih imam :P

Fotografija osebe Milan S Maus.

Fotografija osebe Milan S Maus.

Fotografija osebe Milan S Maus.

www.conti-moto.si 

sem jih kupu :jezik:

nekam ti jih je zožalo :P

bodo šle na feltne? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz pa včeraj naročil sprednjo RA3. Sem ugotovil, da je na indikatorju :O. Sem pričakoval, da bo zdržala še to sezono, pa sem se uštel. Tako da ta sezona ponovno na RA3, naslednja pa na SA4. Razen če bom moped menjal, potem mogoče kaj drugega... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ra3 lizal na multistradi in na sxu... Na sxu dva kompleta sprednja 11-12kkm, zadnja 8-9kkm. Na multistradi en komplet in obe dol pri 9kkm (zadnja zlizana, sprednja pa rata trda pri cca. 10kkm).

Sem bil pa ful zadovoljen z ra3.

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sigurno.

Zdaj vzel Pireli DR3, čisto tako, da malo zamenjam in sprobam spet eno malo bolj športno kot touring gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/29/2020 at 11:55 AM, Štrumfi said:

Koliko  si naredil km? Sam imam tudi ra3, in po 3.5tkm so komaj kaj rabljene, verjetno bodo dobre za 10tkm.

Zadnja je držala cca 11k, sprednja par k več. Je blo pa par dirkališč vmes, pa gre malo hitreje. Od kompleta lahko zagotovo pričakuješ 10k ali več, odvisno od načina vožnje.

9 hours ago, krucymucy said:

Toliko da bos se kupil? To je pomemben podatek.

Jza furam/bom fural že drugi komplet, tako da... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/29/2020 at 11:55 AM, Štrumfi said:

Koliko  si naredil km? Sam imam tudi ra3, in po 3.5tkm so komaj kaj rabljene, verjetno bodo dobre za 10tkm.

Po ~4500 kilometrih je že kar načeta. :huh:   Nekje med 8 in 9 tisoč bo zdržala. Tako nekako kot Angel GT. 

 

2019-10-27 14.00.23.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 19 minutami, LunaticFringe pravi:

Je že kdo fural sa4? Mnenja

Mausa vprašaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, LunaticFringe pravi:

Je že kdo fural sa4? Mnenja

 

pred 12 urami, Akito pravi:

Mausa vprašaj ?

v nedeljo prvič do kala in nazaj... občutki podobni kot na sa3... bilo je preveč prometa, da bi se kaj afnal.. do kolena gre, to vem ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem. Sprednja RoadAttack3 120/70 trese. Po montaži je treslo ko hudič... večja ko je hitrost, bolj je treslo belanco. Pri močnem zaviranju s sprednjo še toliko bolj... Po kakih 100-200 km se zadeve naenkrat umiri in trese manj, kot da bi se nekaj "uleglo". Grem nazaj k vulkanizerju, scentrirana v piko. Jo še 1x zbalansira. Mi pa pokaže, da guma malo pleše gor in dol, da ni ravna tekalna površina. Pravi da naj gumo reklamiram tam, kjer jo kupil. Kličem, se probavam zmenit in pravi da je 0,001% možnosti, da je guma kriva (govoril je za ta dotični model). Rekel je, da so mi mogoče diske zvili, ko so gumo montirali ali pa da je kaj drugega in ne more po telefonu ...

Hecno pa je tudi to, da zdaj, ko je vulkanizer gumo še 1x scentriral in montiral nazaj, da je tresenja manj... je pa še vedno bolj izrazito pri hitrostih od 100 naprej in pri zaviranju s sprednjo... 

Kake ideje kaj naj še probamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, apirko pravi:

Problem. Sprednja RoadAttack3 120/70 trese. Po montaži je treslo ko hudič... večja ko je hitrost, bolj je treslo belanco. Pri močnem zaviranju s sprednjo še toliko bolj... Po kakih 100-200 km se zadeve naenkrat umiri in trese manj, kot da bi se nekaj "uleglo". Grem nazaj k vulkanizerju, scentrirana v piko. Jo še 1x zbalansira. Mi pa pokaže, da guma malo pleše gor in dol, da ni ravna tekalna površina. Pravi da naj gumo reklamiram tam, kjer jo kupil. Kličem, se probavam zmenit in pravi da je 0,001% možnosti, da je guma kriva (govoril je za ta dotični model). Rekel je, da so mi mogoče diske zvili, ko so gumo montirali ali pa da je kaj drugega in ne more po telefonu ...

Hecno pa je tudi to, da zdaj, ko je vulkanizer gumo še 1x scentriral in montiral nazaj, da je tresenja manj... je pa še vedno bolj izrazito pri hitrostih od 100 naprej in pri zaviranju s sprednjo... 

Kake ideje kaj naj še probamo?

Ko gres na naslednjo turo, za probo snemi zadnji kovcek. Cudno se slisi, vendar mi je to svetoval izkusen vulkanizer, sem probal in res ni vec treslo. Slo je za gumo,  ki je ze od zacetka uporabe tresla pri 60 km/h.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, apirko pravi:

Problem. Sprednja RoadAttack3 120/70 trese. Po montaži je treslo ko hudič... večja ko je hitrost, bolj je treslo belanco. Pri močnem zaviranju s sprednjo še toliko bolj... Po kakih 100-200 km se zadeve naenkrat umiri in trese manj, kot da bi se nekaj "uleglo". Grem nazaj k vulkanizerju, scentrirana v piko. Jo še 1x zbalansira. Mi pa pokaže, da guma malo pleše gor in dol, da ni ravna tekalna površina. Pravi da naj gumo reklamiram tam, kjer jo kupil. Kličem, se probavam zmenit in pravi da je 0,001% možnosti, da je guma kriva (govoril je za ta dotični model). Rekel je, da so mi mogoče diske zvili, ko so gumo montirali ali pa da je kaj drugega in ne more po telefonu ...

Hecno pa je tudi to, da zdaj, ko je vulkanizer gumo še 1x scentriral in montiral nazaj, da je tresenja manj... je pa še vedno bolj izrazito pri hitrostih od 100 naprej in pri zaviranju s sprednjo... 

Kake ideje kaj naj še probamo?

mel dunlop roadsmart tresočo..z gumarji je jeba pri reklamacijah (nikol niso nč krivi).

Včasih problem reši: rotacija gume na feltni, al pa druga guma. reskiraj tistih 70€ montiraj SF+ in če ne bo treslo, več kok je ura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete. Bil danes pri Širniku. Še enkrat premontiral tastaro... bilo malo boljše... na koncu mi je zaradi mojega boljšega občutka gumo zamenjal z novo. Pohvalno za odnos s stranko. Take rabimo! Naslednjič grem zagotovo tja menjat gume.

Situacija je bistveno boljša, čeprav zdaj sem pa že malo psiho, da se mi še vedno zdi, da na trenutke nekaj trese... :) 

Popravljeno . Popravil apirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*redirka, briši... Najdu odgovor.

@maus

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!