Skoči na vsebino

Kateri antivirusni program?


Priporočene objave

Tralala. Poskusna verzija velja en mesec, potem se neha posodabljati. Posodobitve so vsak delovni dan v USA.

Glej objavo više.

imam shekano verzijo, tko da se je redno posodabljala. No zdej sm dau pa ta server, k ga je napisal DejaVu in se posodablja :D

zgleda da so odkril, da ma velik folka shekano verzijo in da so blokeral update <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj let uporabljam PANDA (prej IS) in zdaj Platinium 2006 in nimam nobenih problemov ne z virusi ne z ostalo škodljivo kodo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

mene pa isto zanima kerga bi si downloadu? da bi mi use viruse pocistu, k sm biu ksne pou leta brez antivirusa prej in :angry: seveda mam comp pouhn virusou. trojancou pa tazga sranja :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz znanih razlogov uporabnikov :krneki: nod32 sem ga moral zamenjati z nekim drugim antivirusom.

Odločil sem se za BitDefender, ki je na preizkusih eden od "ta bul" antivirusov. Glede požrtnosti PCjevega "moja" (=mođa) ima enake lastnosti kot Nod32. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nod32 že vseskozi. Poskusil sem tudi bitdefender in je takisto odličen, ampak porabi več rama...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam pando titanium dela odlično, kolko pa požere rama pa procesora pa mi je vseeno ker je še kr nekaj na zalogi jih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam pando titanium dela odlično, kolko pa požere rama pa procesora pa mi je vseeno ker je še kr nekaj na zalogi jih

Ys imam isto - pa moram reč, da sem imel hude težave z njim, ker mi je blokiral mail program brez razloga, občasno pa cel internet .. dokler nisem telefoniral prodajalcem/zastopnikom na Dolenjskem, ki so priznali, da je prva 2006 varianta, ki je bila izdana v decembru 2005 nagajala in sem jo moral vreči dol ter naložiti novo dopolnjeno 2006 varianto - sedaj je sicer mir, vendar jim zamerim to, da niso obvestili vseh strank (katere imajo jasno v evidenci), da naj to narede, če imajo težave ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ys imam isto - pa moram reč, da sem imel hude težave z njim, ker mi je blokiral mail program brez razloga, občasno pa cel internet .. dokler nisem telefoniral prodajalcem/zastopnikom na Dolenjskem, ki so priznali, da je prva 2006 varianta, ki je bila izdana v decembru 2005 nagajala in sem jo moral vreči dol ter naložiti novo dopolnjeno 2006 varianto - sedaj je sicer mir, vendar jim zamerim to, da niso obvestili vseh strank (katere imajo jasno v evidenci), da naj to narede, če imajo težave ..

Prestopi k piratom. :grrr

No šalo na stran, ampak pri njih sem imel boljši odnos do "strank" kot pri uradnem trgovcu. :BUA:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

dovol imam ko vsak dan odprem mail in mi zloada 200 sporočil in več.... od tega 2 uporabna, ostalo sam drek (spam)

s čim se jih rešim?

LP ena jezna Gizmasta krota :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dovol imam ko vsak dan odprem mail in mi zloada 200 sporočil in več.... od tega 2 uporabna, ostalo sam drek (spam)

s čim se jih rešim?

Jst ti priporočam da menjaš naslov in potem paziš kje vse povsod puščaš naslov.

Če pa že rabiš brskat (se prijavljat) po čudnih straneh si omisli kakšen "fiktiven" naslov in ga uporabljaj v ta namen.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni to to lej

pazim in se resno ne prijavljam na neke bedarije... in imam za to res en drug naslov ki ga niti ne pregledujem :D

ma vseeno je hopsalo tolk dreka d je veselje :BUA: in tale mail mam za bol "uradne" zadeve ne vse sorta strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni to to lej

pazim in se resno ne prijavljam na neke bedarije... in imam za to res en drug naslov ki ga niti ne pregledujem :D

ma vseeno je hopsalo tolk dreka d je veselje :BUA: in tale mail mam za bol "uradne" zadeve ne vse sorta strani...

Vzemi program SpamAsassin. Sicer ne vem, kater program za e-pošto uporabljaš, ampak meni dobro dela z Outlookom. Če imaš svoj e-mail strežnik, pa ga lahko kar v strežniku namestiš.

Program ti potem oznaćuje e-maile kot [sPAM] in jih lahk ovsake tolko pregledaš, če ni slučajno kakega 'pametnega' med njih zabrisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!