Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• perry
      Če bi Versys bil avto, bi ga takoj kupil. Relativno poceni, se ne kvari, uporaben, varen... ker pa je to motor, pri njem pogresam malo več, nekaj kar ne moreš opisati s podatki, statistiko... Zato Versys nikoli ne bo v moji garazi.
    • RobiRoberto
      Hip Hip Hura za Robertota in njegovega asistenta  , ki bo v sredo v Ljubljani na Srebrničevi ulici prevzel nov akumulator  za njegov stari foun ...   +  👍
    • DAMI34
      kot moderator mi ni potrebno prav nič vedeti o motorjih, le red moram delati  in tule bova o moderatorjih zaključila, ker je omemba tega dela prav nepotrebna in neprimerna. Lahko mi pa napišeš, da kot član/motorist vozim samo en segment. In to je pa res. Še najbolj mi sede ta drža, zato pokončnega sedenja nočem. Sem pa vozil kar nekaj SUVjev in zaenkrat mi kot karakter še najbolj sede KTM 1290 ADV   Da motorji postajajo in prehajajo vedno bolj drug drugemu v segment, da so ST mopedi bolj za dirkanje in ST bolj za udobno križarjanje, da novinarji celo primerjajo ST in SUV je pa že dolgo. Poglej primerjave, celo KTMGT vžejo kdaj v primerjavo z GSom... Kot voznik/lastnik pa morem vedeti samo nekaj: 1. da mi je lep 2. da ustreza temu kar hočem od mopeda Vse ostalo (vključno z blagovno znamko) je zanemarljivo, oziroma koliko je kaj dražje pri vzdrževanju, kvarljivosti itd..pa spoznaš ko se voziš. Tako da, toliko o blagovnih znamkah, kaj si o znamkah mislim pa si poglej pri spodnji sliki, lahko gladko zamenjaš znački, je prepuščeno lastniku in njegovemu filingu za koliko se mu je podaljšal, ker vozi neko blagovno znamko ps. Versač ima čisto dovolj velike in udobne mere kot večina cestnih SUV    
    • vandrovec
      Ne bom, ker bi kot moderator to moral vedeti, ampak razumem nekoga, ki stalno vozi le en segment motorjev. GS in XR nista in ne bosta v istem primerljivem razredu, čeprav tudi novinarji tlačijo včasih v primerjavo "hruške in jabolka". Prvi od teh križancev je bila Yamaha TDM, takrat čudo, sedaj se je ta segment okrepil, ker je nekoliko udobnejši od športnih cestakov...
    • DAMI34
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!