Skoči na vsebino

Continental gume


Lucky

Priporočene objave

Saj gledaš v pravo smer. Preizkusil sem marsikaj, a na koncu mi najbolj sede Conti. Trail Attack 3 bo zanesljivo dobra izbira. Zelo podobna pa se mi je zdela še Pirellijeva Scorpion Trail 2.

Mnogi prisegajo na Metzelerjevo Tourance Next. Zame osebno ni na nivoju prej omenjenih.

Ko sem Pri Širniku spraševal za Mitas Terraforce mi je dejal, da je sicer povsem solidna, da pa znam biti razočaran glede na to, kar vozim sedaj...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da športne vec zdrzijo kot CRA3, moje po 2000 km

 

AA65D03E-13DF-4C01-B6AD-C4FD5CC56542.jpeg

0F4C484C-138F-402E-B69B-1BF3D46A5863.jpeg

Popravljeno . Popravil Loba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa res ...  res pa je, da letos nisem bil na jadranki .. tam mi jo kr pošteno nacufa ;)  ... pa mal sem se umirjeno vozu, ... pa mal sm str ratu :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker je bila Mitaska že čisto ravna sem moral kupiti nekaj novega.

Ni bilo poceni in upam, da bo enako dolgo ali celo bolj služila svojemu namenu.

 

Zdaj mi morajo samo še jajca zrasti, da bom robove malo bolj porabil, kot pri prejšnjih gumah ? 

 

Prvi občutki? Morda malo bolj udobna. V ovinek gre morda bolj po začrtani liniji. Ampak to je čisto amatersko mnenje.

IMG_5811.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, GucciSLO pravi:

Zdaj mi morajo samo še jajca zrasti, da bom robove malo bolj porabil, kot pri prejšnjih gumah ? 

Prvi občutki? Morda malo bolj udobna. V ovinek gre morda bolj po začrtani liniji. Ampak to je čisto amatersko mnenje.

Marsikoga preseneti, ker motor sam pada v ovinek... ko se tega navadiš postane občutek božanski ... jaz v nedeljo dam nove .. CSA4 naredil cca 8 kkm ;)

tvoja je Road ?

kar pogumno .. zaupaj v pnevmatiko .. drži kot pes, še posebi ogreta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno ta občutek padanja v ovinek me je navdušil na RA2...sam je bla po eni jadranki in enih dolomitih (skupaj dobrih 4000km) po mojem občutku še za dobrih 1000...ampak odlična guma, v rangu športnih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

Marsikoga preseneti, ker motor sam pada v ovinek... ko se tega navadiš postane občutek božanski ... jaz v nedeljo dam nove .. CSA4 naredil cca 8 kkm ;)

tvoja je Road ?

kar pogumno .. zaupaj v pnevmatiko .. drži kot pes, še posebi ogreta :OK:

Tako je RoadAttack 3. 

To ja, hecen filing, ko sem kar naenkrat nagnjen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, GucciSLO pravi:

Tako je RoadAttack 3. 

To ja, hecen filing, ko sem kar naenkrat nagnjen

sam kolen vn zalućaš in si že brusiš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, GucciSLO said:

Ker je bila Mitaska že čisto ravna sem moral kupiti nekaj novega.

Ni bilo poceni in upam, da bo enako dolgo ali celo bolj služila svojemu namenu.

 

Zdaj mi morajo samo še jajca zrasti, da bom robove malo bolj porabil, kot pri prejšnjih gumah ? 

 

Prvi občutki? Morda malo bolj udobna. V ovinek gre morda bolj po začrtani liniji. Ampak to je čisto amatersko mnenje.

IMG_5811.jpg

S kero mitasko primerjaš? TF ali SF+? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, GucciSLO pravi:

SF+ Sem dol snel

sigurno si boljso kupu, sam cena je pa verjetno x2? se splaca ,hmmmm...

ko sem vidu kaksno gumo si imel z mitas po 10.000km... ti loh recem da kokr spremlam teme o gumah da bos s to naredu 25.000km ? tko da bo prej stara ce se mal vozis oz bo po sredini ravna in bos spet menju ker ne bo lepo za vozit po ovinkih ... moje mnenje

ko das novo gumo gor je z skor vsako wau ker je prava oblika , tud ce bi dal zdej mitas novo bi bil pomoje hepi, oz bi se ti zdelo da gre leps v ovinek...

ugl. cez 10.000 pridi prosm javit kako in kaj da bomo vedli ☺️

p.s  men je sf+ ok , sam sredino mam tako ze pri 4.000 km kot ti pri 10..... ampak  ker delam mal km bo za zdrzat

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moji oceni je za naravnost kar nekaj boljša TA2 .. zadjo imam drugo gor z 12800km ki ima od tega v prvih 9600 13 ovinkov v klanec gor in 13 dol ostalo pa 120-130 na uro naravnost in po solidni vročini med 28 in 39 stC večinoma tankaj-vozi.. ja je bila kar ravna samo je bila prednja avonka tudi..

sta se pa v naslednjih kilometrih tudi na ovinkih solidno odrezali. 

TA2 mi sicer dosega par % (recimo 5%) nižji feeling zadaj na povprečnih asfaltih ... po dežju tam-tam z avonko , ki sem jih prej vozil (road rider) - kar dober občutek po mokrem..  tudi enakih %5 manjši oprijem pri startu - prej zavrti na gladkih površinah - in pri zaviranju. 

spredaj pa je RA3 kar nekaj dražja od avonke zato da sem obdržal roadriderko , ki me še nikoli ni razočaral .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj vožnja z novimi CSA4 ... erotična erotika ... nazaj grede sem se ustavil pri providi v Planini, kjer sem bil deležen aplauza :jezik:

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, maus pravi:

erotična erotika ... nazaj grede sem se ustavil pri providi v Planini, kjer sem bil deležen aplauza :jezik:

zarad erotike al zarad trdote ? ok mehkobe...     

 

 

 

gumo sm mislu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, thumper pravi:

zarad erotike al zarad trdote ? ok mehkobe...     

 

 

 

gumo sm mislu..

zaradi nove pnevmatike in velik profila ... pa še švabska je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa že na pogled limajo, tako da moraš pazit pod kakšnim kotom gledaš, da ti uče vn ne odlima ... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, maus pravi:

Pa že na pogled limajo, tako da moraš pazit pod kakšnim kotom gledaš, da ti uče vn ne odlima ... :huh:

Glede na limasto erotično erotiko moraš it daleč od mopeda scat da se ti žvarouma ne zalima na gumo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem jo sparal, pa je po 6.000km za zamenjat. 

Realno so te gume za 5.000km normalne voznje. So pa odlicne, samo na GG mi je zdrsnila malo. 

CSA4. 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnja korona je zdelala moje RA3.. zadnja ma še kak mm do indikatorja, trenutno sem na dobrih 6,5k km. Glede na pretekla leta, ko sem z zadnjo delal med 8 in 10 se mi zdi da je hitro šla... pa sem bil letos samo enkrat na pisti... Zdaj pa se že čudno obnaša v ovinkih (je najbrž že bolj ploščata), pa na kakem počenem asfaltu, moped kr potegne v svojo smer...

Mogoče sem mel malo več transferjev po AC, mogoče sem mel malce bolj nervozno desnico... kaj pa vem... vsekakor sem pričakoval še kak km več, a sem to sezono kljub koroni bistveno bolj užival na motorju kot do sedaj... Naslednje probam SA4...

Je*ena korona :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, apirko pravi:

Letošnja korona je zdelala moje RA3.. zadnja ma še kak mm do indikatorja, trenutno sem na dobrih 6,5k km. Glede na pretekla leta, ko sem z zadnjo delal med 8 in 10 se mi zdi da je hitro šla... pa sem bil letos samo enkrat na pisti... Zdaj pa se že čudno obnaša v ovinkih (je najbrž že bolj ploščata), pa na kakem počenem asfaltu, moped kr potegne v svojo smer...

Mogoče sem mel malo več transferjev po AC, mogoče sem mel malce bolj nervozno desnico... kaj pa vem... vsekakor sem pričakoval še kak km več, a sem to sezono kljub koroni bistveno bolj užival na motorju kot do sedaj... Naslednje probam SA4...

Je*ena korona :D

če se je rob naredil, je pri vsaki gumi tako, da je težko potem to zvoziti .. jaz z zadnjo delam okoli 7-8 Kkm  ... probaj CSA ... se mi zdi po pričevanju drugih, da CSA več dela kot CRA ... čudno .. potrebno je paziti tudi na pritsik .. tako kot pri vseh pnevmatikah .. če sta dva zadnjo kr na 3 napumpi ;) ... ko grem na daljšo pot, jo kr na 3 napumpam 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!