Skoči na vsebino

Triumph Sprint ST


Noise

Priporočene objave

prvo hvala za izkušnjo s prve roke, taka je vedno najbolj realna. kako pa je kaj z okvarami, se je kaj kvarilo in bolj pomembno kako je z dobavo rezervnih kosov? do sedaj sem veliko slišal o triumphu predvsem pohvale, prav tako o benelliju ali mv agusti, sam ko pa ti kaj gre si malček v dreku ker ne upaš lih do avto trgovine in kupit nadomestni del :) Upaš lahkosamo na Ebay:) 

Da ne boš presenečen za rezervne dele. So določeni deli za triumpha cenejši od japonskih motorjev, poštar ti jih pa dostavi lahko v parih dneh iz Anglije. Kolikor pa jaz poznam motoriste z ST-ji pa delajo samo redne servise. Maš pa na Primorskem tudi servis za Triumphe pa se še tam mal pozanimaj.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje, svečke, zračni filter in kar je še ostale potrošne robe. Drugega čisto nič, prevoženih 70.000km in ne popije niti kapljice olja. Potrošno robo je serviser imel vedno na zalogi, druge zadeve (daytona batke za zavore) pa dobil v parih dneh. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lep, čudovit... tudi v živo sem ga videl...

 

...edino 22000 v 8 letih?...sicer tudi če jih ima 3x več je cena čist okej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pravila MC Gremium in vseh njihovih suportov Black Seven predpisujejo samo črne motorje. Če ga nimaš ga moraš prebarvat ali prelepit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cika hvala za reklamo :D

 

Malo me cajt baše, da bi skakal okoli motorje gledat ampak kakšno pa lahko rečem tukaj :D

 

Glede tega ali je primeren za začetnika ne vem, verjamem, da je veliko motorjev, ki bi bili za začetnika veliko bolj primerni zaradi teže, drže na motorju in enostavnosti manevriranja na mestu. Po drugi strani pa kjer je želja je tudi volja. V zakup je potrebno vzeti, da je sedež dokaj visoko, kar pomeni da je udoben pri vožnji lahko pa za koga s krajšimi nogami pomeni stopicljanje pri manevriranju na mestu. Težišče je zaradi poteka izpuhov malce višje, kar se ponovno pozna pri manevriranju na mestu, pri sami vožnji pa praktično ne.

 

Kar se tiče same ciklistike, zmogljivosti sem povedal že v predhodnih objavah veliko, motor se pelje super. Kar se cene tiče se mi zdi too good to be true ampak mogoče sem tukaj pristranski.

 

Po eni strani vem, da so nekateri mc-jevci do svojih motorjev skorajda pretirano pedantni in jih imajo poštimane v nulo, po drugi pa sem tudi videl kaj se z velikokaterim motorjem, ki se potepa po zborih, dogaja in takšnega motorja ne bi imel niti pod razno, kam sodi prej omenjeni nimam pojma. Pregledal bi zadnji del, kjer se hitro vidi ali je bila guma žgana ali ne, pa tesnila pri mašini ali kaj olja mezi.

 

Za svojega sem že nekajkrat reke,l da ga bom prodal, pa mi kar nekako ne rata ga dati na avtonet, jebat ga, razen praznega akumulatorja letos na začetku sezone me še ni pustil na cedilu, dela ko urca in zbijat tudi ne mislim kilometrov, da bi ga lahko prodal. Ima kolkor ima, dela kot se spodobi sem prvi lastnik in do zadnjega kilometra vem kaj se je z njim dogajalo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Ne morš verjet, ta hudič kr noče crknat. Pa še vedno niti kaplje olja ne popije. Kaka rajngla. 

 

 

post-3574-0-54760400-1400525077_thumb.jpg

post-3574-0-09587000-1400525148_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki kurac od motorja imaš! Skoz dela pa nimaš razloga za menjavo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da stalno neki šraufa samo povedat noče :P

to je itak števc naprej prevrtel, da nam lažno upanje zbuja :lol:

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec, te čist razumem. To so pač angleški polizdelki, ki kar delajo pa delajo pa..................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

s castrol racing -om ne boš veliko zgrešil pomoje..številke so pa napisane v manualu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Malo obujam mrtvo temo... Ker se že par let ni nihče nič kaj javil... Zanimam se torej za menjavo motorja, letos je že čas... In je Sprint 1050ST seveda v najožjem izboru. Pa imam v osnovi dve vprašanji:

 

1. Kako držijo kaj vaše šprinterke dandanes? Od 2014 ni noben nič kaj resnega objavil, pa me zanima, ste še vedno tako zadovoljni (če jih sploh še kdo ima ? )

 

2. Prodaja kdo svojo angležinjo? :)  Trenutno je samo ena na avto.netu, pa še to od preprodajalca, verjetno od naših zahodnih sosedov... Še ima kdo kaj za ponudit? Z nakupom se mi sicer ne mudi, pač do naslednje sezone rabim novo mašinco. Za letos bo še Suzi poskrbela da mi ni dolgčas ;)

 

 

Lp,

Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Bg pravi:

1. Kako držijo kaj vaše šprinterke dandanes? Od 2014 ni noben nič kaj resnega objavil, pa me zanima, ste še vedno tako zadovoljni (če jih sploh še kdo ima ? )

 

2. Prodaja kdo svojo angležinjo? :)  Trenutno je samo ena na avto.netu, pa še to od preprodajalca, verjetno od naših zahodnih sosedov...

če 5 let ni noben zajamral - ja potem se vozijo brez težav..

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14034465   tega si mislil? no za 4000 ali pa 3950 pa to kar je narejeno poleg servisa - ni ravno drag če je cel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima svoja leta, torej bi moral ceno nekoliko stolči navzdol. Pri 40.000 je načeloma nastavitev ventilov, obvezno preveriti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spomladi sm gledal zelo ličnega, (sicer rdeče barve) s kufri in abs, za 2700. Če me spomin ne vara, je bil 2008, že s povišano balanco in železnim rezervarjem. Tako de, ja, ta je kar drag. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thumper upam da se ne motiš... naj držijo še vsaj par let, da še mam jaz kaj od njih no ? 

 

 @dlicen  koliko je stroška z nastavitvijo ventilov od oka?

 

@Kugelschreiber Hjoj, kaj bi dal da bi enega takšnega našel zdaj... ?   Levo ledvico po tamalem ?

 

Drugače vam pa hvala fantje. Bom še malo počakal na kakšno drugo ponudbo, pa da vidim, preden se zaletim na prvo žogo... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, MARJA pravi:

@Bgmal poglej še na  mobile.de …...

 

Hvala Marja, to je bila dobra ideja! :) Preverit moram edino finančno koliko se mi to splača, ker nastane kar nekaj novih stroškov z uvozom, koliko vem... :D   No, je pa par luštnih zverinic gor ;)

 

Lp,

Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Bg pravi:

 

 @dlicen  koliko je stroška z nastavitvijo ventilov od oka?

 

 

Mah, saj veš, odvisno od izvajalca. Velikostni razred 400 eur, recimo. Predvsem pa je važen zanesljiv podatek, če je to bilo že izvedeno pri teh km.

Drugače pa ja, to je motor, za katerega se splača pogledat tudi v tujini. Tudi v Italiji imaš kar velik bazen tega.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, dlicen pravi:

Mah, saj veš, odvisno od izvajalca. Velikostni razred 400 eur, recimo. Predvsem pa je važen zanesljiv podatek, če je to bilo že izvedeno pri teh km.

Drugače pa ja, to je motor, za katerega se splača pogledat tudi v tujini. Tudi v Italiji imaš kar velik bazen tega.

Hvala, sem malo pobrskal ja, in je ponudbe dejansko malo morje, pa cene so tudi kar dobre... ?  Čeprav me skrbi da se bo cena z uvozom hitro dvignila za kakega jurčka, če ne celo več.... Potem pa nisem kaj dosti profitiral... ?

 

Lp,

Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!