Skoči na vsebino

Pivo, Pivovarne, Pivnice in Pub-i


elbarto

Priporočene objave

mene boli glava po bandidosu,in to že po ene treh,štirih :ph34r: :hmm:

neki časa mi je blo vseen ker pir smo pil,ker so nam bli itak vsi zanič,važn da smo bli 'taglavni' :D

zdej pa,če se le da-kozla,prosim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še Hrvati so naredili spot - jedino što slovenci dobro prave je Laško pivo :notworthy:

no vsaj nekaj - hrvati pa še dobrega piva ne delajo ...

:lol1:

in je za njih mogoče reči:

jedino što hrvati dobro rade, su problemi na moru, kada popiju Laško pivo

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je Laško sicer zakon, zadnje čase se pa predvsem z Banditosom opijam, sem ugotovil, da lažje popijem 5 flašk banditosa kot pa 2 flaši pira, pa še glava me ne boli po njem. :beer1:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne pijes za druge. pijes ker tebi pase. .)

a dej ga no seri :D pač,bli so cajti k smo pil pir sam zato da smo ga pač pil.zdej pir res sede :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej ga no seri :D  pač,

1. faza: bli so cajti k smo pil pir sam zato da smo ga pač pil.

2. faza: zdej pir res sede :)

Mogoče je pa,

sam mogoče,

Zok v fazi,

katero si ti že preživel:

:hmm:

Ojmlaaaadoooosttiimooojaaaaaapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje čase se pa predvsem z Banditosom opijam, sem ugotovil, da lažje popijem 5 flašk banditosa kot pa 2 flaši pira, pa še glava me ne boli po njem. :beer1:

lp

Rudi

Pa sva že dva taka :D

Bandidos teče,kot sokec pa še glava ne boli po njem :OK:

Drugač pa če je na izbiro Union al pa Laško se raje odločim za Uniona :OK: ,če ga pa ni je pa tud Laško dober,čeprov ga pijem pol ure dlje,kot Uniona in še pačim se zraven :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše pivo je?

temno, vseeno katere znamke, ker mi vsako po nekaj litrih postane pregrenko in moram prešaltat na nekaj bolj sladkega npr. viski-kolo ali pa tekilo s fanto ali pa kar slammer... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je najboljše pivo: TUBORG!

Od slovenskih pa odvisno: UNION se mi zdi bolj umirjeno, nežnejši okus. LAŠKO pa bolj močno, udarniško....... <_< Aja, pijem pa oba, večinoma pa LAŠKO, da opazujem frende kako se zmrdujejo in se mi zdi neverjetno, koliko jim pomeni da si pripadnik LAšKEGA.......kot da imajo kaj od tega. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je Laško zakon se ve. Ampak, če bi moral izbirat bi se zelo težko odločil koga dati na prvo mesto. Bom izbral samo 3 vrsta piva, ki so mi najbolj blizu.

1. HEINEKEN

2. LAŠKO - ZLATOROG

3. NIKŠIČKO PIVO - obvezno v steklenici, najboljše pivo iz Juge! (Edino iz rajnke Juge, ki si ga dobil pred razspadom le te v USA (New York). Prepričal se pred 2 tednoma, da je še vedno legenda. V Nikšiču imajo namreč fantastično dobro vodo, ki ima enako temperaturo tako poleti kot pozimi. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!