Skoči na vsebino

MOTO KLUBI - ustanovitev...


Thundercat

Priporočene objave

Ja nisem zasledil teme o MK-jih(in MC-jih)!

Zato me zanima kdo od vas je v MK-ju oz v MC-ju!

Pa tudi tisti ki niste nikjer, SKRATKA mnenja o SLO Moto Klubih!

Thundercat

"Ne pustite se povoziti"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pripadam s srcem in dušo Moto clubu AMD TAM Maribor, 50 članov prisrčno vabljen nismo tak nori kot pravijo še bolj (oni iz Pesniškega ovinka verjetno slišo)no ja saj tudi do Šentilja kako vdarimo

pa ne se prestrašit nič ni res samo napihujejo, smo čisto fejst pebi

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

funkcija "isci" pod "splosno" - imas tri teme,ce pa isces samo po naslovih se ti jih odpre pet.

isces pa najbrz "MC - splosna vprasanja in ....."; tu najdes skoraj vse,kar zelis.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Uredil - Ice on 10/01/2002 11:08:33

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

S še nekaj čez 20 forumaši pripadam SoloRidersom, ki pa nismo klub, temveč združba.

Brrrm

...prijetnih ljudi...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem tudi clan enga kluba... Ne povem katerega. Hard core bratovscina v kateri vec steje srce kot karkoli drugega!

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo,

nisem član nobenega kluba, ker mi razni "vaški predsedniki, precedniki in ostali pomembneži" grejo na k.....

Motor mi pomeni svobodo, zrak (sam de pihlja), da delam to kar čem, se peljem kamor čem in kakor čem, skratka, pure pleasure, zato se nočem "klubizirat".

V Slov.Bistrici se motoristi neformalno družimo (trenutno okoli 30 grešnih duš - seveda pa je v Bistrici še vsaj nekajkrat več motoristov), imamo svojo internet stran, hodimo na ture in izlete (trije so bili ravno sedaj v Afriki, z motorji seveda-dobili so se tudi s Stanovnikom), skratka smo iskreni prijatelji in tudi radi pomagamo drug drugemu. Druščina je zelo pisana; direktorji, podjetniki, gostilničarji, tekmovalci, navadni smrtniki in -ice, ni važno kaj voziš in kakšen čas imaš na Grobniku, važno je da si faca, dober kolega, s čim večjo dozo humorja in veselja do vožnje z motorjem, to je nekaj , kar šteje med nami, če pa gremo "cestarji" včasih malo dirkat, je pa to izključno za naše veselje!

LP iz sončne strani Pohorja in sorry za malo daljši odgovor , Sam.

(P.S. kaj več si lahko ogledate na www.motoristi.alcad.si)

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat še nikjer, se pa nameravam pridružiti Furryju, Ghostu in ostalim MTT-jemcem.

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kluba kakega kluba??-sam da si član motosveta pa si car!!

To je beseda, pero!

Motosvet rules.

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Halo,

nisem član nobenega kluba, ker mi razni "vaški predsedniki, precedniki in ostali pomembneži" grejo na k.....

Motor mi pomeni svobodo, zrak (sam de pihlja), da delam to kar čem, se peljem kamor čem in kakor čem, skratka, pure pleasure, zato se nočem "klubizirat".

V Slov.Bistrici se motoristi neformalno družimo (trenutno okoli 30 grešnih duš - seveda pa je v Bistrici še vsaj nekajkrat več motoristov), imamo svojo internet stran, hodimo na ture in izlete (trije so bili ravno sedaj v Afriki, z motorji seveda-dobili so se tudi s Stanovnikom), skratka smo iskreni prijatelji in tudi radi pomagamo drug drugemu. Druščina je zelo pisana; direktorji, podjetniki, gostilničarji, tekmovalci, navadni smrtniki in -ice, ni važno kaj voziš in kakšen čas imaš na Grobniku, važno je da si faca, dober kolega, s čim večjo dozo humorja in veselja do vožnje z motorjem, to je nekaj , kar šteje med nami, če pa gremo "cestarji" včasih malo dirkat, je pa to izključno za naše veselje!

LP iz sončne strani Pohorja in sorry za malo daljši odgovor , Sam.

(P.S. kaj več si lahko ogledate na www.motoristi.alcad.si)

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Svaka čast!!!!

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zaenkrat še nikjer, se pa nameravam pridružiti Furryju, Ghostu in ostalim MTT-jemcem.

Accelerate 'till you see God, then brake.

Upam da nebo kdo vido kaj si napiso ni MTT ampak AMD TAM, MTT je konkurecca kar se društev tiče nič hudega se boš privado z lahkoto verjami

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidim da večina ste v mk, mc ....

Me pa zanima MOTOSVET?Kako postaneš član, kakšne so dolžnosti...

Sprešujem zgolj informativnu ker sem že večkrat vidu MOTOSVET majico po bikerski sceni!

Thundercat

"Ne pustite se povoziti"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja vidim da večina ste v mk, mc ....

Me pa zanima MOTOSVET?Kako postaneš član, kakšne so dolžnosti...

Sprešujem zgolj informativnu ker sem že večkrat vidu MOTOSVET majico po bikerski sceni!

Thundercat

"Ne pustite se povoziti"

Še 26 postov napiši, pa boš uradno član. Potem si pa še majco kupi.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Še 26 postov napiši, pa boš uradno član. Potem si pa še majco kupi

Poste kar piši, do ene od tistih 20 majic, ki obstajajo, boš pa bolj težko prišel.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa bi se teh 20 majic razdelilo med najbolj glasne "new cammerje".

Khmm....kje naj se zglasim

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lahko pa bi se teh 20 majic razdelilo med najbolj glasne "new cammerje".

Khmm....kje naj se zglasim

Accelerate 'till you see God, then brake.

Wrong Georgi, te majice so že vpile neki švica prvobornih forumovcev !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat, mislim, da na 2. forumskem srečanju, smo se z njimi še obmetavali in si lahko zmišljevali ali bi malo večjo, ali malo manjšo, potem pa so izginile iz območja proste trgovine in so le v zasebnih zbirkah>

Čeprav moja bolj neugledno počiva nekje v omari, vendar se počasi zavedam, da postaja vse bolj iskana cunjica. Gram kar danes popoldne z njo v bančni trezor

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Takrat, mislim, da na 2. forumskem srečanju, smo se z njimi se obmetavali in si lahko zmisljevali ali bi malo večjo, ali malo manjso, potem pa so izginile iz območja proste trgovine in so le v zasebnih zbirkah.

Čeprav moja bolj neugledno počiva nekje v omari, vendar se počasi zavedam, da postaja vse bolj iskana cunjica. Gram kar danes popoldne z njo v bančni trezor

Brrrm

Neverjetno... A to so une iz Venish? Vidis, kaj pomeni biti prebrisan... Edino FS na katerem sem bil, pa imam majico.

Me is good...

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gram kar danes popoldne z njo v bančni trezor

Brrrm

V trezor ti bo še uspelo priti, ven pa že ne več.

Tudi bankirji vedo kaj je dragocenost.

brezmajčketebodospustilivenpress

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Wrong Georgi, te majice so že vpile neki švica prvobornih forumovcev !

nope,lojzi niso vse

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!