Skoči na vsebino

Kateri antivirusni program?


Priporočene objave

NOD32

- malo memorije porabi

- malo proca porabi

- zelo ugodna cena!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me vaše izkušnje dobre in slabe z antivirusi.

Namreč jaz bi rabil en res zelo dober antivirus. Katerega imate vi inštaliranega in katerega mi priporočate?? :)

ZdravaPamet 31.0 ... najbolj pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZdravaPamet 31.0 ... najbolj pomaga.

Točno tako :OK:

Se sploh ne spomnim kdaj sem imel kakšen virus. Uh, se spomnim, da sem imel na 386 virus Yankee Doodle :lol1:

Nameščen pa imam Avast. BREZPLAČEN in soliden.

PS za manj osveščene: ni vsaka nadležna in škodljiva stvar, ki se ti na takšen ali drugačen način prikrade na disk, definirana kot virus. V osnovi poznamo še črve in trojanske konje. Celoten seznam pa je še mnogo daljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZdravaPamet 1.0 ...

osnovna verzija ze zelo dobro "brise".

samo _zalaufati_ jo je treba. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej zdrava pamet, potem pa še (meni najljubši) NOD32, pa vas nima biti česa strah. Js nimam nobenih problemov z njim že več let.. Posodablja pa se parkrat dnevno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ne vem, če sem ravno vdel pravo temo, but...

Imam problem z nekim virusom/spyware-om, ki ga ne morem ruknit dol ne z asavare-om ne z bitdefender-jem.

Na vsake nekja minut se odpre takšno okno, sicer samo klikneš zadevo in se zadeva zapre. Amak mi gre močno na živce :angry:

What to do?

post-463-1179221949_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kakšen "AdawareSE" si mogoče probal... al pa "Spybot - Search & Destroy".. probaj.. mogoče bo pomagalo.. drugače se pa da tut po registrih brisat... samo če ne znaš.. ne priporočam :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AdawareSE imam, ampak štekne preden pregleda do konca :slap: , Spy bot S&D mi pa niti ni všeč (je par mesecev nazaj naredil štalo na mojem kompu)

Če ne pa C format pade, tamala itaq nima nič pametnega na kompu razen moje muzike :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti pride prav tut kakšen REGCLEANER.... mogoče bi kaj pomagalo :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AdawareSE imam, ampak štekne preden pregleda do konca :slap: , Spy bot S&D mi pa niti ni všeč (je par mesecev nazaj naredil štalo na mojem kompu)

Če ne pa C format pade, tamala itaq nima nič pametnega na kompu razen moje muzike :devil:

Probi Spyware Terminator

Drugače pa jst uporabljam AVG antivirus....super zadeva, pa še free.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ne vem, če sem ravno vdel pravo temo, but...

Imam problem z nekim virusom/spyware-om, ki ga ne morem ruknit dol ne z asavare-om ne z bitdefender-jem.

Na vsake nekja minut se odpre takšno okno, sicer samo klikneš zadevo in se zadeva zapre. Amak mi gre močno na živce :angry:

What to do?

Poskusi nod32

Drugače je pa zadeva sigurno v registru in se jo da onemogočiti.

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ne vem, če sem ravno vdel pravo temo, but...

Imam problem z nekim virusom/spyware-om, ki ga ne morem ruknit dol ne z asavare-om ne z bitdefender-jem.

Na vsake nekja minut se odpre takšno okno, sicer samo klikneš zadevo in se zadeva zapre. Amak mi gre močno na živce :angry:

What to do?

Poskusi v varnem načinu. Takrat se ne naloži vse. To bi moralo pomagati. Če pa to ne...hm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to nerabs nobenga antivirusa sam hods na take strani k si ziher ce ga pa slucajno dobis pa sam komp sformatiras in je resen problem :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tegale Yanke Doodle sem pa tud jst fasu pr 486ki :D

hehe, tega si mogu se sam zalaufat da se je nalozu u memorijo :>

The only way to infect a computer with a file infecting virus is to execute an infected file on the computer. :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AdawareSE imam, ampak štekne preden pregleda do konca :slap: , Spy bot S&D mi pa niti ni všeč (je par mesecev nazaj naredil štalo na mojem kompu)

Če ne pa C format pade, tamala itaq nima nič pametnega na kompu razen moje muzike :devil:

po formatu C pa Ubuntu gor ppa si rešen antivirusu in virusu in svega sranja... :wub: I LOVE UBUNTU :wub:

po formatu C pa Ubuntu gor ppa si rešen antivirusu in virusu in svega sranja... :wub: I LOVE UBUNTU :wub:

aja pa saj ti piše kateri internetni naslov obiskat, pa poli registrycleaner instalirat pa poup zaprt pa ga ne dobiš več!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po formatu C pa Ubuntu gor ppa si rešen antivirusu in virusu in svega sranja... :wub: I LOVE UBUNTU :wub:

To je od tamale komp, se pravi linux/ubuntu/other staff no go.

Bomo danes vžgali c: format, samo da dobim windowse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je od tamale komp, se pravi linux/ubuntu/other staff no go.

Bomo danes vžgali c: format, samo da dobim windowse

sej ene par špilu se da dobit :D samo moraš met program :D da ga instaliraš :D rabiš majstra - mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pred kratkim sm meu trojanca in na kompu Nortona in trojanca niti zaznal ni..pol mi je frend formatiral komp in gor dal antivirusni NOD32, ki pravijo da je najbolši program :)

kaj pravte vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!