Skoči na vsebino

Kateri antivirusni program?


Priporočene objave

sam imam nortona 2004 pro pa virusov nimam.....občasno pa še kakšnega brezplačnega malo zaženem....

s pando so veliki problemi-ima jo punca na službenem programu pa je kr neki.....fasala virus panda pa ni zaznala nič.....

vprašanje kateri je najboljši in 100%.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ESET.NOD32.Antivirus.System

to je super antivirusni(imho)

deluje v odzadju in ti ga ni treba zaganjat če hočeš preverit za viruse, ker to dela avtomastko in sproti!! je trial za 30 dni potem pa tako dolgo kot ga imaš, toliko sekund moreš več počakati (npr. če imaš 30 dni po pretečenem roku za nakup moreš počakati 30 sekund ker drugače se ne vklopi) sem iskal drak da bi crackal pa nisem našo <_<

z nortonom nisem bil zadovoljen ker mi je vsepovpreko brisal fajle in po 2 mesecih sem mogo reinštalirati windowse ker je norton neke pomembne fajle pobrisal :wacko:

panda je tak-tak, trenutno uporabljam pandno titanium slovensko verzijo samo mi bo ju3 poteko trial, pa mi ni za crackat, tako da gre nod 32 spet nazaj gor :afro1: ( da ne bo kdo mislo, da sem zbrisal nod32 dol, formatiral sem celoten disk pa je tudi nod dol šou :( )

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljam Norman virus control. Nasel in ocistil/zbrisal fajle z virusi, katere npr. norton sploh ni nasel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se pa da dobit ta NOD32?? js sm neki isku, pa mi je same pejđe v cirilici vn metal, tak da ne zaupam glih najbolj vsemu skup... :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se pa da dobit ta NOD32?? js sm neki isku, pa mi je same pejđe v cirilici vn metal, tak da ne zaupam glih najbolj vsemu skup... :\

Jaz ti ga z veseljem prodam. Original verzijo seveda, da ne bo kdo mislil, da prodajam neoriginalne verzije. Če koga zanima mi naj pošlje PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Titanium od Panda antivirus - jest sm zadovoln bol kot z Nortonom. Problemi z virusi? Se ne spomnem več, kdaj sm jih meu. Poleg tega pa lahk potegneš dol z neta še Zone Alarm, je tut kr dobra zadevca - firewall.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mene pa tale nod 32 neki zajebava. Še do marca se mi je posodabljal (update) avtomatsko, pol se je pa kar nehal, oz. če zahtevam posodobitev, napiše ''virus protection is up to date, no update necessary'', kar mi je čudno, ker se je prej posodabljal skoraj vsak dan, zdej pa že dva mesca ne. V windovsih pa mi piše ''virus protection is out of date''. Imam pa registrirano verzijo (crack).

Zdej mam not vpisan tale strežnik za update: http://www.nod32.com/nod_eval/

A kdo ve mogoče še kšn server, ki ga lohk vpišem not ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa tale nod 32 neki zajebava. Še do marca se mi je posodabljal (update) avtomatsko, pol se je pa kar nehal, oz. če zahtevam posodobitev, napiše ''virus protection is up to date, no update necessary'', kar mi je čudno, ker se je prej posodabljal skoraj vsak dan, zdej pa že dva mesca ne. V windovsih pa mi piše ''virus protection is out of date''. Imam pa registrirano verzijo (crack).

Zdej mam not vpisan tale strežnik za update: http://www.nod32.com/nod_eval/

A kdo ve mogoče še kšn server, ki ga lohk vpišem not ??

A imaš probno verzijo, ali originalno celo. Licenca namreč velja 1 leto oz za kolikor jo kupiš.

Sam pa naredim tako, da naložim verzijo za en mesec zastonj, jo posodobim, po enem mesecu zbrišem (zbrišeš cel direktorij ESET V Program Files) in naložim na novo. Je pa zastonj, če ne štejem ADSL.

Popravljeno . Popravil bigi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa tale nod 32 neki zajebava. Še do marca se mi je posodabljal (update) avtomatsko, pol se je pa kar nehal, oz. če zahtevam posodobitev, napiše ''virus protection is up to date, no update necessary'', kar mi je čudno, ker se je prej posodabljal skoraj vsak dan, zdej pa že dva mesca ne. V windovsih pa mi piše ''virus protection is out of date''. Imam pa registrirano verzijo (crack).

Zdej mam not vpisan tale strežnik za update: http://www.nod32.com/nod_eval/

A kdo ve mogoče še kšn server, ki ga lohk vpišem not ??

Zgleda da v tem času ni bilo nobenega updata, ker meni tudi napiše da je updatan. Zadnja update pa je bla 21. marca 2006

Počaki, sej verjetno bo v kratkem času spet kakšna posodobitev .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da v tem času ni bilo nobenega updata, ker meni tudi napiše da je updatan. Zadnja update pa je bla 21. marca 2006

Počaki, sej verjetno bo v kratkem času spet kakšna posodobitev .)

Tralala. Poskusna verzija velja en mesec, potem se neha posodabljati. Posodobitve so vsak delovni dan v USA.

Glej objavo više.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj nod32 se je zadnjič updejtal danes - torej ti nekaj ne dela in si res rizičen .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa tale nod 32 neki zajebava. Še do marca se mi je posodabljal (update) avtomatsko, pol se je pa kar nehal, oz. če zahtevam posodobitev, napiše ''virus protection is up to date, no update necessary'', kar mi je čudno, ker se je prej posodabljal skoraj vsak dan, zdej pa že dva mesca ne. V windovsih pa mi piše ''virus protection is out of date''. Imam pa registrirano verzijo (crack).

Zdej mam not vpisan tale strežnik za update: http://www.nod32.com/nod_eval/

A kdo ve mogoče še kšn server, ki ga lohk vpišem not ??

imel isti problem.

Greš pod update setup, location in izbereš en drug server. Trenutno imam 82.165.250.33

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!