Skoči na vsebino

Triumph Sprint ST


Noise

Priporočene objave

Motor je super! Če je vreden pohvale se ga pohvali in pika. Lahko pa tudi kako mnenje podamo o moči, vilicah ,itd..........mislim da to ni znak zavisti. :hmm:

tako je... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Še vedno čakam....čakam na kakšno večjo zbirko fotk,podatkov.......a v galeriji samo stari modeli :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Zelo všečen tudi meni... žal ima vsaj eno veliko napako: stane 2,8 MSIT - mač tu mač...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumph je znan po svojih trivaljnih masinah in tudi v novem sprintu ST je trivaljnik (podoben kot v novem speed triplu).

O znacilnostih trivaljnikov je bilo ze veliko receno - naj bi se bolj vrteli kot dvovaljniki(manjsi bati pri isti kubaturi, krajsa rocica - posledicno vecja moc) in imeli boljsi navor pri nizkih obratih kot stirivaljniki. Torej vmesna varianta. Nisem se vozil trivaljnika tako da ne dam roke v ogenj. Gotovo pa je res, da je prejsnja generacija triumphovih trivaljnikov zelo visoko cenjena med moto-novinarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potekajo malo čudni pogovori.....morda pa bo Klimbra že v začetku naslednjega leta gor sedel..... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Generalni zastopnik:

IPSeKOM d.o.o.

Cesta Ljubljanske Brigade 17, Ljubljana

Samo eno vprašanje...ali ima omenjeni zastopnik svojo trgovino...oz. kje prodajajo Triumphe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Generalni zastopnik:

IPSeKOM d.o.o.

Cesta Ljubljanske Brigade 17, Ljubljana

Samo eno vprašanje...ali ima omenjeni zastopnik svojo trgovino...oz. kje prodajajo Triumphe...

Tako kot si napisal naslov, je pravilen. Poišči njihovo telefon. št. ter zahtevaj g. Marjana Jezo kateri ti bo z veseljem podal vse podatke okoli nakupa tega lepotca ( seveda, če si resen kupec). Zagotovo se da dogovorit tudi za kakšen popust. To mi lahko verjameš - lastna izkušnja. Sam motorin pa je po izkušnjah in testih napravljenih na zahodu noro dobra stvar. Kot pravijo nekateri, več kot priporočljivo in vredno svoje cene.

Lep pozdrav izpod vinogradov! Rocky - Ave Trimphator! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Slišal sem da imajo tile motorji težave z hladilnim sistemom, ve kdo kaj več o tem? In pa če ima kdo od motosvetovcev tole mašino bi bil vesel za kakšne informacije iz prve roke glede vzdrževanja.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal sem da imajo tile motorji težave z hladilnim sistemom, ve kdo kaj več o tem? In pa če ima kdo od motosvetovcev tole mašino bi bil vesel za kakšne informacije iz prve roke glede vzdrževanja.

L.P.

Jaz pa sem zasledil, da nevzdržna vročina puhti izpod oklepa. Da ni to povezano?

Sicer pa je všečen motorček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm kar sem jaz zasledil, naj bi šlo za segrevanje sedeža zaradi izpuha speljanega pod njim. Takšna zadeva se da zlahka popravit.

Sem pa nekje dobil informacijo, da naj bi prav hladilni sistem imel neke težave. Bo treba še mal raziskat, drugače je pa motor vizuelno in drugače :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Generalni zastopnik:

IPSeKOM d.o.o.

Cesta Ljubljanske Brigade 17, Ljubljana

Samo eno vprašanje...ali ima omenjeni zastopnik svojo trgovino...oz. kje prodajajo Triumphe...

Od letos niso več zastopniki oni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm kar sem jaz zasledil, naj bi šlo za segrevanje sedeža zaradi izpuha speljanega pod njim. Takšna zadeva se da zlahka popravit.

Sem pa nekje dobil informacijo, da naj bi prav hladilni sistem imel neke težave. Bo treba še mal raziskat, drugače je pa motor vizuelno in drugače :worship:

Glede vzdrzevanja in tezav z hladilnim sistemom, ti bo najvec vedel povedat sam Jerman, tako da ga lepo poklici in vprasi... Je pa mislim da tukaj na netu tudi nussy, ki bo tudi vedela kaj vec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izredno lep, meni všeč že nekaj let

british green

supergreen

Lepa zadeva. Barva je pa :worship:

Čeprav sem zvedel, da je to serija pri kateri so se pojavljale težave s hladilnim sistemom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!