Skoči na vsebino

Honda CB 1300


SiR

Priporočene objave

Obrneš ključ, potem pa dol potegneš en tak heblček na strani ključavnice... Dokaj žilav je za potegnit, ne obupat...

Thnx. Bom pogledal. Saj govoriš o kontaktni ključavnici a ne? Sam da pridem iz službe...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

a mi lahk prosim kdo pove, kje se zic (sedež) dvigne na Cb jki z oklepom letnik 2007? Ne najdem, pa da sem bog...

hvala

Sicer ti je že Brum pojasnil, a vseeno: važna je črna kljukica(3) za ključavnico. Ko obrneš ključ v desno, potegneš črno kljukico za ključavnico, navzdol...

Še slikca pripopana...

post-573-1190799831_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Wobewt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ti je že Brum pojasnil, a vseeno: važna je črna kljukica(3) za ključavnico. Ko obrneš ključ v desno, potegneš črno kljukico za ključavnico, navzdol...

Še slikca pripopana...

Si se pa angažiral. Zdaj mi je res jasno. Hvala ti lepa.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ena stvar mi ni čist jasna. glede akrapoviča za ta konkreten motor.

street variante nima kot gledam v katalogu. ma pa open slip-on.

ampak za rsv-mille piše tut da je samo open slip-on pa je kolega gladko naredu homologacijo. letnik 04.

kdo kej več ve o tem al bo treba kr v ivančno poklicat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo kej več ve o tem al bo treba kr v ivančno poklicat?

Kakor sm yst poizvedel, Akrapovič nima nobenega modela avspuha homologiranega za CB-jko. Da se edino nekako vgravirat cifre, kakor so mi razložili v As-u. Seveda se mi ni dalo zajebavat s tem in drkanjem policajev, pa sem enostavno ruknil gor homologiran karbon ror od Leo Vinceja za ugodno ceno...

Izgled in sound = čista petica (vsaj zame)... B) B)

post-573-1194709416_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... prijavljam se v klub lastnikov ... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wobewt

... Leo Vince ... kje in za koliko ? ... lahko tudi na PM ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sm yst poizvedel, Akrapovič nima nobenega modela avspuha homologiranega za CB-jko. Da se edino nekako vgravirat cifre, kakor so mi razložili v As-u. Seveda se mi ni dalo zajebavat s tem in drkanjem policajev, pa sem enostavno ruknil gor homologiran karbon ror od Leo Vinceja za ugodno ceno...

Izgled in sound = čista petica (vsaj zame)... B) B)

Tole lepoticko sem pa ze opazoval v AS-u, hudo si jo spedenal, vsa cast! :worship:

dej mal napis (ce se ti da) kva si vse zamenjal, dodal, pa kolk "fičnkov" vrgu? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole lepoticko sem pa ze opazoval v AS-u, hudo si jo spedenal, vsa cast! :worship:

dej mal napis (ce se ti da) kva si vse zamenjal, dodal, pa kolk "fičnkov" vrgu? :rolleyes:

Thx! B) Ni veliko dodanega....

No, sicer ni še vse gor, naročene imam še plastične pokrove (Ermax) za kiler spredaj in žmigavce. Lahko bi seveda šlo še v večje detajle, vendar sem hotel, da ostane še vedno CB-jka...

Evo, zaenkrat:

-ogledala

-črna balanca z alu ročkami od Rizome

-bugspojler (izdelal Pohajač iz Kopra)

-dvojni sprednji žaromet s ksenon žarnicami (wannabe ksenon, seve) :rolleyes:

-karbon izpuh LeoVince

-odrezana zadnja strehca in privijačena tablica

No, vse skupaj me bo koštalo (z naročenimi deli vred, ki jih še čakam) okoli 1000 eur. Ni veliko, glede na to, da je vizualno kar spremenjen mopedinho... B)

post-573-1194863138_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tud ne zdi predrago... sploh ker je izpuh skoraj pol cene... seveda si velik prihranil tud pri "homemade" opremi, ker un spojler zna bit od kaksnega "priznanega" prozvajalca kr ene 200€ ce ne vec... :unsure:

če smem dodat edin opazko okrog zamenjave luči, tud jest sem mal razmisljal kako bi zgledal en tak retro mopi z dvema okroglima lucema, osebno bi poskusil dat mal vecje, nekak se mi zdi, da je zgubil moped na "mogočnosti"... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bugspojler okej, nosilec za tablico tudi, žmigavce ajde če je že treba, ogledala so original res mal čudna, balanco skor obvezno menjat, škoda ker akrapo nima kakega hexagonala, luči jest ne bi menjal, bi pa zato amortizacijo mal uštimal..čeprav je že originalna kr dobra.

komej čakam pomlad :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smem dodat edin opazko okrog zamenjave luči, tud jest sem mal razmisljal kako bi zgledal en tak retro mopi z dvema okroglima lucema, osebno bi poskusil dat mal vecje, nekak se mi zdi, da je zgubil moped na "mogočnosti"... :whistle:

Jah, sem imel tudi jaz malce pomislekov, vendar so to največji dvojni žarometi (že za te je bilo treba izdelati dodatne nove nosilčke, zaradi širine), ki sem jih dobil na aftermarket trgu...

Mi je šlo predvsem za to, da dobi bolj streetfighterski izgled (pa ne preveč), ker enojna okrogla luč na mopedih mi ubija duha in telo! :grrr

Še malce straejša fotka, ko še ni bilo balance in montiran grdi nosilec za kufer...

post-573-1194869322_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tud ne zdi predrago... sploh ker je izpuh skoraj pol cene...

Ja, pa izpuh ni bil pol cene, dobil sem ga za 350 eur.... homologiran karbon LeoVince (slip-on)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bugspojler okej, nosilec za tablico tudi, žmigavce ajde če je že treba, ogledala so original res mal čudna, balanco skor obvezno menjat, škoda ker akrapo nima kakega hexagonala, luči jest ne bi menjal, bi pa zato amortizacijo mal uštimal..čeprav je že originalna kr dobra.

komej čakam pomlad :whistle:

Akrapo hexagonal na retro moped :grrr mislim, da ne gre skupaj...

Jah, sem imel tudi jaz malce pomislekov, vendar so to največji dvojni žarometi (že za te je bilo treba izdelati dodatne nove nosilčke, zaradi širine), ki sem jih dobil na aftermarket trgu...

Mi je šlo predvsem za to, da dobi bolj streetfighterski izgled (pa ne preveč), ker enojna okrogla luč na mopedih mi ubija duha in telo! :grrr

Še malce straejša fotka, ko še ni bilo balance in montiran grdi nosilec za kufer...

So tole Shin Yo luči? Kje si pa dobil črne, v Louisu so res samo kromane :)? Zamenjava žarnic - učinki in nasploh svetilnost napram originalni luči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologacijo za akrapo ni tak problem dobit, hexsagonal je tud v ponudbi, vzmetenje menjat....bz, ker se da s tem kompletom hudičevo dobr peljat.....se bo pa kmalu prodajala rdeče bela, heksagonal, letnik 05, bunke, gel sedež,20000km....kot iz škatlice....več na pm

post-12239-1194870773_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa izpuh ni bil pol cene, dobil sem ga za 350 eur.... homologiran karbon LeoVince (slip-on)

ja sem videl kasneje tvojo objavo iz prejsne strani, k si ze omenil ceno za izpuh, vedel sem da je nizja od akrapota, sam da je taka razlika pa nisem pricakoval?!?

Triuph ima velike dvojne luci :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So tole Shin Yo luči? Kje si pa dobil črne, v Louisu so res samo kromane :)? Zamenjava žarnic - učinki in nasploh svetilnost napram originalni luči?

Ja, lučke so Shin Yo, v Avstriji jih nikjer (v nobenem Louisu) niso imeli, tudi po naročilu ne... Samo kromirane, kar pa seveda ni prišlo v poštev! :grrr

Prijatelj mi je črne izvohal po E-bayu, koštale so pa 93 eur s poštnino vred. Vgrajene so bile sicer navadne žarnice, vendar sem potem naročil še wannabe ksenonke... Svetijo belo, oz. plavkasto, vidljivost ponoči je pa malo slabša kot prej, seveda predvsem zaradi manjše parabole žarometa. Original okrogel žaromet je bil res svetil tovornjakarsko, vendar je bil podoben tudi izgled... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triuph ima velike dvojne luci :whistle:

Ima, samo so kromane... No go! :grrr :grrr Pa tudi dizajnersko so mi malce mimo, kwa pa vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... crash pad - i ali zaščita motorja ob padcu ...

... ostajata dve vrsti - kovinske, ki do onemoglosti "olepšajo" motor in "bunke" ...

... kovniski defenitivno odpadejo ...

... "bunke" cenovno od 40 € naprej ...

... glede na montažo (bunke se privijejo neposredno na blok motorja), se mi postavlja vprašanje ali pri padcu ne povzročijo več škode kot koristi ...

... vaša mnenja bom izredno cenil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če boš res cenil mnenje :whistle:

Pa menda ga ne boš po tleh metal B)

Ne ser ga,bunke pa mir!

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

CBjka brez velkega rundšajnverferja ni več prava mrha pa reče kdo ka če!To je tak, ko da bi dal Dolly Parton namesto velikih ziz v moderček dva suha čvečka!

P.S.-pri menjavi ketne in zobčenikov priporočam www.rmproducts.at ker je razlika od luisa cca.50 evr.po želji pa dodajo še kakšen(2-4) zobek in še zmotira zadevo če maš kolo zraven(men je, ker sem še gumo kupu pri njemu)

L.P.-yETI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBjka brez velkega rundšajnverferja ni več prava mrha pa reče kdo ka če!To je tak, ko da bi dal Dolly Parton namesto velikih ziz v moderček dva suha čvečka!

P.S.-pri menjavi ketne in zobčenikov priporočam www.rmproducts.at ker je razlika od luisa cca.50 evr.po želji pa dodajo še kakšen(2-4) zobek in še zmotira zadevo če maš kolo zraven(men je, ker sem še gumo kupu pri njemu)

L.P.-yETI

Slaba primerjava, po tvojem ima Dolly Parton eno veliko zizo al kaj? Vpliv černobila mogoče? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!