Skoči na vsebino

Triumph Sprint ST


Noise

Priporočene objave

Prvi vtisi so nori, naredil dobrih 100km in se režal čisto vsako sekundo.

Kljub temu da je še vedno v utekanju in ga je treba malce paziti se že na trenutke vidi kaj vse je skrito v njem in komaj čakam da bo prvi servis za mano. :grim

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No ta teden ga peljem na servis. Trenutno sem po navodilih za utekanje pri 6000 obratih. Do rdečega polja jih manjka še 4000.

Še vedno se mi smeji vsakič ko ga vžgem, še posebej pa ko odpreš ročico za plin in začutiš nvaor. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl, samo tale filmček naredi zelo veliko krivice, ker je zvok hudo slabo posnet :D

Čakaj, da bom lahko svojega odprl do rdečega, pa se bomo potem menili :D

Danes servis ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes servis ...

pol pa kar do rdečega :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Evo še par slikic moje zverine.

[attachmentid=89878][attachmentid=89879][attachmentid=89880]

Sem naredil tudi posnetek zvoka ampak z telefonom tako da je posnetek grozno slab, bom poizkusil še z kakšno drugo napravo pa upal da bo rezultat boljši.

Do sedaj pa še vedno samo :worship: :worship: :worship:

Navora polhna kapa. Mrcina vleče od najnižjih obratov do maksimuma fenomenalno zvezno. Zvok pa je tako ali tako trovaljna simfonija :OK:

post-3574-1168970793_thumb.jpg

post-3574-1168970822_thumb.jpg

post-3574-1168970834_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC, a lohk nardiš še eno fotko od spredaj? Tista obroba na lučeh je sexy :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ker sem bil lani tik pred nakupom Sprinta ST 06 sem zdaj izkoristil priliko in sem na enourni testni vožnji primerjal letnik 07( kateri ima malo višjo krmilo kot 06) z FZ1S.Presenetila me je fenomenalna veterna zaščita pa tudi položaj je dober za mojo velikost. Motor, menjalnik, zavore pa me v primerjavi z FZ1S niso najbolj prepričale, amortizerjev in okvirja pa ravno ne morem primerjat ker ni bilo primernih cest, je pa FZ1S vsekakor bolj okreten. Res pa je ,da v eni uri ne morem dati neke točne ocene primerjave neznanega motorja z motorjem katerega vsaki dan vozim.

P.S.

Če bi bila cena motorja primerljiva z Yamaho bi ga vsekakor kupil.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. No kot voznik 06 sprtina še par informacij. Serijsko so zavore na sprintu "progresivne", se pa jih da z enostavnim posegom pri serviserju poštimati da so skoraj takšne kot pri SS motorjih (v okviru garancije seveda). Pred kratkim mi je serviser to poštimal in moram reči, da je sedaj občutek na zavori fenomenalen (kar velika razlika). Menjalnik je glede na motorje, ki sem jih dosedaj vozli zelo dober in natančen. Glede mašine pa ne vem, je razlika v konjih med FZ1 in pa ST-jem. Kar pa se recimo tresljajev tiče in pa navora pa test 15 mašin, ki ga je opravila nemška revija pove vse. 1050 zmgala :worship:

Ampak seveda, je verjetno zelo opazno, da sem res zadovoljen lastnik sprinta in vse skupaj že meji na rahlo zaljubljenost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tukajle je en fimček iz neta s takšnimi izpuhi: Rori

Jaz pa bom verjetnoo nekaj podobnega posnel takoj ko se vreme malce izboljša. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No pa sem za letos uspel nabaviti še tole modifikacijo. Ker delam kar veliko km letno sem se odločil za kufre. Malce bolj praktično.

Testna vožnja do morja tale vikend uspela kljub na trenutke kar močni burji.

post-3574-1186482082_thumb.jpgpost-3574-1186482112_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, sploh od zadaj zgleda prva liga. Pa tudi dosti prostorni zgledajo. Si poskusil čelado dat not ?

Na pogled bi morala it brez problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm...hudo lep ja :-) ; pa tut na zadnjem zicu se sedi fejst udobno :yes: , ti kec kr prid še kdaj naokoli :yea1: pa fripsa vzam sabo :wub: . Drgač pa iz mojega slikovnega materiala morm rečt da ipak moja ritka mau bolj zgleda na zadnjem zici ko pa fripsijeva :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Drgač pa iz mojega slikovnega materiala morm rečt da ipak moja ritka mau bolj zgleda na zadnjem zici ko pa fripsijeva :naughty:

tudi ostali bi to gledali :eek: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!