Skoči na vsebino

Ali je zaribo???


snookie

Priporočene objave

Zdravo, nabavo sem si športni filter od malossija, hočem se pelat iz šole, vžgem skuter pa ga je nekaj jebalo pa sem si mislo da je filter treba spucat pa bo. Se pelam domu (2km) hočem doma spucat filter pa ugotovim da so mi ga spi.... Si dam spet stari filter gor se hočem pelat pa nikam ne gre, če ga na štender postaviš pa daš puna na gas se kola komaj vrt, kak pa daš s gasa pa se k.... vgasne. Vem da mi je verjetno neko sraje v cilinder prišlo tačas ko sem se domu pelo brez filtra. Kaj je to???? Pa kako na to rešim????

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ribnu pomojem da ni.. .) zdaj je pomojem ta kombinacija preveč bencina-premalo zraka..

Jaz sem se iz mojo prejšno runnerco vozu 1 teden brez filtra pa mi ni ribnu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je zaj preveč benze pa premalo zraka, samo da bi blo tako da se kola komaj premakneko je v lufti... :cry:

Drugač pa bom fergazer dol dal pa pogledno kako in kaj

Vseeno mi je to vse nekam sumljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj nazaj sportni filter gor, pa pol jamri ce ne bo delu. brez filtra je logicno, da ti nuben cvajtaktar ne bo delu normalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj nastelaj fergazer tak ko je bil ko si mel original filter. Ker meni tud ni delo ko sem samo sportni filter gor dal :D 5km/h je sal. :) Ali pa novi spšortni filter pa bo isto ne. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, nabavo sem si športni filter od malossija, hočem se pelat iz šole, vžgem skuter pa ga je nekaj jebalo pa sem si mislo da je filter treba spucat pa bo. Se pelam domu (2km) hočem doma spucat filter pa ugotovim da so mi ga spi....

Domov si se peljal brez filtra, pa nisi opazo da je kaj narobe :wacko: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!