Skoči na vsebino

BMW F 650 GS


Andrej666

Priporočene objave

quote:Daj mi povej kolk je najvišja hitrost pa do katere se voziš še dokaj udobno?

Sem spraskal do 170 km/h, udobje je do 140 km/h...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:Daj mi povej kolk je najvišja hitrost pa do katere se voziš še dokaj udobno?

Sem spraskal do 170 km/h, udobje je do 140 km/h...

Ejkej

Po števcu 180 km/h z vetrom v hrbet. Udobje do 120-130 km/h odvisno od vetra. Pa brez top cas-a seveda.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj je tu slucajno kdo iz MB ali okolice, ki bi mel 20 minut casa da mi v zivo pokaze svojo F 650 pa razgled opremi se s kakim dobrim nasvetom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

V soboto nabavil dve leti star BMW 650 GS.

Je kot nov. Vozen malo (7000 km).

Prvi vtisi zelo ugodni.

Najbolj me je zafrkavala ergonomija. Navajen na Virago 250, sedaj pa ta motor, to je razlika kot dan in noč.

Do 2000 o/min je mal nebogljen in trese. Od 2000-7000 o/min si pa kralj.

Pospeški fantastični ! Vem da se mi bodo nekateri, ki imate razne super stroje smejali, ampak jaz sem do sedaj samo Virageca fural, to sedaj je pa taka razlika, da ni za povedat.

Po makadamu pa mala malica.

Tip ki mi ga je prodal, je knjigo z navodili založil ali izgubil. Pa me zanima, kje bi jo dobil. Kakšno reč bi le bilo dobro prebrati.

Če mi jo kdo posodi za skopirat, bi bil zelo hvaležen.

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto nabavil dve leti star BMW 650 GS.

Je kot nov. Vozen malo (7000 km).

Hmm, Ran, zdaj pa gruntam - moj kolega je ravno prodal dve leti star BMW - kaj pa, če gre za isti motor? Je tvoj BMW rdeče barve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto nabavil dve leti star BMW 650 GS.

Je kot nov. Vozen malo (7000 km).

Hmm, Ran, zdaj pa gruntam - moj kolega je ravno prodal dve leti star BMW - kaj pa, če gre za isti motor? Je tvoj BMW rdeče barve?

Ja, če imaš kolega na Gorenjskem blizu Tržiča potem je dost verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je Mačica svojo Transalpko umetno gor držala.

Jaz bom pa moral tega pri življenju držat.

Pa bom začel.

To je trenutno najboljši motor, ki se ga da dobit .

8)

P.S.

V moji garaži

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je Mačica svojo Transalpko umetno gor držala.

Jaz bom pa moral tega pri življenju držat.

Pa bom začel.

To je trenutno najboljši motor, ki se ga da dobit .

8)

P.S.

V moji garaži

:D :D

Kaj, se ti je že kej zameril pa je to vabilo za tatove? :twisted:

Ne vem no... nekak bi šlo tkole, če bi se moja malenkost odločala med temi motorji:

TA

KLE

F650

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker prej še nikoli nisem tega motorja vozil me je malo motilo šklocanje pri prestavljanju. Posebno iz lera v prvo, kot bi eno staro kosilko vozil.

Pa vprašam danes mehankarja na servisu kaj je to, pa prav da je normalno.

Me ne moti več, če pravi, da je normalno.

Sam Viragec se pa lepš prestavlja.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW........ v nedeljo sem videl v vojniku F650 GS v :shock: policijski izvedbi ......bbbnjjjjiHUAAHUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA....... za dol past´.pekast na kvadrat. :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW........ v nedeljo sem videl v vojniku F650 GS v :shock: policijski izvedbi ......bbbnjjjjiHUAAHUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA....... za dol past´.pekast na kvadrat. :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:

Še dober da nisem policaj. Bme prec za peka zamenjal.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne ran,samo tiste torbe ki jih je imel gor obesene...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ......lahko bi malo bolj razmisljali,kako to....... eh cel je zgledal "bul taku" ......made in doma spacano...... :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes zjutraj zakurblu ogrevane ročke, pa takoj spet ugasnu.

Sem mislil, da mi bo prste prežgalo.

Ja za kakšno temp. zunanjega zraka je to narejeno.

In v kateri poziciji stikala je prva stopnja.

Če kdo ve naj mi pove.

8) :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tiste rocke se obnesejo ce mas gor rokavice, drugac je pa res pocas kmal prevroce.

prva stopnja je pa khm... prtisnes na levi del (vsaj pri mojem), tisto se pa nekako ze da zdrzat tud brez rokavic, samo ce je toplo zuni je tud tisto mal tečno :)

drugac pa ogrevane rocke zakon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tiste rocke se obnesejo ce mas gor rokavice, drugac je pa res pocas kmal prevroce.

prva stopnja je pa khm... prtisnes na levi del (vsaj pri mojem), tisto se pa nekako ze da zdrzat tud brez rokavic, samo ce je toplo zuni je tud tisto mal tečno :)

drugac pa ogrevane rocke zakon :)

Najbrž res. Jaz sem na desni del pritisnil, pa je bilo za te vremenske pogoje hitro preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

A ima moj motor kakšno "skrito"stikalo da bi se luči izključile.

Sedaj se mi samodejno ob vžigu prižgejo.

Kar je zelo "genialno" rešeno, predvsem ob začetku sezone, ko imaš akumulator od zimskega spanja mal švoh in se mora poleg obračanja motorja še z razsvetljavo matrat.

Včeraj mi je z zadnjimi vzdihljaji vžgal.

Sem se že videl s klemami v roki,... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima :?

sm ze jaz gledal to, ampak je edina varianta da se mal z "avtoelektriko" igras. S tem da potem tu nastane drug problem... stikala za vklop kratkih luči ni - je samo za preklop med dolgimi/kratkimi.

čudo moderne tehnike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima moj motor kakšno "skrito"stikalo da bi se luči izključile.

Sedaj se mi samodejno ob vžigu prižgejo.

Kar je zelo "genialno" rešeno, predvsem ob začetku sezone, ko imaš akumulator od zimskega spanja mal švoh in se mora poleg obračanja motorja še z razsvetljavo matrat.

Včeraj mi je z zadnjimi vzdihljaji vžgal.

Sem se že videl s klemami v roki,... :D

Ja, tole sem tudi jaz vceraj preklinjal, sem moral polj akomulator ven dat polnat, če bi se dalo ugasnat luči bi še verjetno vžgal.

In še nekej, ZAKAJ HUDIČA DAJEJO ALUMINJASTE ŠRAUFE ZA IZPUST OLJA IZ KARTERJA??? Mater jim jebem, fukal sem se 2 uri, da sem ga nekako dobil ven.

A ja, a ma kdo kake probleme z drsenjem kuplonge. Men že skorej od nakupa leta 2000 drsi kdaj pa kdaj kuplonga, čeprav mam Motul 300 V synth olje noter. Pa BMW servisi so tolk dragi, da jim mojga motorja tud na pogled več ne peljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMWje splača servisirat v Italiji, clo tip iz Avto Aktiva je reku da jih njihove stranke dol vozjo. Gorica

Če kdo rabi naslov, naj vpraša na mail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • MariborBMW
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!