Skoči na vsebino

Amortizerji - razno


premza

Priporočene objave

in se pozna pri voznji zamenjava zadnje vzmeti?je pozibavanja kaj manj?ali tega ne reši trša vzmet?

Trša vzmet ti reši samo da neudarja do konca še sploh,če sta dva na motorju ali pa precej prtljage.Ponavadi je to na vseh motorjih nastavljivo.POZIBAVANJE pa reši SAMO 100%-tni blažilec(amortizer). :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kako si naredil. Si ga obnovil? Kako se obnese?

Se mi podobno pojavlja pa ne vem ali obnovit ali novega.

Lp

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Mene pa zanima če ima kdo kšne zanič(poškodovane) prednje vilice od gsxr 1000 k7.Rabil bi tist šrauf na vrhu,kjer se štela trdota(kompleten).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Sicer imam v spominu da je že odprta tema nekje ampak je ne dobim :D

 

Rabim malo pomoči letos morem narediti servis sprednjega vzmetenja in potrebujem olje showa Suspension Fluid SS-8 ve kdo kje bi se dalo to dobit pri nas?

 

Pa še ena zanimiva tabela če menja kdo olje sam doma http://mahonkin.com/~milktree/motorcycles/fork-oil.html

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš to kot da ti zmeče bate ven pri 200 ..  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer imam v spominu da je že odprta tema nekje ampak je ne dobim :D

 

Rabim malo pomoči letos morem narediti servis sprednjega vzmetenja in potrebujem olje showa Suspension Fluid SS-8 ve kdo kje bi se dalo to dobit pri nas?

 

Pa še ena zanimiva tabela če menja kdo olje sam doma http://mahonkin.com/~milktree/motorcycles/fork-oil.html

 

Kaj pa, če bi se na Gašperja Čarmana v Sori obrnu?  041-516-600

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že dobil. Drugače sem pa klical tudi njega ampak nima tega olja in daje not drugo olje ampak tiste oznake na embalaži se precej razlikujejo med proizvajalci ;) sem dal v temo pod motocikli link do tabele kjer so testirali olja in lahko vidiš kake so razlike in kako se olje obnaša ko je mrzlo in ko je toplo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

naročiš kitajce iz anglije pa trše vzmeti..pa dobiš v paketu sestavljene amortizerje pa navrh še "heavy springs" kuverto..brez doplačila..pol morš pa sam zamenjat..

20180606_185505.jpg

20180606_185825.jpg

20180606_190002.jpg

20180606_190122.jpg

20180606_190928.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!