Skoči na vsebino

BMW K 1200 R


SiR

Priporočene objave

Kaj novega o tem motorčku?

Je že kaj znana cena?

pri nas še ni cene, nemške cene dosegljive na http://www.bmw-motorrad.de/de/de/products/..._roa_k1200r.pdf (13.000€ + oprema)

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en se že vozi po mojem kraju - import iz DE. dobro zgleda!!!!

...malo si se zmotil - DVA se že vozia po Sl.B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tale PavarCup je pa :wub: ...

Čez deset let si ga bom morda lahko privoščil ( 10 let starga :cry: )

post-38-1119512720.jpeg

post-38-1119512787_thumb.jpg

post-38-1119512879_thumb.jpg

post-38-1119512919_thumb.jpg

post-38-1119512927_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, v Sl.B sta že dva :grim .

Cena za model z ABS, aktivnim podvozjem, gretjem ročk,športna platišča...po besedah lastnika 3.8 Mio SIT (kupljen pri Avtoaktiv). Na pogled ni glih srnica (motor je dolg kot ponedeljek :closedeyes: ) moram pa vseeno priznat, da ma ene par par zanimivih detaljev :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr to bi blo za mene :hooray: . Pa da se ga da še solidno natovorit... :worship:

Sam cena... :headbang:  :cry:

dva. :yes:

samo cena......... :slap: kot si rekel: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva. :yes:

samo cena.........  :slap: kot si rekel:  :wallbash:

:topic: tri. (pod pogojem, da je zadnja črka S namesto R) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

pa na da ga kdo na Financah testira in seveda posledično razkazuje na Bavarcu ! Bom "mojega" klošarja izpred Mercatorja povprašal kako in kaj je s tem, če noben na Motosvetu nič ne ve ! :P

Izgled motorja: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hum se mi zdi da motor zanalašč noče bit lep...ampak bolj "respectdamadafakapress"...se prav bolj hijena k lev...bolj pitbull k irski seter...če ga vidiš v živo ti je prec jasno kdo bi rd hlače nosu...sej veste tist "kva pa bulš a b se rd krvav useknu"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba priznati, da ima določene prave komponente, da bi mu jih lahko pravi sportaši zavidali, sam zakaj spet neke drastične spremembe oblike?

Do zdaj, ko si rekel BMW je bilo vedeti o neki stalnici o nekem standardu.

Morda se motim,sam po moje naj se držijo tistega kar so počeli in ne tega kar se lotevajo letos. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš konfekcijo pojdi v trgovino in pač kupi kar imajo na zalogi.

Če pa hočeš kaj bolj po meri ukrojenega pol pa obstajajo posebni izdelki, ki pa na žalost niso dosegljivi vsem.

Na žalost vozim velikoserijsko konfekcijo vendar moje želje segajo nekje sem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Baje se v SLO že vozi nekaj BMW K 1200 R. Zelo bi me zanimala vožnja s tem motorjem - se bom pozanimal, kje imajo testne. Lepota pa je relativna stvar. Sam se sicer navdušujem nad italijanskim designom, vendar pa me je ta 'moped' z navorom (ob štirih cilindrih) resnično navdušil. Velja tudi za najudobnejšega v kategoriji 'nagcev'. Žal pa naj bi bila njegova najslabša komponenta - zavore!

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal pa naj bi bila njegova najslabša komponenta - zavore!

:grrr tesni K1200S (ista zadeva, a z oklepom) je imel preklemano dobre zavore..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr tesni K1200S (ista zadeva, a z oklepom) je imel preklemano dobre zavore..

Sam še nisem peljal niti S niti R. V zadnji številki revije Motosi je objavljen test motorja (K1200 R) - kjer omenjajo katastrofalno slabe zavore (servo) in popolnoma zgrešen ABS druge generacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pravim da vsak čita kar hoče čitat........ :BUA: Bo treba najt kakšno večjo oz. bolj realno zamero

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so pri tem motorju zavore katastrofalne, potem drugi motorji zavor sploh nimajo !!!!

Peljal sem k1200s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so pri tem motorju zavore katastrofalne, potem drugi motorji zavor sploh nimajo !!!!

Peljal sem k1200s

peljal K 1200 S in sem istega mnenja, zavore za :eek: dobre, si oči praskaš iz vizirja!

a je motoSi kako reklamo od AvtoAktiva zgubil da jim bremze ne primejo več? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se v SLO že vozi nekaj BMW K 1200 R. Zelo bi me zanimala vožnja s tem motorjem - se bom pozanimal, kje imajo testne. Lepota pa je relativna stvar. Sam se sicer navdušujem nad italijanskim designom, vendar pa me je ta 'moped' z navorom (ob štirih cilindrih) resnično navdušil. Velja tudi za najudobnejšega v kategoriji 'nagcev'. Žal pa naj bi bila njegova najslabša komponenta - zavore!

V torek sem bil na Avtoaktivu in mislim, da se da dobit za testirat (skoraj) vse. Pokliči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!