Skoči na vsebino

Tomos 125cc Enduro?


_jezus_

Priporočene objave

A kdo pozna od katere Yamahe je motor?

Me prav zanima če bi se dal kako Yamahino 2T mašinco na tale tomosov geštel stlačit.

Mal več konjev zmeri prav pride :D

Drgač se mi pa zdijo tele tomosove strani ful špartanske. Nikjer nobenih tehničnih podatkov, cen .... Še dobro da so vsaj eno sliko gor prlimal :BUA:

Popravljeno . Popravil Coti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Evo, si bom kr sam odgovoru.

Tomos 125 SM še ni v redni prodaji, niti še ne vejo, koliko bo znašala cena.

So rekli naj jih pokličm konec marca.

Pizde.

Me pa sm še zanima, de bi ga recimo pol kupu, pa ke vidm de ma bul mejhno končno, kaku bi lahku tu poprau?

Kaku bi se ga dalu kej predelat? (ma tu blokade, ku 2T?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor ima od yamahe 125 4t tko da predelave nea kaj pridejo dosti v upostev.za yamaho se da dobiti ostrejsa odmicna gred tko za tomosa se te tui da dobiti :naughty: :naughty: .pa menjava izpusnega sistema :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nima izpuh že akrapovič??

zakaj bi pa to menu <_<

serijski tomos 125sm nima gor akrapavica lahko pa ga kupis ja :worship: :worship:

samo a ve keri ce je homologiran :hmm: :hmm: :hmm:

mislis ostrejso odmicno gred ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 SM gre 14. marca v redno proizvodnjo...to so informacije iz prve roke....vem pa zato ker sodelujem z njimi(prototipi iz poliestra)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš mogoče kuk bo kej cena?

Pa sm slišou de se bo prodajou u dveh različicah.

Ena z akrapovičm, ena brez. Je tu res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih nizka ne bo bla...ker si hočjo mal dvign njihov proračun .)

aja jst sm pa mislu da bojo usi mel akrapoviča(ki je drugač homologiran)..sam vidm da je to sam reklama :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kua praute na tu.

Ta verzija z akrapovičm in športno opremo, ki se imenuje TOMOS 125 SM CUP Limited Edition bo stala kar 957.600,00 SIT (€ 3.995,99).

Tu se mi zdi pa dragu.

In naredl jih bojo sm 100.

Kua praute?

http://www.tomoscup.si/intro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če se lahko na dajših furah zračno hlajeni motorji kaj pregrevajo?

na daljših furah se bo manj grelo kot pa kratke furce po mestu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na daljših furah se bo manj grelo kot pa kratke furce po mestu...

iz izkušen lanskega pokala vam zagotovim, da na 11 motorjih se problem ni nikoli pojavil.Tako obremenitev kot so je imeli med tekmovanjem dvomim, da je možno v normalnem prometu doživet.Ta agregat me je izredno presenetil glede uzdržlivosti ( sklopka,menjalnik,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej abn, k veš mogoče kdaj dejansko steče prodaja tega Tomosa 125 SM replica cup pa navadnga?

Al pa kdurkoli če ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, če kdo ve razliko v končni hitrosti med navadnim modelom tomosa supermotke in dirkalnim replia cupom?

Koliko ima kočno recimo navadn model in dirkaln?

Če kdo ve, ki je biu na tem Tomos CUPU?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj čakalna doba po naročilu do kontaktiranja...a bo to v manj kot enem tednu al več?

Aja, še nekaj...a se komu sanja kolko je moč te dirkalnje verzije (nekje sm prebral da je 10,4kW)

In še to...

Se bo dalo nabavit od unga 4T H20 mašino pa H2O in dat na obstoječega?

In ima akrapovič kšno blokado not (noč, emisije, zvok, karkoli), ki bi se jo dalo odstranit?

In že stokrat vprašano vprašanje...kaj se da naredit za zvečat moč pri Tomosu, ko še ni kitov na voljo in kolko naj bi pol ta končna moč(brez kita)?

na daljših furah se bo manj grelo kot pa kratke furce po mestu...

Ker je mašina 4T pri istih vrtljajih manjkrat eksplodira (1na4 za razliko od 1na2) je pol tudi manj oddane temperature, torej se motor ne segreje tako hitro kot 2T.

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo fantje...kupte si mitota če hočete hitrost :slap:

kaj usi o predelavah mutite???če hočte hitrost pol kupte cestaka...če pa hčte kej druzga pol pa tega tomosa kupte...

pa počas mi gre že na kurac ker je miljon tem odprtih o tem tomosu... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj čakalna doba po naročilu do kontaktiranja...a bo to v manj kot enem tednu al več?

Aja, še nekaj...a se komu sanja kolko je moč te dirkalnje verzije (nekje sm prebral da je 10,4kW)

ta moč NAJ bi bila na nehomologirani verziji.

In še to...

nabavit od unga 4T H20 mašino pa H2O in dat na obstoječega?V prosti prodaji ta agregat ne bo.

Če bi bil, bi stal $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

In ima akrapovič kšno blokado not (noč, emisije, zvok, karkoli), ki bi se jo dalo odstranit?

Ima.Ni neke razlike

In že stokrat vprašano vprašanje...kaj se da naredit za zvečat moč pri Tomosu, ko še ni kitov na voljo in kolko naj bi pol ta končna moč(brez kita)?

kiti bodo v kratkem na voljo (akrapovič,odmična gred,dellorto 26 cena ugodna?!)moč NAJ! bi bila za cca 20% višja.Hitrost je pri tekmovalni verziji izmerjena 115 km/h z skrajšanim prenosom

Ker je mašina 4T pri istih vrtljajih manjkrat eksplodira (1na4 za razliko od 1na2) je pol tudi manj oddane temperature, torej se motor ne segreje tako hitro kot 2T.

Želel bi povdariti, da ta agregat in podobni njemu NISO bili skonstruirani za racing potrebe, temveč za nizko porabo, minimalno vzdrževanje ter hitrost primerno temu.Njegov razvoj sega v daljna leta...Nov agregat bo pa imel racing lastnosti.Primerna bo tudi cena

<_< :BUA: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!