Skoči na vsebino

Amortizerji


_jezus_

Priporočene objave

Jest sem se pa s speedfightom zaletu pa zvil vilco. Pol sem pa dal vilco poravnat(je res dobr poravnana), zdej pa se mi zdi prednje vzmetenje popolnoma drugačno.

Prej je bilo zlo trdo. Zdej pa kol se peljem po kakšnih neravninah, al pa jamah mi tak nekej čudno zadoni, kokr da bi do konca usekal. Sj najbrž tut gre do konca. Zanima pa me zakaj to, ker prej so bli tako trdi, da ni šans da bi ti ga zabilo do konca.

A je mogoče možno, da tista paloca, ki drži tudi zavorne čeljusti, ne bila dovolj privita nazaj. Ker tisto sem samo odnehal in ne mrazdrl, ker se je ful težko odvijalo. kokr da bi bla notr kakšna guma al pa vzmet. A ve kdo kj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

če ti je uni tip tko doro popravu vilce spet nesi h njemu in reči da so premehki amoltizerji pa ti bo že naštelal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

mene zanima če kdo ve kolko olja gre v prednje vilce v zip piaggio fast rider ? Ker deluje bol po stopničkah in majo mal črnih flekou vilce sems e odločil da jih obnovim (če je šlo pr kawasakiju bom valda tut skuter pogruntau) 

Oljno in prašno tesnilo sm našu, nikjer pa nisem videl podatka kolko olja naj bi dal notri, ve kdo to ali pa kje bi našel ta podatek. (nisem našel pametnega service manuala na netu)

 

LP

p.s.: uapm da bo še kdo vidu to temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, naredil servis, semeringi so bli po 18letih cela jeba za vn dobit iz amortizerja je steklo vn neki črnega podobnega ničemur. Amortizerji so zelo česko sestavljeni, skupaj jih drži fedr, tako da sao en šrauf na vrhu in en spodi in vse razpade. Na pvg v kopru so mi povedali da skuterji ta mali nimajo olja ampak mast. Tako da sem v usak fedr dal pest masti. Tako da verjetno tudi drugi mali skuterji nimajo olja.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!