Skoči na vsebino

MK Rokovnjači


Rokovnjač

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

in leto je naokoli:

Moto klub ROKOVNJAČI, v soboto, 09.02.2008 ob 16h, na smučišču Kandrše, organizira 4. Zimski moto tabor. Gre za srečanje družabne narave, namenjeno predvsem članom moto klubov, lokalni družbi in ostalim navdušencem nad tovrstnim športnim dogajanjem.

Rdeča nit dogodka bo tekmovanje s pležuhi oziroma spust s poki. Tekmovalci se bodo najprej pomerili v kvalifikacijah, najboljših 32 pa naprej v paralelnem tekmovanju. Uradni trening bo v petek 8.2.2008 ob 18h na smučišču Kandrše.

post-3877-1200390577_thumb.jpg

tukaj se klik na

pravilnik_ZMT08.pdf

prijavnica_ZMT_08.pdf

Lepo vabljeni!

vec na ---> rokovnjaski forum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pridem...

Upam da sneg zdrži in da ga ne pobere kaka odjuga. Letos ga ima baje več kot prejšnja leta. Ga je decembra kar dobro šopal, jaz pa :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pridem...

Upam da sneg zdrži in da ga ne pobere kaka odjuga. Letos ga ima baje več kot prejšnja leta. Ga je decembra kar dobro šopal, jaz pa :headbang:

bomo kaksno gobico rezerviral zate! :rolleyes:

ti sam zlozljiv stol prines, v kolikor ga potrebujes? gor bodo samo klopce... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo kaksno gobico rezerviral zate! :rolleyes:

ti sam zlozljiv stol prines, v kolikor ga potrebujes? gor bodo samo klopce... :whistle:

Kaj bom s stolom,če imam pa km stran posteljo :evilgrin:

Tvoje klopce so mal nizke za mene,sploh letos ko sem spet mal bl trd (tko kot pred dvemi leti) :rolleyes:

naredim jutri eno slikco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
:hmm: ... jaz bi tud cajt mela za tole ... sam s kom it :?

Saj nas bo dovolj, zato za družbo ni treba skrbet! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vsako leto, bo za moto prijatelje, na voljo VIP cona (arafat z luckami), limonce, juice-vodka, piskotki, tako da se le upogumite, redarju povej kam pases in si v igri!

pohvalit moram se nase clane oz sponzorje, ki so se tudi letos zelo potrudili pri nabiranju nagrad, tako najboljse tekmovalce caka:

- vikend izposoja HONDA CBR 1000 RR

- vikend izposoja MB S razred

- vikend izposoja ATV

- stevilne praktične nagrade (moto oprema, pneuvmatike, potovalni kovcki,... )

zdej se drzimo pesti za vreme, pomagajte nam tudi vi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nas bo dovolj, zato za družbo ni treba skrbet! :OK:

Saj me družba tam ne skrbi... do tja se je treba spravit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj me družba tam ne skrbi... do tja se je treba spravit...

kva, a se je suzukiju akumulator spraznu? :P

ma dej, bos pa ja nasla kaksen prvoz al kva? sej do Kandrs imas max 20km, prespis pa lahko pol kr tam! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva, a se je suzukiju akumulator spraznu? :P

ma dej, bos pa ja nasla kaksen prvoz al kva? sej do Kandrs imas max 20km, prespis pa lahko pol kr tam! :)

jao, pa saj ni problem prevoz.... mam jaz svoj motorček, pa avto, kolo, z rolerji bi tudi šlo... no problem... mislila sem družbo... eh, pozabi :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, pa saj ni problem prevoz.... mam jaz svoj motorček, pa avto, kolo, z rolerji bi tudi šlo... no problem... mislila sem družbo... eh, pozabi :krneki:

....s pležuhom... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, pa saj ni problem prevoz.... mam jaz svoj motorček, pa avto, kolo, z rolerji bi tudi šlo... no problem... mislila sem družbo... eh, pozabi :krneki:

no kje ste zdej vsi princi na belih konjih, k se dnevno fockate v "pomembnih" temah? evo, tukaj skoraj povabilo na zmenek... :whistle:

drugac bom sel pa jest ob 11h v soboto mimo tvojih krajev, pa greva skupaj? sam pol bos morala gor se pomagat postavit prizorisce in ostalo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kje ste zdej vsi princi na belih konjih, k se dnevno fockate v "pomembnih" temah? evo, tukaj skoraj povabilo na zmenek... :whistle:

drugac bom sel pa jest ob 11h v soboto mimo tvojih krajev, pa greva skupaj? sam pol bos morala gor se pomagat postavit prizorisce in ostalo... :P

eh, kakšen zmenek... s fanti tu nikoli še nič ni bilo.... :whistle:

a 5 ur rabite za postavljanje :blink: pol pa rabte res mišice, da vam pomagajo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, kakšen zmenek... s fanti tu nikoli še nič ni bilo.... :whistle:

a 5 ur rabite za postavljanje :blink: pol pa rabte res mišice, da vam pomagajo :yea1:

se ena izjava, ki potrjuje neprimernost forumskih dogovarjanj za uresnicitev tovrstnih želja... :worship:

ni fora v misicah, ampak o strategiji, ves kolk je to enega dela in psihicnih naporov, bo treba vmes mal pocit, se posoncit, mogoce kej spit pa tko... :whistle:

pocasi ze zabe kolje, da se creva ne strgajo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!