Skoči na vsebino

MOTO KLUBI - ustanovitev...


Thundercat

Priporočene objave

nope....ne boste me prostovoljno dolocili se za kaksno sranje

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hočemo majčke hočemo majčke

in? kup si jih.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj si pa glasen!

Ja kje jih te naj clovek kupi?

Sicer pa mislim, da razen tistih nekaj, ki sem jih videl na NFS, te majcke sploh ne obstajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja vidim da večina ste v mk, mc ....

Me pa zanima MOTOSVET?Kako postaneš član, kakšne so dolžnosti...

Sprešujem zgolj informativnu ker sem že večkrat vidu MOTOSVET majico po bikerski sceni!

Thundercat

Član si že s tem, ko pišeš na forumu. Če se pa začneš z nami družiti, pa še toliko bolje. Ni pa nobenih obveznosti, vsak dela, (skoraj) kar hoče. Največ pa štejejo dejavnosti, ko se kdo potrudi za vse motosvetovce - recimo pomaga pri organizaciji srečanje, dogovarjanju za izlete z motorji in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Sem pa kaj pol...

Motoristico? Ocitno ti italijanscina ni cisto jasna...

BTW: sprasujes pa res ciste bedarije...

Pa ti meni povej, ali je boljsi 2slojni trsi skret papir ali trislojni mehkejsi...

point: vsak ma svoje misljenje in nobenga ne briga, kaj drugi mislijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

mi smo ustanovili moto kulb.pa bi ga radi mau po slo raznesli, da bo bolj znan. a ma kdo kk nasvet?? drgač loh pišete tut na naš forum darkbikers.8.forumer.com pa mi tm kej napišete.hvala

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, vsak vikend organizira, nek klub, taksen ali podoben kot vas, moto srecanje! Tam boste spoznali klube, raznesene po sloveniji in ostali klubi bodo spoznali vas.

Mislim, da je to edini nacin. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našitek na jakno, pa se srečanj drugih klubov udeležujte in tako prijateljstva z drugimi člani klubov "sklepajte".) Načinov je še pa še .) Še boljša varijanta, zbor organizirajte in vse motoriste slovenije na zastonj pir povabite :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa se v nedeljo popoldan z našitki na jakni razsut na Kačjih ridah. Pol bo pa res vsa vesoljna Slovenija vedla za vas. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še boljša varijanta, zbor organizirajte in vse motoriste slovenije na zastonj pir povabite :D

Pozdrav od Roberta

jaa, tale način se tud men zeloo dopade... če pa še kakega kralja živali na vsako mizo vržete, bo pa uspeh zagarantiran.... grem zdej mal un link pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

darkbikers???? svašta.......

lahko pa ostanete tudi neopaženi....... ne verjamem da ste tako pomembni da se vam splača kazat....

če te preveč opazujejo te lahko doleti kakšna nevšečnost...

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko nekak.bi se rekl

poglej malo po koledarju v forumu kaj ostali klubi delajo...fajn je da se zadeve lotite z udejstvovanjem v dobrodelne namene..kaka krvodajalska, obiski centrov otrok....

namreč s tem delate dobro sebi in drugim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš tistega ko se srečata dark bikers in invisible bikers ?  :rolleyes:

ne .... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš tistega ko se srečata dark bikers in invisible bikers ?  :rolleyes:

... in potem se priklati mimo še invinCible biker ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne... zej pa resno.

Slovenija ima vragsigavedi koliko moto klubov (tam okoli 200, bogtejobo DVESTOOO!!!) in je seveda prodor novega kluba iz anonimnosti že kar podvig.

Prvič (mogoče te bo to razočaralo): prodor iz anonimnosti je precej dolgotrajen postopek, ki traja najmanj eno sezono, običajno pa nekaj let;

Drugič: dobro spoznajte moto klube v svoji okolici, družite se z njimi in prijateljujte (v kolikor ustanovitvi novega kluba ni botroval kak 'špetir' znotraj že obstoječega);

Tretjič: motozbor with free beer je seveda opcija vendar bo potrebno dobiti zelo dobrega sponzorja :D , organizacija zbora popolnoma neznanega kluba pa bo zelo verjetno finančni fijasko;

Četrtič: kot sta že zapisala c0Li in Robert - obiščite čim več motozborov (če je potrebno tudi več kot enega na vikend), da vas drugi spoznajo in obrnjeno. Če vas vidijo organizatorji v velikem številu, vam skoraj gotovo vrnejo z obiskom vaše moto žurke.

Evo samo nakaj malega za začetek...

GOOD LUCK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!