Skoči na vsebino

Kateri antivirusni program?


Priporočene objave

Pred kratkim sm meu trojanca in na kompu Nortona in trojanca niti zaznal ni..pol mi je frend formatiral komp in gor dal antivirusni NOD32, ki pravijo da je najbolši program :)

kaj pravte vi?

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOD 32 :worship:

lp

Jest sm mel pa prej nod 32 k usi pravjo ko je hud, pol sm dav pa za foro kaspersky gor pa mi je kuj ene 2 trojanca najdu tko da nwm zdej mam pac tega gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mel pa prej nod 32 k usi pravjo ko je hud, pol sm dav pa za foro kaspersky gor pa mi je kuj ene 2 trojanca najdu tko da nwm zdej mam pac tega gor.

Kaspersky pravjo, da je tud dobr ja..sam nortona pa ne priporočam..nod 32, avast in mogoče tudi kaspersky pravjo da so še tabolši ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker antivirusni je dober....predvsem pa da porabi malo rama

mel sem ze nod 32(se mi ne dopade),bitdefender(nic ne najde),pa se mogoc kerga pa se ga ne spomnim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker antivirusni je dober....predvsem pa da porabi malo rama

mel sem ze nod 32(se mi ne dopade),bitdefender(nic ne najde),pa se mogoc kerga pa se ga ne spomnim....

Oba omenjena sta znana po tem, da sta dobra in da ne obremenjujeta mašine. Sam imam NOD-a in sem čisto zadovoljen, ćeprav mašino precej obremenjujem (igre).

Najbolje, da poiščeš seznam najbolje ocenjenih AV programov od nekega resnega vira in jih potem preizkušaš, dokler ne najdeš takega, ki ti ustreza.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker antivirusni je dober....predvsem pa da porabi malo rama

mel sem ze nod 32(se mi ne dopade),bitdefender(nic ne najde),pa se mogoc kerga pa se ga ne spomnim....

am.. AntiVir, AVG, Ad-Aware-bolj za cookie pa sam ga zaganjaš.. .)

Pejt pogledat na download.com pa poglej pod antiviruse, pa boš vidu kirga najbl dowloadajo (most rated) seprav je kr dober

malo pobrskaj bo že kaj našel :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj sem po kolegovem predlogu probal avg,...pa bomo videli,..prvi scan je bil dober,mi je vsaj vse cookie pocistil,tak da mozilla spet dela,pa racunalnik ni vec podobn unem 166MHz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

hjah na neki strani sem bral da je Kaspersky antivirus še daleč naprej od NODa :) :) :worship: še vedno: če je komp od sestre: sej obstajajo rešitve:

wine, ndiswrapper, etc (en tip prek NDISWRAPPERja dela celo programe za winse, laufajo mu vsi XP programi, samo znat moraš inštalirat)

:) moram poizvedet če obstaja KASP. ANT. za linux :)

(badvista.fsf.org)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sprobou Kaspersky

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :OK: :OK: :OK: :OK:

super duper ultra zadovolen 240 virusov & ostale pizdarije mi je najdu :D .... medtem ko spysweper sam 2 :glare: :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sprobou Kaspersky

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :OK: :OK: :OK: :OK:

super duper ultra zadovolen 240 virusov & ostale pizdarije mi je najdu :D .... medtem ko spysweper sam 2 :glare: :trance_33_sleep:

kaj pa si naredu glede MSN-ja

mene bojo ljudi ubil

k mi skoz tist pošilja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sm meu trojanca in na kompu Nortona in trojanca niti zaznal ni..pol mi je frend formatiral komp in gor dal antivirusni NOD32, ki pravijo da je najbolši program :)

kaj pravte vi?

yes :grim :OK:

NOD32 je najboljši !!!

Imam ga tri leta in super dela!

Povezava : http://www.nod32.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem mel Panda Antivirus. Original. Na leto smo dajal okol 5. jurju. Super program, bil sem brez virusov.

Danes imam Avast. Še zmer brez virusev.

Uglavnm, z obema sem zadovoljen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kaspersky pa nod32 sta zastonj?če sta mi loh kdo da link ker sam sem našel samo za plačevat ali trial :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben od teh dveh ni zastonj :trance_33_sleep: NOD32 uporabljam že nekaj let pa super dela :worship: seveda mu pa pomagam na čase s Ad-Aware Pro,Spybot Search&Destroy,CCleaner in Regitry Mechanic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 let pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

kakor sem nekaj časa nazaj bral, naj bi bil Kaspersky boljši glede tega ker pokriva več stvari... In na večih straneh so hvalili Kaspersky, je pa tukaj seveda vprašanje kako verodostojne so ste strani in kdo jih sponzorira, po moje...
jaz razmišljam o nakupu Kasperskyja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!