Skoči na vsebino

Triumph Sprint ST


Noise

Priporočene objave

lepi izpuhi :notworthy:, lep dizajn, lahko pa bi imel vsaj USD prednje vzmetenje, bolj udarno barvno noto in malo bolj berljive instrumente (neizstopajoce barve, majhn font 'n'stuff... :blink:

aja, pa silhueta, zadnji del pa mono nihajka me malo na VFR spominjajo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res izredno lep dizajn in barva(meni full eleganten),samo kje so pa te grde vilce najdli mi pa tud ni jasno :cry: Drugače pa meni trenutno en korak pred vsemi japonci v dizajnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, komi čakam na prve teste. Sicer pa se Triumphov nekam malo proda v

SLO; cena, servisi???

Tole je pa res mikavna zadevšna.

lp, Pjotr.

Neaktivnost zastopnika in s tem povezana nepoznanost znamke, pomoje. Drugače pa super motorček, samo vilce bi bile lahko malo "močnejše".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vilce bi bile lahko malo "močnejše".

ne mi rečt: vozil si ga in to trdiš na podlagi svojih izkušenj z motorjami te vrste? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelozelo vsec. Ce bi imel se malo plastike manj... :)

običajno imajo modela Sprint ST in Sprint RS. RS ima samo poloklep (kot recimo FZS600 ali 1000)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mi rečt: vozil si ga in to trdiš na podlagi svojih izkušenj z motorjami te vrste? :angry:

mislil je na pogled. tud js mislim, da bi tak moped zasluzil USD. tole zgleda rahlo neugledno... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mi rečt: vozil si ga in to trdiš na podlagi svojih izkušenj z motorjami te vrste?  :angry:

Tako kot je že Zok ugotovil sem mislil na pogled (delujejo "švoh"-pretenke in grdo zgledajo, vsaj zame). Očitno je bilo preveč dvoumno napisano.

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislil je na pogled. tud js mislim, da bi tak moped zasluzil USD. tole zgleda rahlo neugledno... :blink:

Ličen izdelek! :D Me precej spominja na Aprilio futuro, ampak prednje vilice bi res lahko bile USD........ :hmm:

Pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en dober liter prostornine pa "samo" 125KM - športnik.  :hmm:  :hmm:  :?  :?

Zgršil si glavni atribut, trivalnik :naughty: .

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se samo sladko smejim nekaterim izjavam. Nekatere pa res daje zavist. :kva2: Pa, da nebo kaj narobe. Saj vem, da je od vsakega motor - firma najboljši-a. In prav je tako. Ampak, da znajo angleži delat dobre in lepe motorje je še enkrat potrjeno kot nič kolikokrat že pred tem.

Pa lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY -AVE TRIUMPHATOR! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv,sploh izpušne cevi (aprillia) !?! :?

preveč podoben že videnimi "plastičarji"!! :BUA:

je pa vsaj Anglež... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še podobnosti z Benellijem, Ducatijem, MV Agusto in desetinami japoncev... :hmm:

zelo neizvirno, razen v samem mašini!! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se samo sladko smejim nekaterim izjavam. Nekatere pa res daje zavist. :kva2: Pa, da nebo kaj narobe. Saj vem, da je od vsakega motor - firma najboljši-a. In prav je tako. Ampak, da znajo angleži delat dobre in lepe motorje je še enkrat potrjeno kot nič kolikokrat že pred tem.

Pa lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY -AVE TRIUMPHATOR! B)

Motor je super! Če je vreden pohvale se ga pohvali in pika. Lahko pa tudi kako mnenje podamo o moči, vilicah ,itd..........mislim da to ni znak zavisti. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!